Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huu? jagab lampi phaze'le hoiatusi!

Soovitatud postitused

VIP

Ma olen kindel, et ilma põhjuseta sa Warni ei saanud.

Eelkõige juba seetõttu, kuna isegi mina sind hoiatanud korduvalt.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Spämmi vähem siis ning aja normaalset juttu.

 

Samad sõnad sulle.

 

ma tahan, et ta annaks konkreetse teema, kus spammisin

 

Mine oma profiil - hoiatused - ja vajuta hoiatuse peale ning see peaks avama sulle teema kus warni said. Lisaks postitus mille eest warni oled saanud on punane kaart all.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Samad sõnad sulle.

 

 

 

Mine oma profiil - hoiatused - ja vajuta hoiatuse peale ning see peaks avama sulle teema kus warni said. Lisaks postitus mille eest warni oled saanud on punane kaart all.

 

ma tean, et sealt saab vaadata, aga seal ei olnud. muidu alati vaatan sealt, aga kuna seekord ei olnud, pidin pm-ima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks ma peaksin? Ausalt öeldes ma ei oska ka, teiseks, ise postitad, ise vastutad postituste eest ning peaksid järelduse tegema, kus sa paska tootsid. Peace,

 

kahju, et laps ei mõista juttu. Sa noob said selle eest hoiatuse, et spammisid meisri vanasse signatuuri teemasse, mille omakorda üks idioot tõstis üles. Oled rahul? Mine arene lihtsalt, kopp ees sinusugustest halajatest ja vägilastest. Koos sinuga said ka Graffit ja keegi veel tuimalt hoiatused, mõnus.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, mida ma siis tegema pean, et sellest teada saada?

Ja kui hoiatus on aegunud siis punktid lähevad nulli?

 

Kui sa saad näiteks hoiatuse, mille väärtus on kaks punkti ning mode/admin paneb sulle vastavalt ajale, näiteks üks kuu, kaks punkti, ropendamise eest. Siis kuu aja pärast need kaks punkti kaovad.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta jagab hoiatusi sellepärast, et ma ei meeldi talle:S varsti ei julge enam üldse foorumi tulla, kui moded annavad niisama põhjuseta hoiatusi :-(

 

Ütle nüüd ausalt- Kas sa tõesti arvad, et kedagi kotib see, et sa said warni või, kui sa tulevikus peaksid warni saama?

Reaalselt mõtle selle üle ja vasta uuesti endale, sest hetkel kogu selle teema mõte on... kuule, mis see siis täpsemalt ongi?

Kui sa mulle ei meeldi, siis ma warniks ka sind, kui ma vaid viitsiks. Ning ma ei paneks pahaks, kui isegi keegi banniks sind.

 

Kui sa ei julge enam foorumisse tulla, sest siin saab ilma asjata hoiatusi, siis miks sa üldse käid siin ja miks sa ajad mingit hülgeila suust välja, mis ei ole väärt rohkem, kui kolme jalaga kits kes piima ei anna.

 

Mis on kogu su komejandi põhjus, mida sa loodad leida siit nüüd selle teemaga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütle nüüd ausalt- Kas sa tõesti arvad, et kedagi kotib see, et sa said warni või, kui sa tulevikus peaksid warni saama?

Reaalselt mõtle selle üle ja vasta uuesti endale, sest hetkel kogu selle teema mõte on... kuule, mis see siis täpsemalt ongi?

Kui sa mulle ei meeldi, siis ma warniks ka sind, kui ma vaid viitsiks. Ning ma ei paneks pahaks, kui isegi keegi banniks sind.

 

Kui sa ei julge enam foorumisse tulla, sest siin saab ilma asjata hoiatusi, siis miks sa üldse käid siin ja miks sa ajad mingit hülgeila suust välja, mis ei ole väärt rohkem, kui kolme jalaga kits kes piima ei anna.

 

Mis on kogu su komejandi põhjus, mida sa loodad leida siit nüüd selle teemaga?

 

 

Mina arvan, et need spammerid ja mõttetute postide kutid on nii, et nussivad ise teistel ajusi ja siis kui moderaator teeb midagi õiget mida nad väärivad- siis sellepeale nad hakkavad uluma ja moderaatoreid mustama .

 

Kas mul on õigus ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan, et need spammerid ja mõttetute postide kutid on nii, et nussivad ise teistel ajusi ja siis kui moderaator teeb midagi õiget mida nad väärivad- siis sellepeale nad hakkavad uluma ja moderaatoreid mustama .

 

Kas mul on õigus ?

 

100%. Nad otsivad tähelepanu ning saavad kurjaks kui teised seda pahaks panevad.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära ohi tõsiselt oma warnide pärast, ma olen ka isegi saanud kunagi, kui alustasin siin foorumis. Ei olnud reeglitega kursis, aga ajad muutvad ja nüüd loodan, et seda enam ei juhtu.

 

Ole ka viisakam teiste foorumlaste vastu ja tähelepanelikum reeglite osas.

 

Ehk siis ei pea oma warnide pärast nutma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AGA mina arvan , superman võikski jääda Moderaatoriks / administraatoriks , sest kui tema tuleb modeks / adminiks , paneb kohe kõik asjad paika , ja kui midagi ei aita siis on temal kaks head asja mis teda aitavad Warn / bän.Kui ausolla siis mina olen igati supermanii poolt alati olnud ja jään ka alatiseks !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun, rahu nüüd. Juhtkonna kritiseerimine on täitsa okei, sellessuhtes, et olgu konstruktiivne ja ideid väljapakkuv. Aga see selleks, aitab äkki mõneks ajaks.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AGA mina arvan , superman võikski jääda Moderaatoriks / administraatoriks , sest kui tema tuleb modeks / adminiks , paneb kohe kõik asjad paika , ja kui midagi ei aita siis on temal kaks head asja mis teda aitavad Warn / bän.Kui ausolla siis mina olen igati supermanii poolt alati olnud ja jään ka alatiseks !

 

Oota, kuni ta sulle noa selga lööb.

(No offence Supermän, ära nüüd vihast siniseks mine)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oota, kuni ta sulle noa selga lööb.

(No offence Supermän, ära nüüd vihast siniseks mine)

vihaseks ei minda, vaid saadakse, ning ma ei tea, et ma oleksin siin väga kellegile varem nuga selga löönud.

Kui keegi on munn, siis algusest peale ja mul pole olnud probleeme, et seda välja öelda varem, ning kindlasti ei ole see probleem ka tulevikus. Kui keegi suudab midagi teha, siis ma mitte ei löö nuga selga, vaid ajan selle asja ära nii nagu peab ja nii nagu heaks arvan, ning otse selle inimesega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.