Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huvitav leid

Soovitatud postitused

13. juuli õhtul kell pool kümme olin ma oma aias, kui silma hakkas imelik putukas, kes istus linnupuuri peal. Ise ei tea mis putukaga on tegu, niisis äkki keegi teist oskab öelda. Püüdsin eluka purki. Ta ei suutnud lennata, lehvitas vaid veidikene oma tiibu. Ilmselgelt pole ma varem sellist asja näinud, niiet mine tea. Suhteliselt pirakas on.

EDIT : But yeh, tegu on Sphinx ligustri (Linnaeus, 1758) sirelisuruga

 

148.JPG

155.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskad umbes mõõtmed öelda, Alari?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need lausa väiksema linnu mõõtmed ju.

Vapsee mutantlind. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on selline kodus lillepotis, kui lähedalt vaaatate siis näete tema eestotsast välja tulemas traate vms .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuna ma olen hetkel maal, siis ma näitasin oma vanaisale selle putuka pilti. Tal eiolnud ka õrna aimugi, kes see olla võib.

Kas mingit loodusraamatut või värki eiole, kus räägib putukatest, võibolla võib sellest abi olla?

 

Ei ole putukaraamatut või muud sellist, ei kujuta ette, mis putukas see on. Lambist istus tiivad koos linnupuuri peal, alla lükkasin, siis lennata ei suutnud, aga veits õhku tõusis. Imelik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsid uue liigi!

 

Congrats

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav küll mis ime asi see olla võib. :D

Lightpoweri putuka müsteerium. :P

Aga ega sa teda vabaks ei lasknud veel? Pane kuskile suurde plast/klaas anumasse ja siis pane talle vett, muru, surnud kärbseid või muud taolist mis talle toit võib olla. Äkki areneb edasi vms.

Edu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oot oot, ma sain selle eest warni , et mul on selline kodus ? ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin valetama ? aga einojah arva mida tahad .

 

 

Postitasin pildi sellest milline mul kodus , see vist ikka ei ole samasugune esimese pildi järgi tundus et on aga kuna ta teise postitasid siis näen erinevuseid , aga jamh warni sain küll nüüd väga vale asja eest sest ma ei spammind -.-

 

bwuk.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Huvitav küll mis ime asi see olla võib. :D

Lightpoweri putuka müsteerium. :P

Aga ega sa teda vabaks ei lasknud veel? Pane kuskile suurde plast/klaas anumasse ja siis pane talle vett, muru, surnud kärbseid või muud taolist mis talle toit võib olla. Äkki areneb edasi vms.

Edu.

 

Ei ole lasknud lahti veel, elab purgis, aga kui öö saabus ja pimedaks läks, siis see tüüp hakkas marutama. Tahtis lendu panna

 

---------- Postitused liidetud 23:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:18 ----------

 

Oot oot, ma sain selle eest warni , et mul on selline kodus ? ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin valetama ? aga einojah arva mida tahad .

 

Miks inimesed arvavad, et võivad ajada igasugust möla suust välja ? See, et selline sul kodus on, ei puutu üldse teemasse. Selle eest said warned. Counter as spam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mismõttes ei puutu ? selle mõttega sa selle teema tegidki et äkki keegi teab mis putukas vmiganes see on , aganoh sorri et valesti aru sain siis -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole lasknud lahti veel, elab purgis, aga kui öö saabus ja pimedaks läks, siis see tüüp hakkas marutama. Tahtis lendu panna

 

---------- Postitused liidetud 23:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:18 ----------

 

 

Miks inimesed arvavad, et võivad ajada igasugust möla suust välja ? See, et selline sul kodus on, ei puutu üldse teemasse. Selle eest said warned. Counter as spam.

 

need ,kes panevad mingi "oh lahe leid ,oled lahe mees" on paremad ? get a life.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga lahe ju :P.

Kena elukas minuarust :D.

Võiksid kutsuda loodusteadlased koju vms, võisid leida midagi kuskilt teisest riigist tulnud.

On juhtunud et toiduga välismaalt on tulnud selliseid.

Näiteks tarantel hulgilaos :D?

Ise ei oska arvata.

SAIN TEADA MIDAGI!

Praegu on suht suured kliima muutused millega võivad tulla kuskilt mujalt riigist siia putukaid.

Kui alles nüüd tulid siis see peaks olema loogiline vastus minuarust.

Ntx olid soome lahes haid , jnejne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Tõsiselt Lightpower, sitemat moderaatorit annab otsida. Ja tõenäoliselt ei leia ka. Teema on sinu leitud putuka kohta, bl2ck rider samast putukast rääkiski. Seega absoluutelt mitte offtopic. Kui sa ei taju oma tööd korralikult teha, siis palun ära tee seda ja anna oma koht kellelegi pädevamale üle.

 

Jah, noh, solvusid? Pane nüüd kohe kolm hoiatust, gogogo, I dare you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga lahe ju :P.

Kena elukas minuarust :D.

Võiksid kutsuda loodusteadlased koju vms, võisid leida midagi kuskilt teisest riigist tulnud.

On juhtunud et toiduga välismaalt on tulnud selliseid.

Näiteks tarantel hulgilaos :D?

Ise ei oska arvata.

SAIN TEADA MIDAGI!

Praegu on suht suured kliima muutused millega võivad tulla kuskilt mujalt riigist siia putukaid.

Kui alles nüüd tulid siis see peaks olema loogiline vastus minuarust.

Ntx olid soome lahes haid , jnejne.

 

riid pls

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.