Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Järgmine kord siis ei aja enam umbluu juttu eks ?:)

 

umbluu juttu? mida vittu, ma pole talle mitte midagi teinud. närvi ajab selline 12 aastane kes veedab terve elu arvutitaga, nuputades pwd


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ta pole 12.

Mõtle natuke, mis põhjusel ta peaks sinu PASSWORDI VAHETAMA.

 

thinkthinkthink. :)

 

noh 13 olgu, savi. Mis põhjusel? sest scammis klassivennalt 25m? või, et mängib kõvat meest?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu tundud sina 13. Oma ebaadekvaatse kirjutusviisiga, inimest ei teagi , kuid elulookirjeldus on tagataskust võetav.

 

Modern ütles mulle, et sina olevat tema hot.ee parooli ära vahetanud, vastutasuks siis sinu kasutaja.

 

Ma olen vaid sõnumitooja, don't hate ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Praegu tundud sina 13. Oma ebaadekvaatse kirjutusviisiga, inimest ei teagi , kuid elulookirjeldus on tagataskust võetav.

 

Modern ütles mulle, et sina olevat tema hot.ee parooli ära vahetanud, vastutasuks siis sinu kasutaja.

 

Ma olen vaid sõnumitooja, don't hate ;)

 

 

Tõsi, muutsingi ta pw ära, sest mulle ei meeldi sellised inimesed kes niisama näkku nussivad, nagu tema. Olen mitu aastat tundnud teda, talle sitaks acce usaldanud, nüüd laseb niisama üle mingi 20m pärast, ja siis hakkab hoorama ka veel?

Arvan tõesti, et ka sulle sellised inimesed ei meeldi

 

---------- Post added 08-03-11 at 18:38 ----------

 

Kasutaja tagasi, ära ei rikutud, bank pin päästis.

Proofi on mul tema kohta sitaks ja rohkemgi veel, kuid helde inimene nagu ma olen, annan talle uue vöimaluse, tähendab, et teemat ei tee.

Alati aitab kui kirjutada scammeri emale ja isale ning köik asjad saavad lahendatud.

 

Lets continue.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina mulle kommi ei anna, mina sinu liivakasti ei pissi. Nice life

Gl skilleriga


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

110308204732.png

 

*goes to g.e and buys 6k magic logs and 6k sharks for 90 fm and 95 cook*


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma andsin kommi sulle, aga liivakasti ei pissinud :S:S:S

Oleks võinud ette hoiatada, ma käisin just kusel.

 

Tee mining 98


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Räägi Eestikeeles - ukraina2

 

110311152835.png

110311155505.png

110311161731.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

JaGeX on see nädal 3x mind keppinud. Igastahes, sain täna kingiks jagexilt p2p resettimise. Alles sain p2p. Vaikselt viskab see jagex ja runescape üle.

 

110312175259.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks nad su membershipi resetisid?

 

Ega neil peab ka raha tulema kusagilt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea mis pöhjusel 10 päeva p2p ära võeti aga suva suht.

FM 84:

110312210514.png

 

 

FM 85:

110312212915.png

 

40M OVRL/Counter:

110312213908.png

 

Slay 9:facepalm::

110312214302.png

 

Rsbot.org ftw:

110312214514.png

 

 

hakkan vesirotistuma, et möttetuid pilte päevikusse panen.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane lause oli küll hästi õeldud :D See küll huvitav, et resettisid P2P aja.. Minul küll sellest 10'st päevast suva poleks.

Mingi põhjus peab ju olema.. Kas sa ei taha avalikustada seda, või sa ei tea ise ka seda põhjust ?

Edu sulle skillidega.. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

110312223435.png

 

Pole mõtet seda saladuses hoida, aga kahjuks ei tea ise ka selle pöhjust, kirjutada ka neile ei saa, pannakse acc lukku nagunii. Vahet pole mis kirjutad neile, acc läheb lukku. Siiamaani vähemalt mul nii olnud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

110312231606.png

 

 

I told the world, one day I would pay it back


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.