Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Tere oleks abi vaja

Küsimus

SUPERVIP

Tere asi selles ,et mul windows 7 ja bluescreen teeb restarte olen kuulnud et bluescreen saab välja lülitada ,aga kuidas?

 

Tänan juba ette:)

 

ei saa korralikult midagi pelada bluescreen teeb kohe resa:/


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
kõige toredam kui blue viskab ette siis soovitus sulle. PUHASTA ARVUTI siis ei kuumene.

 

jah, õige soovitus :D. muidugi puhastada ei tohi tolmuimejaga angu need suuremad it tüübid seletavad, et võid emaplaadile staatilist elektrit anda, mis sellele absoluutselt ei meeldi. :D. puhasta arvuti seest ilusti ära (protsessori jahuti võre vahed jne, jne), siis viska everest peale ja vaata mis temperatuuri juures see sul töötab. normaalne on kui ta töötab 21 - 36/8 aga sealt edasi on juba jama. 65C juures minuteada võib protsessor juba kohvrid kokku pakida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

tänan hakkan siis puhastama :)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Stock jahutus endal siis:

pwnage.png

 

Päev otsa m2ngida on kuskil ligi 75C

Aga jh BSOD koha pealt v6ib riistvaraline probleem kh olla vb, mul endal läpparil oli 1 mälu küpse ja sai kh kuskil nii 20-30 min m2ngida sis tuli BSOD ette ja l6puks ei l2inud läppar üldse tööle kui see mälu sees oli. Googelda seda errorit mis ta sulle annab.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

soovitan uue jahuti osta. endal on üleni vasest jahuti. soovitan osta vasest jahuti, kuna vask juhib soojust ikka paremini. endal hoiab jahuti temperatuuri ikka alla 36C kui natuke vatti anda.

aga jah, nii palju ütlen et sellise kuumuse juures arvutustehnika kaua vastu ei pea. soovitan osta uue jahuti ja lasta kellelgi paika panna kui just ise ei oska. pane jahuti ja protsessori vahele Zalmantech Super ZM-STG1 termopasta, see parem kui need valged, mis kipuvad ära kuivama.

jahuteid on suht suur valik, natuke otsida ja uurida, saad teada mis on kõige parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
soovitan uue jahuti osta...

 

jep on juba v2lja vaadatud http://www.modikomp.ee/jahutused/AK-CCX-4002HP-/

 

 

loodan et CPU külma ei saa...


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

mul kuumus paigas etkel vaatasin puhastus tehtud ,aga tegi ikka resa siis hakkasin m6tlema et ta ei tee mul muidu resasi ainult siis kui lähen mängudesse netis saan normaalselt olla seega bluescreen paneb pange? v6i milles asi ja kas saab ta offi panna?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kuidas ma selle tempi paika panen?olen noob tean ...

 

---------- Postitused liidetud 20:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:28 ----------

 

kas 40-45 vahel on temperatuur norm?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.