Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Country Roleplay

Soovitatud postitused

Räägid nii nagu asjad on jah? Ma võiks öelda, et mitte ükski eesti server ei ole eriti kõrge RPga.

 

Ma võiks ka phm öelda serveri kohta, et see on 247 nonrp ja mõtetu üritus, epic crap, bullshit, omanik on maiteakes ja skript sucks. Kuid ma ei tee seda. Ma ütlen vaid üht asja Artur. Hoia oma väikemees püksis ja ära laima. Igaühel õigus oma arvamusele ja sa pole nii tähtis, et siin laiata. PS! Ma ei viitsi hakata lugema mingit mõtetut teksti, kes mina olen jne. Seda sa ei tea, seega ma loodan, et sa ei hakka oma pedejuttu ajama mu kohta. Arvasin lihtsalt, et mainimist väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägid nii nagu asjad on jah? Ma võiks öelda, et mitte ükski eesti server ei ole eriti kõrge RPga.

 

Ma võiks ka phm öelda serveri kohta, et see on 247 nonrp ja mõtetu üritus, epic crap, bullshit, omanik on maiteakes ja skript sucks. Kuid ma ei tee seda. Ma ütlen vaid üht asja Artur. Hoia oma väikemees püksis ja ära laima. Igaühel õigus oma arvamusele ja sa pole nii tähtis, et siin laiata. PS! Ma ei viitsi hakata lugema mingit mõtetut teksti, kes mina olen jne. Seda sa ei tea, seega ma loodan, et sa ei hakka oma pedejuttu ajama mu kohta. Arvasin lihtsalt, et mainimist väärt.

 

 

Olen ma väitnud, et mõni Eesti server kõrge RP tasemega?

Ja mis mu väikemees siia teemasse puutub. Las ta olla kus tahab....

 

See kui sinul on probleeme, ei tähenda, et mina olen maitea kes....

Soovitan sul tõsiselt psühiaatri juurest läbi käia.

 

Sa käid teemades kritiseerimas... ja kui keegi sinuga ühel arvamusel pole on kohe see inimene ....

ja ajab pedejuttu. Nty Head päeva.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt räägin ma normaalsemalt, aga laimajad on suht mõtetud inimesed. Ma ei ole ühegi serveri poolt ega vastu, aga põhimõtteliselt, et kas server on nii kehva vms, et peab teiste mahategemisega ennast kõrgemale tõstma? Ja väikemehe lause oli kujundlik kõneviis. Seda SAMPist ei õpi küll jah. Räägin siis lihtsamalt, nii et lihtne samper aru saab.

 

Mul on tõesti probleem, aga sa ilmselt ei saa aru, seega ma ei viitsi sulle seletada. Muide... Ma ei öelnud, et ma pole sinuga ühel arvamusel DayLighti ja teiste nimetatud serverite suhtes. Sa ei pea lihtsalt mingit lolli juttu ajama, et millised nemad on. Sest kui nemad sinust niimoodi räägivad, ma 100% kindel, et sa kettas. Mina küll oleksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriti hea server. Admin Mark ei tee väljagi pooltest asjadest.

Mingi dimile andsin 3 kuuli ja ta ei teinud crack, ütles, et Martin ütles: Selleks on autocrack.

Siis ruleb see Mark sisse.

Näen seda Dimi ja panen kuuli, saan ise ka. Ja siis aJail. Reason= Ei pannud kuuli saamise ajal crack.

Rääkisin veel 15min temaga, mitu korda loo läbi. Ja ta ei tee väljagi. Dimil veel mingi HP hack ka peal, sai headi 3 salve ja HP ei läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt räägin ma normaalsemalt, aga laimajad on suht mõtetud inimesed. Ma ei ole ühegi serveri poolt ega vastu, aga põhimõtteliselt, et kas server on nii kehva vms, et peab teiste mahategemisega ennast kõrgemale tõstma? Ja väikemehe lause oli kujundlik kõneviis. Seda SAMPist ei õpi küll jah. Räägin siis lihtsamalt, nii et lihtne samper aru saab.

 

Mul on tõesti probleem, aga sa ilmselt ei saa aru, seega ma ei viitsi sulle seletada. Muide... Ma ei öelnud, et ma pole sinuga ühel arvamusel DayLighti ja teiste nimetatud serverite suhtes. Sa ei pea lihtsalt mingit lolli juttu ajama, et millised nemad on. Sest kui nemad sinust niimoodi räägivad, ma 100% kindel, et sa kettas. Mina küll oleksin.

 

Kas ma tegin mõnda serverit maha?

Ma rääkisin seda mida ma nägin kui käisin seal kuna nad tulid väitma, et nendeoma parem.

Enne seda olin neutraalne, ma poleks seda maininudgi neile kui hull neil seal asi on kui nad ise poleks torkima hakanud.

 

 

Ning kui sa sellise jutu peale ärritud siis soovitan Närviarsti poole pöörduda.

Mingid 12a Netiherod mind küll ei heiduta.

Ja iseg kui ta pole12/netihero siis mul ikkagi savi.

Ma ei viitsi oma närve raisata.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavai, pada sõimab katelt aga mul on pohui. Nagunii ma sampi ei pela, IRL saab ka kõike seda teha. Kui ma oleks mingi netihiro, kas ma teaks siis kus asub piro? Ei usu, kuigi mul pole nagunii mingit kindlat usku. Okei mees peace, muide kui sa ei ärritu, miks siis sa mind siin sõimad ja sellega netihiirode esikoha hõivad. Ma näengi varsti, oma toredat närviarsti. Ups, kondo purunes, selle asendamine ununes. Tulid sina, tegid kisa, appi 247nRP on nii paha. Jamh, aga ma ei taha, kuulata sellist saasta, sa oma jutuga eesti nrp maad laastad. Kõik läbi, tavai, Welcome to Hawaii. Ära ole kusi, vaid minu musi. No homo, muide, meie kära on ka hea promo?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Harjutad veits Freestyle jamh....

See on hea asi.

Ning tõesti jah ma ei ärritu. ma lihtsalt üritan sulle seletada oma vaatenurka millepeale sina siin herotsema hakkasid.

ning Kahjuks ei saa ma sinuga rahu sõlmida kuna pole veel tülligi läinud.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavai, pada sõimab katelt aga mul on pohui. Nagunii ma sampi ei pela, IRL saab ka kõike seda teha. Kui ma oleks mingi netihiro, kas ma teaks siis kus asub piro? Ei usu, kuigi mul pole nagunii mingit kindlat usku. Okei mees peace, muide kui sa ei ärritu, miks siis sa mind siin sõimad ja sellega netihiirode esikoha hõivad. Ma näengi varsti, oma toredat närviarsti. Ups, kondo purunes, selle asendamine ununes. Tulid sina, tegid kisa, appi 247nRP on nii paha. Jamh, aga ma ei taha, kuulata sellist saasta, sa oma jutuga eesti nrp maad laastad. Kõik läbi, tavai, Welcome to Hawaii. Ära ole kusi, vaid minu musi. No homo, muide, meie kära on ka hea promo?

 

Tripib tihti ära? Ja ära kasuta sõnu mida sa kirjutada ei oska, aitäh. Mina lugesin sinu jutu läbi, võib-olla asi selles, et mul pohmell aga mina ei saanud pihta miks sa üldse oma näppe klaviatuurile paned?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.