Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[blog] Martini seiklused

Soovitatud postitused

Alustan ka siis enda blogiga, sest tavaliselt on mul nii-nii igav, et pole midagi teha.. Igavuse korral kirjutan siis teile enda muljetest, mõtetest jne.

Ise olen 14. aastane poiss, nimega Martin. Olen pro, see ütleb kõik.

 

15.JUULI

 

Täna ärkasin pool üksteist umbes, eile oli suht karm magama jääda, sest nii kuradi palav on.. Käisin kell 00.23 vist isegi õus, et natukenegi jahedust tunda..Eile siis juhtus kuuma ilma tõttu midagi arvutiga ka, sest nett läheb vahepeal 1 sekundiks ära, mis on kuradi häiriv. Loodan, et see probleem kaob ikkagi ära millagil :). Täna sai siis ruunis p2p aeg ka otsa, varsti peaks uuesti saama..Nüüd siis RS ei mängi, enne kui p2p saan. Praegu lebotan niisama, just kirjutasin selle postituse ja lebotan siis edasi. Bye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alustan ka siis enda blogiga, sest tavaliselt on mul nii-nii igav, et pole midagi teha.. Igavuse korral kirjutan siis teile enda muljetest, mõtetest jne.

Ise olen 14. aastane poiss, nimega Martin. Olen pro, see ütleb kõik.

 

 

[b]Täna ärkasin pool üksteist umbes, eile oli suht karm magama jääda, sest nii kuradi palav on.. Käisin kell 00.23 vist isegi õus, et natukenegi jahedust tunda..Eile siis juhtus kuuma ilma tõttu midagi arvutiga ka, sest nett läheb vahepeal 1 sekundiks ära, mis on kuradi häiriv. Loodan, et see probleem kaob ikkagi ära millagil :). Täna sai siis ruunis p2p aeg ka otsa, varsti peaks uuesti saama..Nüüd siis RS ei mängi, enne kui p2p saan. Praegu lebotan niisama, just kirjutasin selle postituse ja lebotan siis edasi. Bye [/b]

 

Selle palavusega on mul sama lugu . :D Aga muidu edu blogiga !!!


dubstep.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millegi muuga ka tegeled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ruunniscape , ja siis veel ruuunniscape .

 

Ei küsinud sinult -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.