Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Creative Elegance

Soovitatud postitused

VIP

Ilus töö, väga mõnus stiil sul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
heledus rikub minujaoks viimase ära, ei tea kuidas teistega on.

 

Ei tea mind ei häiri, võibolla hästi nata tumedam võiks olla.Aga minuarust suht ilus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju õnne meie uus kunstnik! :)

Tänan, olen liigutatud (L)

 

Hetkese seisuga vaevab mind idee, teostamispuudus. Põen tõsist graafikahaigust mille tõttu mitte midagi ei taha välja tulla nii nagu ma tahan või tahaks.

 

Sellegipoolest panen mingeid 'feil' pilte siia, et teema aktiivsemana hoida.

See "ideevaevus" on mind ligi kuu aega juba killind ning enne sellest killerist vast lahti ei saa kui midagi uut, paremat välja tuleb.

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju õnne kunstniku embleemi puhul KenTi, viimane kõige parem minuarust nendest, vähemalt minuarust.Edu siis edaspidiseks ja vaata, et näitad, et seda embleemi väärid ka :D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju õnne meie uus kunstnik! :)

 

uus kunstnik :D :D ? ta üks vanemaid siin kes veel tegeleb.

 

 

Kenti tööd on rajud nagu alati aga tõepoolest, igavad on idee poolest :( Kõik on nagu suht ühesugused, lihtsalt effektid on kõvad.

Mul ideid on aga pole sellist oskust nagu sul, et neid teostada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võiksin küll jaa.. aga ütle mulle, mis vahet seal on? Mu orientatsioon on hetkel sellised SciFi/Tech pildid - see tuleb mul senini kõige paremini välja ja mis vahet seal on kas ma teeksin neid signa formaadis, või mingi a4 suuruses latakas? :D

 

Signatuuri formaadis on lihtsalt mugavam.. aga no võin mõne suurema pildi ju teha, päris huvitav ekperiment või mis? :)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiksin küll jaa.. aga ütle mulle, mis vahet seal on? Mu orientatsioon on hetkel sellised SciFi/Tech pildid - see tuleb mul senini kõige paremini välja ja mis vahet seal on kas ma teeksin neid signa formaadis, või mingi a4 suuruses latakas? :D

 

Signatuuri formaadis on lihtsalt mugavam.. aga no võin mõne suurema pildi ju teha, päris huvitav ekperiment või mis? :)

 

Ei, ma mõtlesin pigem et võiksid plakateid, flaiereid n shit teha. Hea algus, et oma andega mony hakata teenima.

Ma ei ütle et sa peaksid, vaid lihtsalt soovitan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.