Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Taneli blog.

Soovitatud postitused

VIP

:D

aasta pikk aeg.

edu blogiga


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vabandan et vahepeal midagi kirjutanud pole.

Ei hakka pikalt tegema, sest olen ainult tööd teinud. Raha vaja kokku ajada, homme saab meil Agnesega aasta .. :), ta tuleb siia mitmeks päevaks.

Täna sai 8h elamist koristatud. Imestate kindlasti, et kuidas koristab keegi 8 tundi. Meil on päris suur maja, 250 m2. Aknad seest ja väljast, aknalauad, igasugused kapid - tolm nende pealt, kõrgläikega köögi kapid pesin ära, toad korda, tolmuimejaga terve elamine, vaibad kloppida. Mikrolaineahi, külmkapp, pliit puhtaks teha jne jne jne, kulus tundi. Homme teen veel 2 tundi, siis on 10h tööaega, saan mingi raha. Varasematel päevadel sai veel seda kivi maha pandud, mürgitasin tänavaid, et rohi kivide vahelt läbi ei tuleks.

Roller sai korda lõpuks. Minu aju enam ei võtnud ja kutsusin siis ühe tehniku kohale. Bensiinitoru ja vaakumklapp olid paska täis - peenet killustikku jms. Noo, sain eile 10km sõidetud .. sidur tuli lahti.......Täna sidur kinni pandud ja masin peaks nüüd korras olema. Eile selle 10km sõidu jooksul sai siis sõbraga vutti ka pelamas käidud ja tagasiteel koju tuligi sidur lahti, õnneks koju polnud pikk maa. ;)

Aga lõpetan siinkohal, 4-7. august ootab meid ees 2 kontserti, kardiga lähme rallima ja restorani ja kindlasti palju huvitavat veelgi ;), nii et kirjutan 7. augustil ! :) Olge muhedad ja postitage arukalt siis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Noniiii, super 3 päeva olid. :)

Aga alustan siis kohe otsast pihta. 4.august ja meil sai Agnesega 1 aasta koos oldud. :) Agnes jõudis mingi kolme aeg, enne seda sai veel koristatud. Agnes siin, läksime kardiga sõitma. Noo tartlased, ma ei soovita teil minna kardiga sõitma suht uute riietega - püksid on õlised, see on garanteeritud. Pesus see maha igastahes ei läinud. No see selleks. Mõnus adrenaliin käes, läksime tagasi koju ja siis chillisime natuke kodus niisama ja õhtul läksime restosse. Noh mõtlesin, et võiks ikka naise välja viia, aastapäev ja puha. Käisime Atlantise restoranis, sõime maisikana ja võikala - tahtsime midagi teistsugust proovida. 500 läks igastahes nagu nalja. Tulime restoranist tagasi, siis kinkisin talle veel kõrvarõngad ja ühe särgi, mille taga siis suurelt tekst "HE IS SO MINE", endale tegin samasuguse särgi, ja ette ugly truth ja sellele vastav ikoon.

Järgmisel päeval, 5. augustil läksime Jaan Tätte kontsertile. See algas õhtul kell 9, aga mul pole üldse meeles, mida me enne tegime. Ma üritasin siin juba mitu mitu minutit mõelda, aga no ei tule meelde - ju siis pole oluline kah. Igastahes sellest kontsertist niipalju, et see oli väga super. Kogu Tartu laululava oli paksult inimesi täis, ja super ning meeldejääv kontsert oli. Kes kahtleb, kas minna või mitte, siis kindlasti minge.

Eile siis käisime Agnesega lõunakeskuses shoppamas. Üritasime mingeid kosse leida, aga tulutult. Käisime hiinarestos söömas ja edasi läksime Leigole. Vedas, ema sai VIP piletid ja saime ema autoga sinna ka veel. Kohapeal oli väga väga tore - tasuta joogid! Nimelt siis see VIP käepael sisaldas kõiki tasuta jooke, joo palju jaksad. Enivei, Leigol käidud, suhteliselt juua täis, jõudsime lõpuks tagasi Tartusse, mingi poole kahe aeg. Siis juhtus veel üks väga naljakas seik, aga seda teab ainult üks hea sõber mul. :D

Täna polegi väga eriti midagi teinud, saatsin lõuna ajal Agnese ära ja pesin ema auto ära - pulma läks.

