Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aidake leida Silver.

Soovitatud postitused

no kust tead äkki ta sellepärast läksi kaduma et hakkas viimasel ajal narkoga tegelema v toppis end kuskile ärisse vhaele :D

 

Inimese surm / kadumine on sulle naljakas ? Hoia oma smailid endale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No on midagi saanud ka sellest?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht mõttetu on tõmmata üles väga vana teemat, ja sa kuradi värd noaim ära spammi siin, ta on võibolla et üles leitud.

 

Ei no sorry, et ma tundsin huvi selle vastu, mis sellest saanud on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njah.. Kardan, et võib surnutenimekirja vast lugeda ta siis.

 

Pärnu Egert oli ka 2-3kuud kadunud, hiljuti nüüd leiti Tammiste metsast üles. Oli ennast üles poonud 15m kõrgusele(WTF).. Reedel olid matused kui ma õigesti aru sain.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei pruugi surnud olla, võibolla kodus tagasi juba, aga lihtsalt siin foorumis keegi ei tea. Või siis kuskile välismaale põgenenud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei pruugi surnud olla, võibolla kodus tagasi juba, aga lihtsalt siin foorumis keegi ei tea. Või siis kuskile välismaale põgenenud.

 

Ta oli ju nende gabrielide vms sõber kui 6igesti m2letan, niiet kui kodus oleks siis oleks siin kirjas ka vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei pruugi surnud olla, võibolla kodus tagasi juba, aga lihtsalt siin foorumis keegi ei tea. Või siis kuskile välismaale põgenenud.

 

Ta elab samas linnas kus mina, ma nägin teda igapäev pmst paar korda, muidugi ma ei teaks kui ta kodus on.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojaa , edu leidmisel ...

 

Mine vittu ausalt. Kirjuta oma rs päevikutesse " edu leveldamisel " ja saa 1 post juurde...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.