Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal Limited

Küsimus

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Kas saab keegi selgitada, mida see tähendab? Mis limiidiks on?

 

Tere,

 

Enne kust uurisin ise ka selle kohta,

Pms sa pead neile tõestama, et see on sinu paypal.

 

Üks oskas nõu jagada. :

Tsiteerin teda siis

 

1. ISIKUTUVASTAMINE pildistad/scannerid oma ID-kaartist m6lemad pooled(loetavalt) arvutisse v6i siis passist

1.1 Saadad paypalile 2ra

 

2. AADRESS otsid mingi arve kus on peal sinu nimi ja aadress (netiarve/kaabel/mobla jne.). Sannid selle sama moodi arvutisse v6i teed didgikaga pildi.

2.1 Saadad paypalile 2ra

 

3. On vaja krediitkaarti mille seod paypal kontoga ära. Kõige lihtsam oleks kui on olemas SEB pank kus saad luua virtuaalse krediitkaarti (vanus peaks olema vähemalt 18a.).

 

Kui need kolm asja tehtud siis peaks limiit maas olema. NB! nimi ja aadress peab vastama paypalis registreeritud nimele ja aadressile. Btw arvan et paypal ei lase mitut kontot ühel isikul tuvastada.

 

Kui küsida tohib , siis palju limited on , vaatasin, et ajad päris asjalikku asja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

limited ei ole veel, uurisin lihtsalt seda asja - kunagi kui saab limited siis saab maha võtta.

 

Perse aga ma pole 18a, mingi summa on ka mis on limiidiks või lampi?

 

muidu liigivad summad suurustes 100$-200$ mööda ilma.

 

//okey, leitsin 500.00€ on limiit, siis sellel kasutajal 92.28€ alles, seega peab varsti uue kasutaja muretsema?

 

//// eheee, leitsin, et reset date on 7.july :) veab :D - eelmine aasta sai üks runebot ostetud jay :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
limited ei ole veel, uurisin lihtsalt seda asja - kunagi kui saab limited siis saab maha võtta.

 

muidu liigivad summad suurustes 100$-200$ mööda ilma.

 

No pmst cc on regatud ikka ? Kui pole, siis soovitan võimalikult kiiresti.

 

SEB pakub u-neti vahendusel virtuaalset krediitkaarti, mul on see olemas ja regatud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Viska kellelegi 35 ja las teeb sulle. ;p Noh, ilmselt tasuta keegi ei tee, kuid väikse vahetasu eest kindlasti..

 

~10 krooni maksab SEB virtuaalkaardi avamine ning ~23 krooni siis paypalis krediitkaardiga regamine.

 

Pmst. see, et sa pole 18, ei tähenda seda, et sinu paypali kontot ei saaks verify'ida(krediitkaardiga).

 

//Edit: tahad öelda, et sul on käibelimiit peal või? :O Kas need mingi 24-tunnilised limiidid pole vms? Esimest korda kuulen. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Viska kellelegi 35 ja las teeb sulle. ;p Noh, ilmselt tasuta keegi ei tee, kuid väikse vahetasu eest kindlasti..

 

~10 krooni maksab SEB virtuaalkaardi avamine ning ~23 krooni siis paypalis krediitkaardiga regamine.

 

Pmst. see, et sa pole 18, ei tähenda seda, et sinu paypali kontot ei saaks verify'ida(krediitkaardiga).

 

//Edit: tahad öelda, et sul on käibelimiit peal või? :O Kas need mingi 24-tunnilised limiidid pole vms? Esimest korda kuulen. :D

 

aasta limiit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

sinu puhul on vb probleem veidi suurem kui sa 18 pole. Ok see selleks et lased kellegil kreda kaarti teha kes vanem, kuid mul tuli jutus paypaliga välja:

 

...PayPal account cannot be held by a customer who

has not reached the minimum age of 18 years old....

 

 

nii, et kui konto limited ja tahad isikut tuvastada sis pead ikkagi saatama neile id/passi koopija kus nad n2evad kohe 2ra isikukoodi pealt et sa pole 18.

DOUBLE FAIL:)


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

nojah, mul on sama. Ma tegin mingi random nimega, atm on 150 USD held-.-

 

13 detsember saan raha kätte ma arvan, 180 päeva pidi ootama.

 

 

aga põhimötteliselt üksköik kelle krediitkaardi vöib panna sinna?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
nojah, mul on sama. Ma tegin mingi random nimega, atm on 150 USD held-.-

 

13 detsember saan raha kätte ma arvan, 180 päeva pidi ootama.

 

 

aga põhimötteliselt üksköik kelle krediitkaardi vöib panna sinna?

Jah ükskõik kelle.

 

aga kui ma teen Paymentiga makseid? Verified kasutajale.

Ei ole võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei tea kas kedagi huvitab, aga mainin siiski ära. :)

Nimelt sain eile PayPal limited ja mis ma tegin ?

* Tegin pildid enda ID kaardist (mõlemalt poolt).

* Tegin pildid enda juhiloast (mõlemalt poolt).

* Tegin pildi SEB internetipangas enda krediitkaardi andmetest.

* Tegin pilti kirjadest mis PayPal mulle meilie saatis.