 

vot-tak.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna käisin kahe sõbraga jalkat mängimas, no üli üli palav oli. Käisime vahepeal Konsumis jahutamas end. Peale seda läksime kinno, Agent Salt - hea film. Nii, film läbi, kell oli seitse saamas.. Viisin sõbra koju ära, teel tema juurde läks taevas mustaks ja järsku tuli suur suur tuul ja rahe. Kõik toimus sekunditega. Eemal nägin, kuidas oksad lendasid ja üks suurem puu kukkus kõnniteele. Nimelt olin rolleriga. Viisin sõbra ära ja hakkasin kärmelt koju sõitma. Valgusfoori postid olid täiesti viltu, märgid maas ja igasugust prahti tee peal. Esimest korda ma tõesti kartsin oma elu pärast. Kodus oli veranda tuulevari puru ja muid väiksemaid kahjustusi. http://www.delfi.ee ja lugege sealt ka.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga huvitav blog.

 

sa pmst iga päev kuskil chillid:)

 

 

gl blogiga.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No tere rahvas.

Pole tükk aega kirjutanud, vahepeal on ujumas käidud, palju grillitud ja nsm vedeletud.

Täna siis tuli tädi soomest, sugulased tulid meie poole. Mina olin muidugi see da grillmastah, pidin grillima.. Tore tore, väljas on 32 kraadi sooja, päikese käes on üle 40..ja siis seal grilli ääres on julgelt 60 kraadi sooja. Grillitud ja söödud, otsustasime tädipojaga minna ujuma. Normal, tema sõitis, ma sain jooki ka võtta ja läksime emajõkke jahutama - vesi on faking soe, ei hoolinud et vihma sadas ja äike oli, vesi oli hea soe. Tulime tagasi, ta näitas mulle oma kalapüüdmise varusid, andis mulle isegi ühe landi. Nädala-kahe pärast lähme püüdma kala kuhugi, ei tea veel kuhu.

Nii, nüüd esmaspäeval on selle tädipoja poja sünnipäev, ja siis ma saan siit Tartust jalga lasta. Teisipäeval Rakverre, siis Agnesega kunagi neljapäeval vist Tartusse, eks seda vaatab.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väga huvitav blog.

 

sa pmst iga päev kuskil chillid:)

 

 

gl blogiga.

that's called life son

kenad tegemised sul, edu


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna oli huvitav päev. Eile käisime öösel sõbraga vutti pelamas ja siis mul sähvatas - võiks minna kalale! Noo, saigi hommikul siis mindud. Kell 9 äratus, pool kümme olin juba rolleriga sõbra ukse all ja võtsin ta peale. Sõitsime sõbra isa suvilasse, Võnnust veits edasi. Kuna sõbra isa tegeleb ka natuke kalastusega, siis ta laenas oma aerupaati meile. Läksime Emajõe peale kala püüdma. Polnud kunagi kala püüdnud, aga alati olen tahtnud. Niisiis, teise viskega sain kala kätte - ahvena. Pärast küsisin sugulase käest, et pidavat täiesti korralik ahven olema, täiskasvanud ahven.

Kalal käidud, hakkas suht kiire. Läksin tädipoja lapse sünnipäevale - sai 1-aastaseks ! :)

 

 

OgAAAKPzKeP7hHugWv87mZGTzVA5syXI3tkaPYGfV7TPjb31Qb8DS4StE8uEMVAvDd92cvG_vn0CpONC90Qm5c5rIdUAm1T1UAolKv6ChkIKd9ktMzw4mRWSfgfh.jpg

 

 

Kella järgi juba täna lähen ma tüdruku juurde. Olen Rakveres siis neljapäevani, siis tuleme koos Tartusse, eks siis räägib uuesti. Ja võibolla nädalavahetusel uuesti kalale.

Olge siis toredad, suvi läbi rsk.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No tere Vuhvlid!

Pean kalendrit vaatama, kuna päevad ei ütle mulle mitte midagi, kuupäevadega enam-vähem tean.

