Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jurmala, Lietuvas Akvapark.

Soovitatud postitused

Kes on käinud Lätis Jurmala veepargis? Kuidas oli? Kuidas meeldis?

On ka keegi sillamaksu maksmata jätnud jurmala juures?

On endalgi plaan minna, kuid olen suhteliselt võhik sel teemal. Kuskil lugesin, et sillamaks maksab 1-2 latti. Ja kui piletit ei osta, siis sõidad nö piletiautomaadist natuke maad edasi ja peab politsei sind kinni. Siis käseb edasi silla lõppu sõita, mitte piletit osta. Silla lõpus aga ootab teine ment ja saad trahvi kaela. Et, millised kogemused on teil sellega? Kas on mingeid viite piletiautomaadini enne silda?


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neli-viis korda käinud, pole varem kuulnudki mingist maksust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole sellest midagi kuulnud, kuna olen käinud kooliekskursiooniga ja suure bussiga.

Muidu on seal esimesed korrad kindlasti huvitav.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Enne Jurmalat tõepoolest peeti meid kinni politsei poolt ja pidime miskit maksu maksma et läbi sõita.

Miskit 3 aastat tagasi vähemalt küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Enne Jurmalat tõepoolest peeti meid kinni politsei poolt ja pidime miskit maksu maksma et läbi sõita.

Miskit 3 aastat tagasi vähemalt küll.

 

Siis vedas teil, lugesin palju, et politsei peab kinni ja käseb mingi silla lõppu sõita, et seal ajab asjad korda, aga silla lõpus ootab juba teine ment trahviga... vms.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama, olen käind ja mingit maksu polnud.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, klass käis, kuid mina ei läinud, sest jäin haigeks. Kokkuvõtteliselt, ei :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks ka ikka kunagi ära käima.

Aga seda vast talvel ikka.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama, olen käind ja mingit maksu polnud.

 

Imelik, ise olen ka käinud ja koguaeg peab maksma kui linna tahad sõita.

Mingi linnamaks või midagi, igatahes väga tühine summa oli.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Klassiga käisime seal mitu aastat tagasi. Selja hõõrusin punaseks oranžis või punases torus, ei mäleta enam. Kõige huvitavam oli see tornaado minu meelest.

 

Mulle meeldis samuti tornaado kõige rohkem.

Kõige haigem oli see, et vahepeal tegid 3-4 ringi veel peale hoo seisma jäämist peale ennem kui sealt

minema said:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jurmalas on jah linna maks, kuid kui ma ise seal käisin ( ennem jaanipäeva ) siis ma küll ühtegi maksu ei maksnud.

Matka autoga käisime. Veepark on rohkem mõeldud noorematele ( noh ma juba vana inimene , varsti 21 ) kuid endalgi oli suht lõbus seal.

Saunade ja nii öelda spa poole pealt on suhteliselt nõrk. ( Pärnus Estonia Spa on parem selle koha pealt - ostad 125-150kr pileti ja oled 3 tundi mullivannides ja saunades - paar basseini ka. )

 

Ise soovitan juba minna Palangasse ka, kui sinna kanti satub. Eriti hea on täisealistel, pea tänaval baarides maksab 1L kohalikku õlu meie rahas 17kr ja kõhu saab rahvustoidust 28kr täis. Vesipiip on natuke kallim, kui lootsin aga mitte tappev 125kr. Reis oli suht huvitav - meeldiv koht oli ka veel Trakai

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jurmalas on jah linna maks, kuid kui ma ise seal käisin ( ennem jaanipäeva ) siis ma küll ühtegi maksu ei maksnud.

Matka autoga käisime. Veepark on rohkem mõeldud noorematele ( noh ma juba vana inimene , varsti 21 ) kuid endalgi oli suht lõbus seal.

Saunade ja nii öelda spa poole pealt on suhteliselt nõrk. ( Pärnus Estonia Spa on parem selle koha pealt - ostad 125-150kr pileti ja oled 3 tundi mullivannides ja saunades - paar basseini ka. )

 

Ise soovitan juba minna Palangasse ka, kui sinna kanti satub. Eriti hea on täisealistel, pea tänaval baarides maksab 1L kohalikku õlu meie rahas 17kr ja kõhu saab rahvustoidust 28kr täis. Vesipiip on natuke kallim, kui lootsin aga mitte tappev 125kr. Reis oli suht huvitav - meeldiv koht oli ka veel Trakai

Isegi mina olen Palangas käinud. :D


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

punane oli kõva jah aga laksis selja päris ära.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.