Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Heiks| Ukraina2 #2 - Advacatus

Soovitatud postitused

VIP

kulutad kogu panga ära et saada turmoil? mida sa sellle turmoiliga teed? pk'da sa ei oska, pvm vöibolla.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida sa tõmmand oled, ja mida sa oma turmoilist jahud?.

 

ma niisama, kogupanga lased pray peale? pointless suht siis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma niisama, kogupanga lased pray peale? pointless suht siis

 

Pointless ?

 

Herblore & Prayer on kõige pointfullimad skillid kuhu investeerida.

 

Mina ise tegin Sgwd's prayer 95 ja herblore 96 rahad.

Sinna läks umb 400m ?

 

Aga tagasi olen saanud umbes 1.5b ja maxed pvm account olemas kh = raha tuleb kui viitsimist natukene on.

 

 

Edu Heiks, soovitan sul turmoil teha ja siis alles hakkata raha kusagile mujale paigutama(jällegi soovitan peale turmoili herbloret).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pointless ?

 

Herblore & Prayer on kõige pointfullimad skillid kuhu investeerida.

 

Mina ise tegin Sgwd's prayer 95 ja herblore 96 rahad.

Sinna läks umb 400m ?

 

Aga tagasi olen saanud umbes 1.5b ja maxed pvm account olemas kh = raha tuleb kui viitsimist natukene on.

 

 

Edu Heiks, soovitan sul turmoil teha ja siis alles hakkata raha kusagile mujale paigutama(jällegi soovitan peale turmoili herbloret).

 

Nii umbes plaan oligi, hetkel oli soul split lihtsalt mõtekas sest barrows vms hakkan laskma raha jaoks, gwd ei oska eriti. Herbloresse mingi 50m on järgmisena kui mingi 100m bank jälle. pray tüütas ära suht.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii umbes plaan oligi, hetkel oli soul split lihtsalt mõtekas sest barrows vms hakkan laskma raha jaoks, gwd ei oska eriti. Herbloresse mingi 50m on järgmisena kui mingi 100m bank jälle. pray tüütas ära suht.

Ei oska võtta right clicki Commander Zilyana peal või Kree arra või kellegi teise ? U mad


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pointless ?

 

Herblore & Prayer on kõige pointfullimad skillid kuhu investeerida.

 

Mina ise tegin Sgwd's prayer 95 ja herblore 96 rahad.

Sinna läks umb 400m ?

 

Aga tagasi olen saanud umbes 1.5b ja maxed pvm account olemas kh = raha tuleb kui viitsimist natukene on.

 

 

Edu Heiks, soovitan sul turmoil teha ja siis alles hakkata raha kusagile mujale paigutama(jällegi soovitan peale turmoili herbloret).

 

 

tundub möttetu, viskad oma viimased rahad pray alla, ei jää endale sittagi, rune fulliga sa väga kaua gwd pole


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Duke Heiko on PÜSS ! :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui küsida tohib, siis mida see 96 herblore annab?

Ovl .

Kiiremini Taskid DONE !

Parem Soloda jne


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tundub möttetu, viskad oma viimased rahad pray alla, ei jää endale sittagi, rune fulliga sa väga kaua gwd pole

Barrows - Verac's Set: 6.30m 6.70m 7m

Kõik mis vajalik, et oma pank saada uuesti suureks !

Soul split juba olemas siis soovitan soojalt kasvõi vastutahtmist teha see prayer 95 ära KUI raha jälle saad.

Gwd's pole midagi rasket võime kasvõi millalgi hiljem koos minna ja ma õpetan sind .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen isegi käinud gwds verac set+overload+pray95 ja sai hakkama jube hästi

 

---------- Postitused liidetud 20:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:15 ----------

 

// aga muidu kena acc 8p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.