17. august - Hommik oli raske, väga raske, sest minu unerütm on totaalselt sassis. Öö ja päev suhteliselt vahetuses, proovi sa siis kell 8 ülesse saada, et kella kümenks bussijaama jõuda ja ära Rakverre sõita. Sain ikka sellega kuidagi hakkama - kell tirises 8.00 ja läksin duši alla. Lihtsalt seisin pool tundi sooja duši all, kuna mul oli tõesti uni ja kõik teavad, et unega tahab keha sooja, nii et mõnus kuum dušš oli mulle ideaalne. Duši alt tulin, ütles ema, et ta saab mu linna ära visata - asjad pakitud ja järgmisel hetkel olingi linnas. Tiksusin linnas mingi tunnike, et siis bussi peale minna. Noh, 3h läks üsna kiiresti, sest bussis oli õnneks wifi. JÕudsin Rakverre, läksime Agnesega poodi ja chillisime nsm. Õhtul saime Agnese kahe sõbrannaga kokku ja läksime Rakvere Turuplatzi mingeid kokteile jooma. Esimeseks joogiks võtsin ma "Ahhhhhhhh.." ja teiseks ühe viskikokteili. Kuramuse viskikokteil oli niii pask. Pruun suhkur oli all ja siis seda viskit nats peal, ei soovita. Küll aga tean Apple martinit soovitada. Sai seal mõned tunnid dringitatud ja siis koju, Agnese poole mindud. Vaatasime läpparist mingit komöödiat veel ja peale seda kaisssu tudulee.

18. august - Lõpuks ma sain magada! Kell 1 ärkasime - Agnese vanaema astus lambist tuppa sisse ja esimene asi mida ma nägin, oli tema vanaema.. :D No jah, sai tervitatud ja särki värki ning siis läksime Agnese teise vanaema juurde. See teine vanaema on tal veits imelik.. kujutate küll ette neid vanaemasid filmidest, kes katsuvad su põske ja ütlevad a'la "oh sa kuku-nunnu". Enivei, ta on täpipealt selline, pluss ta koguaeg naerab. Nagu oleks pilves või midagi, aga noh, Agnes ütles et ta ongi selline :D. Nojah, sai seal ära käidud ja jälle Turuplatzi mindud. Lõunane aeg, ei hakanud alkoholi tarbima. Võtsime lihtsalt ühed küüslauguleivad, ühe maasikasmuuti ja ühe Mary Poppinsi kokteili. Peale seda läksime Agnese poole tagasi, tegime seal süüa ja särki värki ning pesime auto ära. Ei mäletagi, päev veeres kuidagi kiiresti õhtusse.

Järgmisel päeval läksime Tartusse. Teel Tartusse nägime palju mahalangenud puid just Rakvere lähedal, Rakke kandis. Üsna jube vaatepilt peaks mainima. Käisime jõusaalis, käisime hessis ja lõpuks läksime poodi. Nii see päev õhtusse veeres.. Kodust läbi käidud, seal veits passitud, võtsime mõned joogid seljakotti ja läksime õhtul linna. Kõigepealt chillisime laste mänguväljakul veits, istusime pingi peal - mina sõin õlut, Agnes siidrit. Siis läksime kinno, käisime vaatamas "Lohista ta lavale" - no omamoodi ja super hea. Soovitan! Pmst film räägib sellest, kuidas üks mees peab kuulsuse Los Angelesse saama kontserti andma, aga see kuulsus on nii pohhui vend, tõmbab pilve ennast pidevalt ja joob maani täis. Ühesõnaga siis see agent, kes kuulsust peab Los Angelesse viima, see satub ka nendesse olukordadesse. Film on hea mõttega, minge vaatama! Tagasi teemasse - film vaadatud, kell oli üks kaksteist läbi veits. Läksime mäki drive-in'i ja sõime juustuburksi (jälle mu suu jookseb vett, no kurat!). Siis tahtsime bussi peale minna, aga no ülla-ülla, viimane buss läks pool üksteist. Noh, sitta sellega - läksime taksoga. Lõpuks jõudsime koju.

