Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gabriel-

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tõesti... Te olete mõnusad ajuinvaliidid vist. Juhtub midagi, hakkate kohe paukuma. Jälle midagi tehtud ''ilma asjata.'' SAADA PM. Miks sa pead seda foorumit reostama oma mõttetu teemaga? Kuidas meie peaksime teada mis teema sinu ja Gabrieli vahel on?

Ja siis muidu Energy - et saaks ikka oma postitusi suurendada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On selliseid teemasi mõtet teha? Kui sul on otsene kaebus mõne juhtkonna liikme tegude kohta siis palun saada Sunpartyle PM. Teema suletud kuna siia tuleb spam.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks veel selle, et tühipaljaste süüdistustega pole mõtet ka minu poole pöörduda. Tooge välja pildid, vestlused jms.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idioot. Jõle kõva härra mõtled sa endaarvates Warez olla? Piisab sulle Gabriel -i postitatud tõendus materjalist? Ka kõikidele teistele peaks sellest piisama.

 

Aitäh selle kiire tegutsemise eest Gabriel.

 

Parimatega Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuli meelde jah see värk. Türa, mingi msn kuskile toppida, teeb kohe mingi identiteedivargaks? Doonorid.

 

Äkki seletaksid miks sa üldse teise inimese MSN-i sinna toppisid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas siis ei ole ? ma saan aru,et teate üksteist IRLis vms , aga ma saan aru , et EI TEA :O

 

Ma ei saanud kohe üldse aru mida Sa aru said?

 

Vabanda OT pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mina teangi teda IRL :)

Ja Gabriel, õpi lisama warnidele postilinke, mille eest on warn paned.

 

Teiste silmas pindu näed, enda omas palki ei näe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Warez panen su numbri kuskile lehele üles ja ütlen, et jagan tasuta raha. Siis hakatakse sulle helistama ja raha küsima. Oleks see sulle meeldiv? Vaevalt.

Ma arvan, et Gabrieli warn oli täiesti õigustatud ja selle debiilse teema & postituste eest paneks ma Gabrieli asemel veel 24h otsa. (Warezile ofc.)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teiste silmas pindu näed, enda omas palki ei näe.

 

U made my day!

 

Kasutatakse teise msni. Ilmselge identiteedi vargus, ma oleks sama moodi käitunud nagu Martin (perm bann:))


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.