Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teenida raha Hiina sita pealt? faceoff

Soovitatud postitused

VIP
Mul endal on plaan luua epood eestisse, kus hakkan Hiina kaupa müüma. Loodame, et kui suurtes kogustes tellin siis toll nussima ei hakka.

Toll hakkab sind nii palju kottima, et pannakse tollimaks kindlasti otsa.

Samuti, kui nähakse, et sul mingi hull kaup käib, uuritakse ja kui nähakse, et sul mingi e-pood ja käibemaksu ei maksa, siis jamad majas.

E-Poodi ei soovita teha, kui müüd, siis müü foorumites ja osta/soov.ee-s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toll hakkab sind nii palju kottima, et pannakse tollimaks kindlasti otsa.

Samuti, kui nähakse, et sul mingi hull kaup käib, uuritakse ja kui nähakse, et sul mingi e-pood ja käibemaksu ei maksa, siis jamad majas.

E-Poodi ei soovita teha, kui müüd, siis müü foorumites ja osta/soov.ee-s

 

Huvitav, kas toll nussib siis ka kui ma tellin lihtsalt junki, millel pole firma nimesid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvitav, kas toll nussib siis ka kui ma tellin lihtsalt junki, millel pole firma nimesid?

 

Toll võib iga asja pärast hakata nussima, mis tuleb hiinast.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvitav, kas toll nussib siis ka kui ma tellin lihtsalt junki, millel pole firma nimesid?

 

Ma tellinud eBayst/hiinast mingi 10-20 pakki. Tolli pole üldse kottinud.

Sõbranna tellis hiinast, laks.. toll pani maksu peale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toll paneb maksud peale elektroonikale.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Plaan kh osta iphone kloon aga ei tea kust tellida nii et tuleks kindlalt kohale, äkki on soovitusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Toll paneb maksud peale elektroonikale.

 

Vaidlen vastu. Toll võib panna millele iganes sul maksu peale.

 

---------- Post added 19-09-11 at 18:15 ----------

 

Plaan kh osta iphone kloon aga ei tea kust tellida nii et tuleks kindlalt kohale, äkki on soovitusi?

 

Proovi eBayst. Euroopa siseselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Toll paneb maksud peale elektroonikale.

 

Not rlly. Olen mingi 5x elektroonikat tellinud, pole mingeid makse olnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan lugeda tollimaksu kohta siit: http://www.post.ee/6014

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas selline kloon tuleks kohale http://www.aliexpress.com/product-fm/446863969-free-shipping-phone-4-4g-F8-phone-Touch-Screen-unlock-Quadband-dual-cameras-dual-sim-mobil-wholesalers.html

Ise tellisin sealt ühe keti ja tuli ilusti kohale.

Kommentaarides on näha et seda klooni on tellinud üks eestlane 3 lehekülje pealt

Ja on vist kätte saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üle 150 Euro tollimaks alles ju ja 23 eurot käibemaks. Pole hullu midagi, kui hakkan epoega tegelema, siis tellin 1 haaval näiteks.

 

goodluck ükshaaval tellimisega + klientide leidmisega..

 

Usu mind, sellist jama on mitu korda juba üritatud, ning keegi pole siiamaani kuulsaks saanud selle äriga, veelvähem Eestis, kus tolliseadused nii kõrged

 

---------- Post added 19-09-11 at 22:28 ----------

 

see tähendab et kindlalt saab kätte?

 

39 USD eest võid proovida, pole suur summa ka, mida kaotada, kuid vaevalt, et tuleb


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see tähendab et kindlalt saab kätte?

Ei. Üks inimene eelpool ju kirjeldas, mis moodi on kõige suurem võimalus kätte saada toode. Pead leidma võimalikult identse toote, täpselt sama välimuse ja mõõtudega ning firmamärgid peavad ka identsed olema originaaliga. Telefonide tellimine on suhteliselt riskantne ning pole mõtet nendega oma aega raisata.

 

goodluck ükshaaval tellimisega + klientide leidmisega..