Tollest järgmisest päevast järgmine päev - Läksime tivolisse, polnud mingi sada aastat käinud. Meid eriti need atraktsioonid ei kottinud, niisiis läksime looside peale välja. 200 eeku nagu lumme kusta kulutatud = saime ühe väikese delfiini.. :D. Peale seda läksime poodi. Mõtlesime, et väga tore oleks midagi koos kokata öösel. Niisiis läksime poodi, ostsime kanakovad, magus-hapu kastme ja mõned tomatid kõrvale, et öösel kokkama hakata. Jõudsime koju tagasi, siis tahtis ema, et me ta autoga kesklinna ära vikaks - ta läks sellele Ühtelaulmisele, meie otsustasime telekast seda asja vaadata. Vaatasime ühtelaulmise ära ja hakkasime kokkama. Tegime koos marinaadi kanadele ja panime kanad ahju. Samal ajal muss tegi pannkooke, no ülihead tulid! Pärast sõimegi juba kanakoibi, kartuleid ja tomatit kõrvale. Magustoiduks pannkoogid toormoosi ja jäätisega. Söömise ajal laenutasime elion digitv-st mingi L.A. Gigolo filmi, päris normaalne oli.

Kella järgi siis juba eile, läks Agnes suhteliselt vara minema, mingi poole 12 aeg. Läksime sõbraga jalkat mängima. Mängisime Tartus Mart Reinikumi Gümnaasiumi platsil, seal käivad. Lõime mõned korrad üle selle võrgu, et pidime pallile järele minema. Seal üle aia kaevati, mingi sügav auk oli, kus kopp oli sees - no pall pidi just sinna minema, aga õnneks töömehi platsil polnud ning saime järele minna. No see polnud midagi, mingi vanamutt tuli õiendama, et miks te VISKATE palli üle aia. Noo meil oli karp lahti..mis mõttes me nagu viskame seda, no sitta kah kui pall üle läheb, saab ju järele minna. Niisiis pall läks veel ühe korra üle ja mutt ütles, et nüüd ta kutsub meile politsei, sest me viskame palli üle aia.. :D Noo läkski politseid kutsuma, aga meil läks ju pall üle aia. Noo jõle kähku läksime pallile järele, alguses ei leidnud palli ka ülesse. Pall leitud, kiirelt rollerite peale ja teisele platsile jalkat mängima. Kutsusime veel mõned sõbrad ja saime teha üle platsi jalkat, 6vs6. Peale seda käisin kinos sõbraga, esilinastus film "Suured", hah, naerda sai palju, soovitan jällegi. Peale seda läksime minu poole vessarit tegema ning kossu mängima.

Ja praeguseks ongi kõik, maybe kalale paari päeva pärast, eks näis ja kirjutan

kõik hetkel


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päris huvitav.

 

kõige huvitavam blogi mis ma lugenud olen:P

 

edu sellega.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eile kell 7.45 võttis tädipoeg Marko mind kodu juurest peale ja läksime Elvasse, võtsime Marko äia kaasa ja läksime kalale Väikse-Emajõe peale :P. 75' aasta paat ajas asja üli hästi ära. Kala eriti hästi ei saanud, kuna kõik olid esimest korda Väikse-emajõe peal, aga kogemus mulle oli meeletu. Marko äia paat oli küll vana, aga 15hj mootor ning paadile sai peale tõmmata ka telgi, et vihmavarju saaks. Meie õnnetuseks oligi suht jama ilm, 15 minutit sadas, 15 minutit päike jne. Triivisime mööda emajõge, saime väikseid ahvenaid ja särgesid. Esimesel päeval sain mina ainult ühe viidika. :D Ööbisime paadis, enne magamaminekut hakkas just vihma sadama.. No kibekiirelt see telk paadile peale ja sättisime end siis sinna varju. Olime nagu 3 kilu karbis, kusjuures selili mina magama väga ei mahtunud, õlad lihtsalt ei mahtunud ära :D. Päris unetu öö, aga hommikul kell 6 viskas mul üle ja läksin kala püüdma, lihtsalt põhjaõngega proovima - sain ühe latika. Pool 7 ärkasid Marko ja ta äi ka juba, sõime hommikusöögi ära (olime kaldas, keset emajõge ikka ei ööbinud) ja läksime Võrtsjärve suudmesse. Teel sinna trollisime (kes ei tea, st. seda, et paadi sõitmise ajal on spinningud pikalt taga) ja mul õnnestus üks natukene alla kilone haug kätte saada, yay! Võrtsjärve suudmest sain ise kätte veel 2 tavalist latikat ja ühe väikse ahvena. Panin vanale kalamehele, äi Arvole pika puuga ära, sest keegi ei saanud suurt kala :D. Olime ju esimest korda Väikese-Emajõe peal ja Arvo teadis rääkida, et Suure-Emajõe peal on hoopis teistsugused püügitehnikad.

