Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

120806123956.png

120806122418.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

120806133709.png

 

sain canifisesse ka lõpuks ilma questita;P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

120810235327.png

120811184544.png

120812202634.png

 

To sk1ll: Ma sain oma Air Guitar'i lahti sellega, et Canifisesse sain.

 

Jooksen vaikselt Agilityt, tahaks paari päeva pärast 80 ära saada, ei peaks wildys enam käima


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

120814230221.png

120816001137.png

120816002137.png

 

Järgmine pühapäev-esmaspäev on farm 99, ma loodan.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
120818212629.png

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas slayer 99 saad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skilleri kohta on acc väga hea aga küsi nüüd endalt selline küsimus, et mida sa selle acciga teha saad peale seda kui saavutad kõik 99 peale cmb statside. Midagi muud peale edge pangas skillcape emote?- Seega mõttetu ja saad 2 punkti kümnest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

To lilscorp: Arvata on, et müün maha selle, kui enamvähem maxed on

 

120820225259.png

 

Vaikselt tuleb seda agilityt.

 

46 levelit minna veel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
P2p peale läks ka rohkem raha kui ta saab selle acci eest.

 

Gl

Ma lihtsalt imestan..

Kas tal peab juba hea ostja olema, kes talle ulmet hinda pakub või ta lihtsalt botib seda kasutajat.. Ükski normaalne inimene ei arendaks kasutajat selleks et maha müüa, eriti sellisel sitasel turul, kus kasutajad sittagi väärt pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma lihtsalt imestan..

Kas tal peab juba hea ostja olema, kes talle ulmet hinda pakub või ta lihtsalt botib seda kasutajat.. Ükski normaalne inimene ei arendaks kasutajat selleks et maha müüa, eriti sellisel sitasel turul, kus kasutajad sittagi väärt pole.

 

Ma arendan seda oma vabast ajast, mitte selleks, et maxed saamine on minu elu eesmärk, ma ei tea kuidas sinuga küll lood on. Ning mida ma peaksin selle kasutajaga tegema, kui mul on praegugi juba kopp ees? Jah, ma võin ta mõneks ajaks alles jätta, lootes, et ehk ajan need viimased 50 levelit veel kunagi ära, kuid peale seda pole mul ei ole sellega mitte midagi teha, nagu lilscorp ütles, siis vaevalt, et ma edgesse skillcape showoffima lähen ning ise ma ei taha seda kasutajat ära ka rikkuda.

 

Ma ei ole veel kasutajat maha müünud ning lähimate kuude jooksul seda kindlasti ka ei tee, niiet pole mõtet rääkida siin, mis hinna ma selle kasutaja eest saaksin, see ei torgi mitte kuidagi sinu karvast perset ning ma olen hindadega väga hästi kursis.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

120823184317.png

 

300k 99 farmini, pühapäeva õhtul saan arvatavasti

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Olemas

 

120826132335.png

120826133114.png

 

13x99

 

Mõni mode võiks pealkirja ära muuta ning selle küsitluse kustutada, sest ma ise ei saa:/

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga kena


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vajuta oma postitusele raport post ja sinna seletus, et soovid teema pealkirja muuta ning küsitlust eemaldada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
120827234039.png

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.