Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

mingi helouiin päevik @

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Tra sa ikka nii **** , ise nahui bottid ja repordid teise ******* , GF sitakott ! BTW, KEEGI TEAB TEMA RS NICKI ? ? ?

 

Kas sa oled mingi sündroomiga või üritad lahe olla, kui nii räägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mina või?

 

Kas ma quotesin sind? :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas ma quotesin sind? :/

 

mm mkm ?

 

---------- Postitused liidetud 21:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:06 ----------

 

Veits arendamas Slayerit

 

slayer%2030.png

 

---------- Postitused liidetud 23:25 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:12 ----------

 

firemaking lvl up

 

fm%2058.png

 

---------- Postitused liidetud 10-07-10 12:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09-07-10 23:25 ----------

 

Fm lvl upp

 

fm%2061.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
NiceOne !

 

tänud

 

---------- Postitused liidetud 13:09 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:09 ----------

 

No edu Fmiga :)

 

ainult edust mulle ei aita, viitsimus ka :)

 

---------- Postitused liidetud 14:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:09 ----------

 

wc lvl :)

 

wc%2075.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1. Sul on 153 hp left .

2. Vaata et ääre pealt alla ei kuku . :D

 

Normaalne kasutaja aja p2p statse üles .

 

ei kuku ma midagi :D.

jah ma praegu ei saa teha p2p statse ma ajasin rahad kokku ja hakkan tegema fm 99 :P

 

---------- Postitused liidetud 12:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:52 ----------

 

nojahm

Hakkab looma, tee totalit.

4p

 

jah teen küll, tänud

 

---------- Postitused liidetud 16:53 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:54 ----------

 

fm lvl :P

 

fm%2065.png

 

---------- Postitused liidetud 17:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:53 ----------

 

lvl upp :)

 

fm%2066.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei kuku ma midagi :D.

jah ma praegu ei saa teha p2p statse ma ajasin rahad kokku ja hakkan tegema fm 99 :P

 

---------- Postitused liidetud 12:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:52 ----------

 

 

jah teen küll, tänud

 

---------- Postitused liidetud 16:53 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:54 ----------

 

fm lvl :P

 

fm%2065.png

 

---------- Postitused liidetud 17:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:53 ----------

 

lvl upp :)

 

fm%2066.png

 

Lugegeclan chat'i keegi paneb seal, et str on mõttetu level , nagu mida v***u?

 

Muidu 1p .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kALA OLED :D TEGELT NORM.

 

kala olen?? liis lass ma varsti linna saame kokku siis ütle mulle näkku kala.

 

---------- Postitused liidetud 21:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:03 ----------

 

Milleks fmi teed? Kavatsed selle 99 ajada?

 

mhm kavatsen jh teha 99

 

---------- Postitused liidetud 21:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:03 ----------

 

lvl sixttynmineeee

 

fm%2069.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice bot, muidu mängid sk'ga, non combateid teed mingi muu kliendiga

 

---------- Postitused liidetud 21:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:33 ----------

 

kala olen?? liis lass ma varsti linna saame kokku siis ütle mulle näkku kala.

 

 

uiuiui, väga karm.

tüüpiline e-hiiro


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haaa, türapea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nice bot, muidu mängid sk'ga, non combateid teed mingi muu kliendiga

 

---------- Postitused liidetud 21:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:33 ----------

 

 

 

uiuiui, väga karm.

tüüpiline e-hiiro

 

kuule sittakott ma ei pela juba ammu sk ajuvaba lox. Ma arendan ise fm 99 ajudoonor.

 

---------- Postitused liidetud 21:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:42 ----------

 

Haaa, türapea.

 

mida sa spammid tüüp ?

 

---------- Postitused liidetud 21:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:43 ----------

 

nice bot, muidu mängid sk'ga, non combateid teed mingi muu kliendiga

 

---------- Postitused liidetud 21:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:33 ----------

 

 

 

uiuiui, väga karm.

tüüpiline e-hiiro

 

e-hero oled sina vist, tra peetersaani ma tean ja temaga ma ajan hiljem juttu, sa aga pane oma mokk kinni, pole midagi normaalselt peale bottimist öelda ära üldse midagi kirjuta siia päevikusse !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule sittakott ma ei pela juba ammu sk ajuvaba lox. Ma arendan ise fm 99 ajudoonor.

 

---------- Postitused liidetud 21:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:42 ----------

 

 

mida sa spammid tüüp ?

 

---------- Postitused liidetud 21:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:43 ----------

 

 

e-hero oled sina vist, tra peetersaani ma tean ja temaga ma ajan hiljem juttu, sa aga pane oma mokk kinni, pole midagi normaalselt peale bottimist öelda ära üldse midagi kirjuta siia päevikusse !

 

naise kohta mõlised palju, botter


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.