Kokkuvõttes: üle 20 kala julgelt, suurimaks jäi siis minu ligi kilone ahvenapoiss, mis hetkel on puhastatud ja soolatud ning külmkapis, ootamas oma järge õhtul kuuma ahju!

 

Homme lähen ära Rakverre, olen seal 3 päeva, eks ma siis jälle kirjutan;), praeguks aga lähen vutti pelama, sest kuradima uni on (pmst öö magamata), ja ei taha keset päeva magada ka, nii et otsustasin füüsilist teha.

 

Olge Vuhvlid siis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Enne kooli algust Rakveres oli lihtsalt super. :)

Sai Agnese vanemate pulma-aastapäevast osa võetud, siis sealt edasi kohe ühele sünnipäevale mindud, kus teemaks oli MERI. Panime siis mõlemad kaptenimütsid pähe ja läksime! Meie väga palju ei joonud, aga "kõvemad mehed" jõid ikka küll - pärast oli naljakas vaadata, kuidas üks turskem vend oksendas nurgas ja samal ajal hädise häälega emaga rääkis, et tule järele.

Rakveres õppisin süntekaga ka natukene tinistama. Agnes üle 5-aasta asja jaganud, aga ma sain mõne tunniga Titanicu parema käe selgeks ja 9nda sümfoonia ka, hakkas täitsa huvitama. Natukene tööd ka (õunapuid lõikusin nats :D) ja olidki need 3 head päeva läbi.

Ööl vastu esimest septembrit und eriti ei tulnud - unerütm nii sassis selle suvega. Vaatasin Simpsoneid ja siis vaatasin Chriss Angeli Mindfreaki ja veel mis sealt iganes tuli. Lõpuks panin teleka kinni, lootes et äkki ma nüüd jään magama - ei. Siplesin ja siplesin, lõpuks jäin magama. 1.septembri hommik hakkas seljavaluga - olin oma selja ära maganud..ja imeliku unenäoga. Nägin unes, et läksin juuksurisse, aga selline juuksurisalong oli, kus tooli peale ei istuta, vaid seistakse. Juuksuritädi küsis mu jalanumbrit, ütlesin 57, ta ütles et neil nii suurt numbrit ei ole, et number 55 on - ta tõi mulle ühed suured, pika säärega mustad saapad. Proovisin neid, aga väiksed olid. Seejärel juuksurimutt ütles: "Ah, mis siis ikka, ole oma jalanõudega siis", ja hakkas mul juukseid lõikama.

Tõin selle unenäo sellepärast välja, et see oli minu elus üks väga väga kummaline unenägu.

Aktus algas 11.45. Kell tirises 11.00, et võimalikult kaua ikka magada saaks. No jah, magatud, endiselt unine vaatamata päris hilisele kellaajale, roomasin ma lõust unine, kraanikausi äärde. Pesin näo puhtaks ja panin riidesse, vut vut rolleri peale ja minek aktusele. Aktus oli nagu aktus ikka, aga üks esinemine läks ühel kooril ikka väga luhta - laulsid seal oma laule ja lambist 3 tükki hakkavad naerma, teised järgi muidugi kohe. No jahh, normaalne, nalja sai. Sain mingi fotograafia auhinna kah - raamat, hiirematt... ja mingi väike märkmik, kuhu saab pangakaarte panna - no cmon, milleks. Ainult raamat oli asjalik.

See esimene september oli päris pohhui, võrreldes tänasega. Pean silmas just seda ärkamist, päris unekott olen.

Vaevu 5 tundi magatud, kell tirises enne kella seitset, sai koolis nsm vahitud, sest iga tund mingi õpetaja rääkis suvalist mula, normalnjo. Viimased kaks tundi olid kekad, mängisime oma tuntud "punasel väljakul" (kruusaväljak) jalkat, läbimärjad, porised, win.

 

Kõik praegu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lugesin su blogi ja hakkan siia tihemini vaatama :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kool kool kool - rutiin rutiin rutiin.

Tegelikult asi nii hull ka ei ole. Iga nädalavahetusega on see asi tore, et kui reedel oli veel 17. september, siis esmaspäeval (homme) on juba 20.september - siis tundub, et see aeg läheb kiiresti, samas, argipäeviti see venib kohutavalt.