 

Usu mind, sellist jama on mitu korda juba üritatud, ning keegi pole siiamaani kuulsaks saanud selle äriga, veelvähem Eestis, kus tolliseadused nii kõrged

Täpselt nii. Ilmselt tekkis e-poe loomise idee sellest, kui kohe teemat lugesid. Tundub, et su idee ei ole üldse läbi mõeldud ning ega sealt midagi välja ei tule. Kui teed e-poe, siis küll sa ükskord sa kirja saad, et käibemaks vaja tagantjärgi maksta, ei ole küll seadustega tuttav, kas on võimalik tagantjärgi nõuda seda.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis seal siis ükshaaval tellida pole. See sait kus mul plaan hakata tooma, nendega räägitud. Võin ka panna 100 tükki tellima ja lihtsalt öelda, et erinevates pakendites. Kodukandis on mult tihti midagi tellitud eBayst, miks siis ei peaks kliente teistes piirkondades olema. Lisaks kuna sait kus ma tellima hakkan on kaup ikka väga odav, siis kui tulebki maksta, siis see ei tekita mulle kahjumit... Ultra, e-poe mõte ei tekkinud sellest, kaupa olen ma eBayst tellinud endale ja sõpradele enne selle teema tegemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis seal siis ükshaaval tellida pole. See sait kus mul plaan hakata tooma, nendega räägitud. Võin ka panna 100 tükki tellima ja lihtsalt öelda, et erinevates pakendites. Kodukandis on mult tihti midagi tellitud eBayst, miks siis ei peaks kliente teistes piirkondades olema. Lisaks kuna sait kus ma tellima hakkan on kaup ikka väga odav, siis kui tulebki maksta, siis see ei tekita mulle kahjumit... Ultra, e-poe mõte ei tekkinud sellest, kaupa olen ma eBayst tellinud endale ja sõpradele enne selle teema tegemist.

 

Sa pole esimene ega viimane kes sellise originaalse idee peale on tulnud, lol.

Kui sinu arvates hea kasum ja hea klient tähendab, et kuus teenid 15-20€ kasumit ja sul on 1-2 klienti, siis sul on väga vale arusaam. Sa ei jõua nii palju hiinasitta tellida, et mingi arvestatava kasumi saad. Pealegi, sa pead hakkama maksma käibemaksu kui sul on OÜ, ehk sissetulek on 1,000€+ ning kui otsustad ennast FIEna esitleda, siis pead iga aasta lõpuks sümboolse summa maksma riigile + pead olema 18+.

 

Ühesõnaga, ma ei laida su ideed, kuid Eestis sa ei saa kuidagi sellega rikkaks, enamus eestlasi teavad mis asi on ebay ning mis on krediitkaart, kui nad saavad sealt sama asja mitu korda odavamalt, siis vaevalt, et keegi sinult midagi ostab. Sul on hullu reklaami vaja, kuid sa ei saa kuskil ennast esitleda sest muidu õelad riigiametnikud rikuvad su "firma" ning sunnivad sul kõikide asjade pealt käibemaksu maksta.

 

See pole nii lihtne kui sa arvad.

 

 

//: Oletan, et sa ei hakka kloone tellima, sest toll ei lase neid läbi, ning vaevalt, et see sait, kust sa tellid(focalprice etc..) hakkab mõne dollari pärast asju teistesse pakkidesse panema ümber.

 

---------- Post added 20-09-11 at 16:14 ----------

 

Vaidlen vastu. Toll võib panna millele iganes sul maksu peale.

 

---------- Post added 19-09-11 at 18:15 ----------

 

 

Proovi eBayst. Euroopa siseselt.

 

Mitte euroopa siseselt, vaid euroopa liidu siseselt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah Brooklyn, hakkan käibemaksu maksma iga asja pealt. Kuskilt peab siiski alustama vms ja epoega pole põrumine väga suur, kui ei peaks välja tulema, kuna algul ma stocki ei varu.

 

sa ei saa niisama lampi epoodi teha :D ... asjad ei käi nii ...ja sul on tarneaeg 2 - 6 nädalat ja sa ei tea kunagi kas see kord tuleb ikka töötav asi... kui sulle vähegi kliendid korda lähevad siis ära tee seda pasaka eks ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah Brooklyn, hakkan käibemaksu maksma iga asja pealt. Kuskilt peab siiski alustama vms ja epoega pole põrumine väga suur, kui ei peaks välja tulema, kuna algul ma stocki ei varu.

 

See ei ole nii lihtne, et lihtsalt teed. Sa kas pead FIE olema või asutama firma vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja firma loomiseks vaja vanas raha 40 k

fie oled siis vastutad ise oma varadega vms ...

ja su tooted peavad olema lubatud müügiks vms... elektroonikal CE peal jne

 

Täpselt. Tooted peavad vastama Euroopa standardile.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.