Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Jama akendega

Küsimus

Tere foorumlased!

 

Vajaks siis teie abi. Lugu on selline, et kui tahan näitaks Chrome lahti teha siis ta tuleb alla taskbar vms see on eks, aga lahti ette ei tule. Sama jama on ka MSNiga. Ja kui üritan uuesti lahti võtta, vajutades alt peale siis on nagu näha et ta hakkab avama seda screenilt välja paremale :S .

OSiks on Vista

 

Ette tänades,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
vista on üldjuhul sitt, pane endale parem windows 7 peale, töötab ka kiiremini.

 

Xp on parim, you must face it. Kerge kasutada ning enamus/kõik driverid töötavad sellel OSil :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Xp on parim, you must face it. Kerge kasutada ning enamus/kõik driverid töötavad sellel OSil :)

 

XP on parim enamuse arust, sest seda on kõige rohkem, veel. Windows 7 läheb mul 3x kiiremini tööle kui XP ja arvutis sees ka mitu korda kiirem...

 

Teemasse siis, et lase mingi viirusekontrolliga üle. Äkki leiab midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

kala ei saa olla sest mul oli see jama siis tegin formati ja ikak see jama. aga mulel tundub et see on tulnud peale cs peale tõmbamist aga mõlemal korral on olnud erinev cs. see on nagu nii: jätan kogemata msni lahti ja siis lähen cs. siis kui csist quitin ongi pees msn. aga kust ma w7 saan tõmmata? ei hakka sellepärast nagu ostma ka vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

tõmba see ära: http://thepiratebay.org/torrent/5182426/Microsoft_Windows_7_Ultimate_Retail(Final)_x86_and_x64

 

neroga kirjuta .ISO fail plaadile valides menüüst "burn image to disk"

 

seal on 2x iso fail. üks on 32bit ja teine 64bit. proovi, kumb paremini tööle hakkab. aktiveerida saad kaasas oleva loaderiga.

ise lasin endale x86 peale loaderiga ja täiesti okey. :D

 

muidu sul jama selles et vistaga kipuvad peale mängimist muud programmid crashima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
tõmba see ära: http://thepiratebay.org/torrent/5182426/Microsoft_Windows_7_Ultimate_Retail(Final)_x86_and_x64

 

neroga kirjuta .ISO fail plaadile valides menüüst "burn image to disk"

 

seal on 2x iso fail. üks on 32bit ja teine 64bit. proovi, kumb paremini tööle hakkab. aktiveerida saad kaasas oleva loaderiga.

ise lasin endale x86 peale loaderiga ja täiesti okey. :D

 

muidu sul jama selles et vistaga kipuvad peale mängimist muud programmid crashima.

 

Tere "Proffessionaalne ITimees. 32bit ja 64bit ei saa proovida, kumb paremini tööle hakkab. Näiteks tal on suht juust arvuti ja ta paneb 64bitise peale? Naljatilk.

Võtke veel tema soovitusi kuulda, arvuti läheb perse ka siis. :)

 

Kui sul on RAM 3GB+ siis võibolla isegi võid täitsa 64bit peale panna.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tere "Proffessionaalne ITimees. 32bit ja 64bit ei saa proovida, kumb paremini tööle hakkab. Näiteks tal on suht juust arvuti ja ta paneb 64bitise peale? Naljatilk.

Võtke veel tema soovitusi kuulda, arvuti läheb perse ka siis. :)

 

Kui sul on RAM 3GB+ siis võibolla isegi võid täitsa 64bit peale panna.

Ja vanemad prosed ei tohiks 64-bit toetada ka


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tere "Proffessionaalne ITimees. 32bit ja 64bit ei saa proovida, kumb paremini tööle hakkab. Näiteks tal on suht juust arvuti ja ta paneb 64bitise peale? Naljatilk.

Võtke veel tema soovitusi kuulda, arvuti läheb perse ka siis. :)

 

Kui sul on RAM 3GB+ siis võibolla isegi võid täitsa 64bit peale panna.

 

ahh, mis sa nüüd. mul oli nagu hullult tegemist kui seda kirjutasin, pea laiali otsas.:D

 

unustasin lisada ka et oleks küssa mis masinaga tegu on nagu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ahh, mis sa nüüd. mul oli nagu hullult tegemist kui seda kirjutasin, pea laiali otsas.:D

 

unustasin lisada ka et oleks küssa mis masinaga tegu on nagu?

 

lol :D

 

Ja vanemad prosed ei tohiks 64-bit toetada ka

Mby.

Üldjuhul arvutid, millel on 3gb+ mälu, siis arvatavasti on ka uuem prose, mis toetab 64bitist :D


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ahh. tõmba endale mõlemad või 32bit ära ja lase peale. loader on kaasas sellega. sellised on need loaderid:

33dusrl.jpg.png

windows7_loader_16.jpg

 

ise võtsin oma vana pennu 4 ette ja panin win7 peale loaderiga (epoxi moboga) ja toimib nagu peab. :D

ek pärast kirjuta kas sai asja :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
türa kui sul on akendega jama siis putsi kutsu remondimees.

 

hea nali, kooder .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
lol :D

 

 

Mby.

Üldjuhul arvutid, millel on 3gb+ mälu, siis arvatavasti on ka uuem prose, mis toetab 64bitist :D

 

wtf? et ostan siis 3x 1 Gb DDR3 1333Mhz siis saan kohe ka i7 prose? kewl.

 

 

/mis kuradi kooder, viska proofid ette et kunagi koodisin, ära tee oma nokka lahti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

irv mul pole mingit proofi , aga me pmslt mingi 5kesi niisama lasime ja sa koodisid, wh peal, ise ka tunnistasid, kellegil, k4x-il või apu-l olid kunagi pildid ka .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

teema on loaderitega. toome näite: mul oli epoxi emaplaadiga arvuti mis ma prooviks võtsin. loaderis vajutasin epoxi logo peale.

 

tähendab: kui sul on näiteks kasvõi msi emaplaat, siis vajuta msi logo peale :D

 

võid muidugi ka googeldada, ja vaadata täpsemalt kuidas asi käib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
irv mul pole mingit proofi , aga me pmslt mingi 5kesi niisama lasime ja sa koodisid, wh peal, ise ka tunnistasid, kellegil, k4x-il või apu-l olid kunagi pildid ka .

 

apu'l pigem siis:D ma suht ei mäleta:D ma ei tea ta kasutajanimegi vist.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ingame ta wordz


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.