Täiega tore nädalavahetus oli :). Reedel küsisin viimasest tunnist ära, et saaks Rakverre naisukese juurde sõita. Jõudsin veel lillepoest ka läbi käia, lasin kolmest roosast roosist ühe kimbukese teha. Bussi jõudes oli kõik okei - kohti oli ja buss ise oli ka normaalne. Mida lähemale kell jõudis väljumisajale, seda rohkem rahvast bussi tuli. Hingasin juba kergendunult, et kedagi minu kõrvale ei tulnud (sest mul oli veel tagi ja spordikott, ruumi vähe), aga siis üks suur paksem mammi jooksis veel viimasel hetkel bussile - no kurat, jõudis. Kuna kõik kohad olid kinni, pidi see üli suure kondiga venelane minu kõrvale tulema. Süsimustad pikad juuksed, mingi rõveda läikega paksud huuled jne, normaaaalne. Pani oma tagumendi maha, ma läksin nii akna äärde kui võimalik ja bussisõit võis alata. Kuna Tartu-Rakvere buss läheb miinumum 2h 10min (vedas, sain "kiirema" bussiga), siis oli teekond üsna pikk. Noo, pool maast oli ära sõidetud, kui bussijuhil hakkas vist külm. Võttis siis kliima välja - esialgu ei olnud midagi, aga mida aeg edasi, seda umbsemaks seal bussis läks. Isegi sekundid venisid, rääkimata minutitest..

Lõpuks kohal, võis paradiis alata. Jahh, nii saabki öelda. Õhtul läksime Agnese ja tema sõbrannaga välja. Käisime Karla pubis. Päris okei koht oli, kui arvestada seda, et kaardiga maksta ajutiselt ei saanud. Pärast tuligi välja, et see on selline jalgpalli pubi, kus siis vaadatakse jalkat kui mingid mängud on. Jalgpalli küll ei tulnud, aga seltskond oli tore ja telitud küüslauguleivad maitsesid üli hästi. Kahjuks seapraad nii hea ei olnud..

Laupäeva hommikul sai natukenegi magada. Kooli teeb väga masendavaks minu arust just see, et sa pead enne kella seitset juba ärkama, kui sa tahad veel hommikul midagi süüa-juua. Peale toreda äratuse sõime hommikusööki ja läksime seenele! Õu jee, ajasin mingid kirsad jalga, kilepüksid ka ja peale mingi pusa - chillll. Metsas on neid seeni ikka pe*seauguni. Pilvikuid oli igal sammul, aga neid me ei tahtnud. Jahtisime kukeseeni, mida me ka lõpuks saime. Saime oma ämbrikese täis, läksime koju ja hakkasime neid puhastama.. Korjata oli ilmselgelt põnevam, sest see puhastamine venis. Pärast Agnes pani need seened võiga panni peale (hullem kuhi tundus neid) ja hakkas praadima neid. Noo jah, nendest seentest jäi suht vähe järele, sest enamus oli vesi mis ära aurustus. Jamasti, aga jätkus ikkagi kõigile ja üli maitsvad olid! Kes pole veel seenele jõudnud, ajage oma per*ed maast lahti ja minge metsa seenele! Peale seene-trippi läksime Põhjakeskusesse. Juhtumisi oli Tivol ka seal - külastasime seda jälle (Tartus sai ka käidud). Njaah, mingi sott läks niisama tuulde jälle. Põhjakas käisime mulle maikat otsimas - kuna käin nüüd 4-5x nädalas jõusaalis, siis maikat vaja. Maikat ei saanud, küll aga on Põhjakeskuses eraldi kommipood, kuhu me muidugi siis sisse läksime. Võtsime sealt huvitavaid komme ja küpsiseid ja läksime koju. We were home alone! Oh yeaa. Võtsime ühe filmi, üritasime seda vaadata. Veerand filmi saigi vaadatud ilusti, siis tuli 20 minutiline paus sisse ja siis vaatasime filmi edasi. Täitsa tore film.

Aeg läks üldse nii kiiresti, pühapäeva hommikul juba avastasingi end bussi peal olevat. Ebaõnn või midagi - pomps istus mu selja taga ja haises terve sõidu aeg, just great.

Järgmine nv kalale kaheks päevaks, eks kirjutan siis jälle.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.