Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalli MM 2010 info ja ennustus

Soovitatud postitused

Ma ka eriti seda Saksamaa mängu vaadata ei viitsi, kuid loodan, et karistuseks teile, saksa fännid, nad kaovatad.

Pühapäevaks tuleb siis joogid ja värgid varuda, keegi teab kas 3D on välja müüdud juba?

Ma vb läheks isegi vaatama, kuna Hispaania ikkagi saab karika :)

 

karistuseks?

mille eest, kurat sa oled ikka nii kuradima idiootne, et mul pole sõnu...

Hispaania saab karika? ma ei oleks nii kindel, aga ma südamest loodan, et seda ei juhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

w00000t hispaania sai edasi nyyd tuleb MMi tiitel kh ,, loodan et seee krdi pedro pingile j22takse aint isetseb oleks v6ind s66ta torresele ja m2ng oleks l6ppend 2-0 aga ei ikka isetseb;)


:wa:Tasuta Lockerz Kutsed!!!!!!!!!!!!! PM mulle oma e-mail ja saad kutse!!!!!!!!!!:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
w00000t hispaania sai edasi nyyd tuleb MMi tiitel kh ,, loodan et seee krdi pedro pingile j22takse aint isetseb oleks v6ind s66ta torresele ja m2ng oleks l6ppend 2-0 aga ei ikka isetseb;)

 

pedro on jumala pro, ei isetse ta midagi. pedro võiks jääda ikkagi sisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
w00000t hispaania sai edasi nyyd tuleb MMi tiitel kh ,, loodan et seee krdi pedro pingile j22takse aint isetseb oleks v6ind s66ta torresele ja m2ng oleks l6ppend 2-0 aga ei ikka isetseb;)

 

cmon, ühe korra isetses ja nüüd on lõpphalb mängja või?Mida Torres paremat teinud on?Aga jah nii õnnelik, et Hispaania ikka Saksale ära pani, nii nii õnnelik.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga mina arvan et holland võiks võita selle siis nad saaksid ka ühe tiitli na :D hispaanial niigi palju neid :D

 

Ei ole selle hispaanial neid tiitleid midagi nii palju.Kui MM-tiitli ära võtavad siis on kõik olemas:D.Go SPAIN.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun Hispaania võitu. Nende barca taktika on väga hea, hoitakse palli niikaua, kuni tuleb oma võimalus. Kuna on ka playoffid(finaal) siis tahab ka vastasmeeskond palli saada ning minnakse nende eksimuste peale. Samas, kui 1-0 ees ollakse siis ei vajuta nii kaitsesse ja hoitakse palliga edasi. Kui aga tuleb surve siis suudetakse enamus käike kinni panna ning tullakse väikse sööduga surve alt välja ning söödetakse pikk pass ette ründajate suunas, kus Saksamaa vastu küll väravat ei tulnud, aga oli siiski 2 võimalust. Kui need realiseerida siis 3-0 on juba hea kindel seis palli veeretamiseks. Muidugi pole mul ka midagi Hollandi vastu, on näidanud head mängu, aga neil on raskusi väravate löömisega, kõik on korras kuni 16-kastini kus ei leita enam sööte ja ei proovita ka peale lüüa - äkki joppab.

 

Minu ennustus Hispaania vs. Holland 3-1 (Hispaania läheb 2-0 juhtimal, lastakse 1 värav ja lüüakse veel üks juurde)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
karistuseks?

mille eest, kurat sa oled ikka nii kuradima idiootne, et mul pole sõnu...

Hispaania saab karika? ma ei oleks nii kindel, aga ma südamest loodan, et seda ei juhtu.

 

Karistuseks teile selle eest, et te oinad Saksamaad nii palju ülistasite, sa oled ise paras ohmoon.

3:1 seis .. natuke palju, ma pakuks 2:1 või 1:0 Hispaania kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loodame parimat ehk siis Uruguay võitu


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänane mäng siis:

Uruguay-Saksamaa 1:1(penaltitega võidab Uruguay)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loodan, et saksamaa võidab, kuna uruguay 11 väravavahti keerasid ghana võimalused per*e.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
saksamaa võiks võita küll jah , sest et saksamaa pole ennem nii kaugele jõudnud :)

 

Päris lollakad ikka siin?Mida sa üldse midagi seletad kui pole asjadega kursis:S.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.