* Saatsin need pildid PayPalile ja täna hommikul oli mul meilipeal kiri, kus PayPal vabandas ja n.ö soojendas mu konto uuesti üles.

 

Tahan öelda seda, et kui kellegi PayPal konto külmutatakse, siis tehke need sammud läbi ja saate kohe asja jälle rööpasse. :)


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ei tea kas kedagi huvitab, aga mainin siiski ära. :)

Nimelt sain eile PayPal limited ja mis ma tegin ?

* Tegin pildid enda ID kaardist (mõlemalt poolt).

* Tegin pildid enda juhiloast (mõlemalt poolt).

* Tegin pildi SEB internetipangas enda krediitkaardi andmetest.

* Tegin pilti kirjadest mis PayPal mulle meilie saatis.

* Saatsin need pildid PayPalile ja täna hommikul oli mul meilipeal kiri, kus PayPal vabandas ja n.ö soojendas mu konto uuesti üles.

 

Tahan öelda seda, et kui kellegi PayPal konto külmutatakse, siis tehke need sammud läbi ja saate kohe asja jälle rööpasse. :)

 

Alati ikka ei saa küll, ma mitu korda sain oma konto lahti ja siis ükskord tahtsivad Business account informatsionit kuigi mul premier account ja tahtsivad mingisugust asjapulka veel mida tõestada ei olnud võimalik, nagu see seal all listis ei olnud seda alapealkirja kohta et mis tõestust sa ülesse laadid.

ülejäänud avalised asjad : id proof ja street address proof need nagu in progress pikemat aega aga jah loobusin ja tegin uue kasutaja :D

 

Ebatõenäoiliselt suur aktiivsus oli minu ebay ja paypali accil ostsin ebayst mingi sõrrmuse ja käekella... :D

 

 

Laadisin siis lõpuks skype 5 € ja helistasin neile sinna iirimaale ja nad ütlesid et ma perm banned. like wtf:D Sõnumid ikka tulevad et ootame sinult tõestusi vms. 256$ läksgi nigu nihuti. seda ka ei ole et180 päeva pärast saaks pangakontole seda..


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kaua see aega võtab , kui virtuaalne kaart regatud ? Mingi 4 kohaline nr tuleb meilile vms ??

Virtuaalkaardi tegemine võtab 1minut. Virtuaalkaardi CSS/CVV koodi saab SEB e-pangast, kui võtad lahti "Kaardid" ja seal "Loe lähemalt vms" selle virtuaalkaardi juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul virtuaalkaart tehtud aga nyyd võeti 1.5 euri maha paypali poolt .

 

Ja saan tagasi kui sisestan 4-ja kohalise numbri paypali , mille ma saan oma panga väljavõttest , aga seda pole siiamaani sinna ilmund ( Et -1.5 eur paypal poolt : seal peaks see nr ka taga olema ) :D


17565.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mul virtuaalkaart tehtud aga nyyd võeti 1.5 euri maha paypali poolt .

 

Ja saan tagasi kui sisestan 4-ja kohalise numbri paypali , mille ma saan oma panga väljavõttest , aga seda pole siiamaani sinna ilmund ( Et -1.5 eur paypal poolt : seal peaks see nr ka taga olema ) :D

 

kui sult läks 1,5 € maha sisi ka see kood olemas see põhjus vms miks sul 1,5 € maha läks otsi sealt seda koodi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
no sinna konto väljavõttesse pole ilmund seda , kes maha võttis ja kuhu l2ks , see pidi paari päeva jooksul sinna tekkima , 5-ndal võesti maha , eks ootan ja vaatan , sp mõtlesingi et palju teistel aega on l2inud ?

 

see kood sul kohe olemas.

 

Mine vaata oma bronnitud tehingute alla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
No ikka limited peale seda , nyyd siis saadan neile id kaardi koopia ja panga väljavõtte , loodan et saab korda .

 

Kuule soovitaks sul täitsa helistada sinna peale dokkide saatmist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Nyyd juba 2 päev möödas , ikka ei midagi ... Helistan ?:D mis maksab ?:D

 

---------- Post added 08-09-11 at 15:13 ----------

 

Vapsee mis jama sellega on , nõuavad igasuguseid asju . http://www.upload.ee/image/1643196/pay.png

 

Eriti haige on et pean yksikasjalikult seletama ära , kellelt ma need 3 ylekannet sain ja miks ja kas mul on sugulassidemeid nendega jne , ulme jama licalt ... :(

 

---------- Post added 08-09-11 at 20:14 ----------

 

Our review is complete and we have restored your account. TULI KIRI !

 

Aga acc ikka limited :S


17565.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal oli ka siis account limited, saatsin kõik jamad neile ära mis nad tahtsid. Siis sain kirja, et neile ei sobi virtuaalkaart, et nad ei võta seda vastu.

Helistasin siis neile ja sain accoundi lahti ja 28 minutit hiljem uuesti kinni. Ei tea mis neil viga on.

 

Your PayPal Account Access Has Been Restored

4:29 PM (44 minutes ago)

Your account has been limited until we hear from you

 

4:58 PM (16 minutes ago)


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.