Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2010a fNotom Summer Cup [N/S]

Soovitatud postitused

VIP
ReMatch siis , Täna 19:00 .

täna kella 20:30 peab server tühi olema.

 

Kui keegi tahab veel osaleda, siis me võtame veel backup-i ühe. igaksjuhuks, kui keegi peaks alt hüppama.

Saatke PM, kes on huviline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17:00 nagu näha ,kui pole DraGonForce# tiimi kohal on loobumisvõit meile , leppisime Karliga kokku :)

 

Bye Bye ..

 

---------- Postitused liidetud 16:53 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:42 ----------

 

Igatahes kell 17:00 on asi läbi neid ei tule , meil ka suht savi see pole REMATCH'GI kuna tegemist oli enne minu serveriga . Rematch tuleb järelikult veelkord Neljapäeval = kuna oleme Lätis 2.Päeva .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

20.30 pidi olema, aga praegu pole neid sees, tahaks ära teha täna. 21.00 viimane võimalus neil, sest tegelikult oli juttu, et 20.30 ning kui kohal pole ühte tiimi, siis teisele autowin (vastased olid nõus sellega).

 

Jaanus. said:

sec

teeme homme 19-22 ajal.

teeme 20.00

20.30*

M : 1 HD pini 70.-ea said:

k

Jaanus. said:

ja kui kohal pole, siis autowin meile.

M : 1 HD pini 70.-ea said:

ja kui teie kohal pole , siis meile.

Jaanus. said:

jah

Aga jah, tulen enemyle vastu ja annan neile 21.00 ni aega.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

me oleme juba ammu sees.. 20:30 olime juba sees.. GG

thetimem.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cup festivali võite kohe elimineerida. Tyson laseb toorest koodi. 4 venda vaatasid teda WH-ga.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WHO? vs CUP FESTIVAL

 

1 map : de_train - 16:3

2 map de_nuke -16:0

 

See nii öelda 20minti hilinemine tekkis sellest, et ma ootasin msn is neid ja nad ootasid servus (ma sain nii aru, et asi käib läbi msni), aga jah vahet pole. GG

 

TYSON : STEAM_0:0:21561033 : kooder, hltv demo salvestan arvutisse ja vb kui aega leian teen ka väikse .avi :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et tyson väga suurt impacti mängule ei teinud kuigi vend lasi üpriski toorelt koodi. ootasin veits paremat enemyt. gg

 

Paistab, et tysonil polnud esimest korda koodida ka : http://www.google.ee/search?q=STEAM_0%3A0%3A21561033&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a

 

Demo: http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1650982

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no aga teid ei olnud siis kui kokkuepitud sai. Selgelt eile ütlesime et 20: 30..

 

 

Mis ma olen mingi selgeltnägija, et tunnetan ära, et te kogunesite serverisse ?? Ennem cupi alati kogunetakse kuskile, tavaliselt mircu, aga sellel cupil pole mircus kanalit seega msn, seal antakse ip ja muu vajalik.

 

Kell 20.27 polnud kedagi msnis.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOOBUMISVÕIT

XTREMEKILLERS BEAT DraGonForce#

 

Time's Up 17:03 .

Pidite valmis olema 17:00

Karl määras ka kellaaja 17:00

 

Teie ütlesite kellaaja 19:00

 

Puhas töövõit :D:D

 

Neil oli samamoodi , krt me ootasime ma ei tea kui kaua enne kui teie sisse tulite , samamoodi peak ka meile võit tulema siis nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neil oli samamoodi , krt me ootasime ma ei tea kui kaua enne kui teie sisse tulite , samamoodi peak ka meile võit tulema siis nii.

 

Hea, et sa mu poste loed.

 

 

Mis ma olen mingi selgeltnägija, et tunnetan ära, et te kogunesite serverisse ?? Ennem cupi alati kogunetakse kuskile, tavaliselt mircu, aga sellel cupil pole mircus kanalit seega msn, seal antakse ip ja muu vajalik.

 

Kell 20.27 polnud kedagi msnis.

 

 

 

 

Järgmise mängu saaksite samamoodi või isegi hullemalt, sest siis arvatavasti Tyson ei mängi (Trainis võttis tema kõik 3 roundi mis teil oli, lasi toorelt koodi, selle venna pärast juba ei saa te edasi)

 

 

Vahepeal loe ka seda posti mis ma 20.29 vms tegin tõestamaks, et ma ootasin teid MSN-i.

 

20.30 pidi olema, aga praegu pole neid sees, tahaks ära teha täna. 21.00 viimane võimalus neil, sest tegelikult oli juttu, et 20.30 ning kui kohal pole ühte tiimi, siis teisele autowin (vastased olid nõus sellega).

 

Aga jah, tulen enemyle vastu ja annan neile 21.00 ni aega.

 

Kellel igav võib tyson -ist klippi, demo download link eelmisel lehel olemas.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis ma olen mingi selgeltnägija, et tunnetan ära, et te kogunesite serverisse ?? Ennem cupi alati kogunetakse kuskile, tavaliselt mircu, aga sellel cupil pole mircus kanalit seega msn, seal antakse ip ja muu vajalik.

 

Kell 20.27 polnud kedagi msnis.

Tegelikult olime me koguaeg msnis.. tund enne cupi olime msnis.. ma veel rääkisin ka sinuga mingi kell 20:15 vms.. aga sa ei õeldnud midagi.. aga teised läksid juba serverisse ja kell oli ka juba nii palju, et cup oli kohe kohe hakkamas.. siis ma logisin msnist välja. nagu õeldud, et msnis ei pea olema kui mäng hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et teil pole mõttet vaielda. Meie kasuks räägib siin olukorras

liiga palju tegureid.

 

1) Meil oli aeg kokkulepitud pühapäevaks, teil oli 1 puudu ja mäng jäi ära.

2) Ma olin 20.27 MSN-is ja teid seal ei olnud. Suhteliselt loogiline ju, et kui

minu kätte antakse rcon siis teie tulete küsite minu käest server ip ja pw. Kust ma pidin teadma,

et te olete ise omale rconi serveri omanikult juba sebinud ?

3) alak-le oli peni ( Marek ) öelnud, et ta mängib ise teie eest 5.ndana ja ta saab alles

mängida kell 21.00 ja me olime nõus ootama. Sellegipoolest olin mina MSN-s ja teid ei olnud.

4) Teil pole mõttet seda enam "pushida", sest Tyson koodis teil ja te peaksite oleme cupilt eemaldatud.

5) Teil pole nagunii mõttet seda cupi edasi mängida ( saate järgmise pela samamoodi kella ).


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.