Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

AlterIWNet - Mängi tasuta MW2 internetis!

Soovitatud postitused

wtf kuidas update teha kuhu minema peab mis ära dl peab.ty

 

---------- Postitused liidetud 14:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:13 ----------

 

aidake tegin update ära ja nyyd lõõp selle ette kui vajutan iw4mp.warning:use hacks/cheats that give you an unfair advantage over other players is prohbited and will get permanent ban.There is no recourse for such violations in any way.If you agree, type the following sentence in the text box below: 'I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure Ido not cheat.'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf kuidas update teha kuhu minema peab mis ära dl peab.ty

 

---------- Postitused liidetud 14:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:13 ----------

 

aidake tegin update ära ja nyyd lõõp selle ette kui vajutan iw4mp.warning:use hacks/cheats that give you an unfair advantage over other players is prohbited and will get permanent ban.There is no recourse for such violations in any way.If you agree, type the following sentence in the text box below: 'I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure Ido not cheat.'

 

There is no recourse for such violations in any way.If you agree, type the following sentence in the text box below: 'I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure Ido not cheat.'


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõmban ka siis ära. Vahepeal hea pelada.

Küsiks, et palju mängijaid on, kellel mikker?

Saaks mingi servers.ee Teamspeak channeli ja võiks pelama minna.

 

---------- Postitused liidetud 20:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:48 ----------

 

Keegi aidata oskab? Mul ei leia ühtegi mängijat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mängin ikka veel :P Võiks kunagi pela teha või midagi need kes mägivad lisage äkki steami kui on 1hitler0 või kirjutage PM.

 

JA parem installimis õpetus on http://alteriw.net/viewtopic.php?f=3&t=24

 

JA välja tuleb veel black ops priva servre .. alterOPS


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

soovitan,ise tõmbasin ka selle asjad +5

hea mängida:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris pikka aega pelan juba,üks prestige tehtud ja atm lvl 59.....Keegi mingeid eesti serve ei tea?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma hakkasin nüüd mängima snd Search and Destroy :P Sealt saab minuarust kõige kiiremini levelit ja niisama meeldib kah :P Ma noob mängin heart beat sensoriga. Aga kui teeeme 1on 1 või midagi ofcourse et võtan maha :P


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.