Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumile UUS Favicon :P

Soovitatud postitused

VIP
tra ma ei öelnud et kasutage minu oma, ütlesin et pakun välja, õpi lugema ahv.

 

tra sa oled eriti kõva vend? Arvuti taga võibolla tõesti

irl mingi tonn sitta?

 

tra see on jaburuse tipp tegelt ka


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sa oled eriti kõva vend? Arvuti taga võibolla tõesti

irl mingi tonn sitta?

 

tra see on jaburuse tipp tegelt ka

 

tra mees vaata,kes sa ise oled ? mingi sad nicklamer, ja kui sa hakkad väitma ,et see nimi sul on mingi tuhat aastad olnud siis sa ajad sitta.

tegele enda pasa pinni äriga edasi ja ole õnnelik, vaheta nimi ka ära. sitane pederast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra ma ei öelnud et kasutage minu oma, ütlesin et pakun välja, õpi lugema ahv.

Ja kas minu jutust on kusagilt välja lugeda, et ma laimasin maha selle mõtte, et me kasutama peaksime seda?

Ehk siis, ainuke kes räägib selle kasutamisest oled sina, ning, kui sa tähele paned, siis ma ütlesin, et see on täiesti jabur idee, ehk siis omakorda, sinu "võiks vahetada uuema vastu" väide on minu meelest nii jabur, et ei suuda üldse uskuda, et keegi sellist kriitseldist üldse välja tuleks pakkuma.

hence, sinu "õpi lugema ahv" on väga valel ajal, väga vales kohas ja väga valele inimesele öeldud.

 

Ja tõesti, kas su väike sündroomiga merisiga joonistas selle kuradi sitanikerdise?:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel päris kena, ära harjunud sellega, mis favorites baril aga see sinu poolt pakutud jubedus ei lähe kohe mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra mees vaata,kes sa ise oled ? mingi sad nicklamer, ja kui sa hakkad väitma ,et see nimi sul on mingi tuhat aastad olnud siis sa ajad sitta.

tegele enda pasa pinni äriga edasi ja ole õnnelik, vaheta nimi ka ära. sitane pederast.

 

Kui on midagi öelda siis [email:3dnwfxbu]Grooveraider0@hotmail.com[/email:3dnwfxbu] ning klaarime asja näost näkku ära

Mind mingid e-K1 vennad ei huvita väga

Kui midagi mõistlikku öelda pole siis vaiki lihtsalt või saada PM


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui on midagi öelda siis [email:i4jdb1g0]Grooveraider0@hotmail.com[/email:i4jdb1g0] ning klaarime asja näost näkku ära

Mind mingid e-K1 vennad ei huvita väga

Kui midagi mõistlikku öelda pole siis vaiki lihtsalt või saada PM

 

Kõva mees oled :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sad dude lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõva mees oled :O

 

Usu mind kõvem kui sina, kindlasti

 

Või mida sina nagu mõtled? Kui inimene ütleb sulle sitane pederast siis sa jooksed saba jalgevahel nahui?


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mille üle me nüüd arutleme? Vägagi teemakohane.

Kutsun kilpkonna siia?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Usu mind kõvem kui sina, kindlasti

 

Või mida sina nagu mõtled? Kui inimene ütleb sulle sitane pederast siis sa jooksed saba jalgevahel nahui?

 

sup?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.