Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

٩(●̮̮̃•̃)۶!!!Fire-Blades The Best Private Server Known To Man Kind!!!! ٩(●̮̮̃•̃)۶

Soovitatud postitused

VIP

Suht pask kui palju costume itemeid ja asju,


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
o m g ma telesin mainiga barrowsisse ja nüüd viskab kogu aeg con lost ja mitte midagi ei saa teha! HELP plz!

 

Eee, lase tal ise sisse logida uuesti nagu kui tuleb siis ära puutu midagi ja siis on kõik korras edasi, mul oli ka nii. Suht rõve on jh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

okey cheli0s sulle vastan ma siis nii et kui adminid on taunid siis kes sa ise oled modesi on meil erm 3 admineid 2 ja donatoreid on ma arvan et yle 20 ikka

ja see et võid pk'st unistada on vale jutt kuna kõik on äppud ma oma 68a välja toon siis kõik löövad araks ja see et on palju customeid on hea need ei ole mingid fucking painted jura need on runest mitte ntx sinine bandos chest plate ja muu selline jama ma olen seda serverit aasta peaaegu peland ja mai tea mulle meeldin mitte miski ei takkista ja see et vähe rahvast on on selleks et kui keegi tuleb pelama siis ta annab ju lihtsalt alla common atm meil max sees on olnud ma arvan 39 vict aga jah se server on alles suht alguses kuna varem inimesed said dupeda ja omanikud ei osanud midagi teha aga ma ytlesin omanikudele et mida teha kuidas lahti saada neist ja enam ei ole dupet kah ja ma soovitan soojalt tulla ja yhineda se server tegelt jumalast hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
okey cheli0s sulle vastan ma siis nii et kui adminid on taunid siis kes sa ise oled modesi on meil erm 3 admineid 2 ja donatoreid on ma arvan et yle 20 ikka

ja see et võid pk'st unistada on vale jutt kuna kõik on äppud ma oma 68a välja toon siis kõik löövad araks ja see et on palju customeid on hea need ei ole mingid fucking painted jura need on runest mitte ntx sinine bandos chest plate ja muu selline jama ma olen seda serverit aasta peaaegu peland ja mai tea mulle meeldin mitte miski ei takkista ja see et vähe rahvast on on selleks et kui keegi tuleb pelama siis ta annab ju lihtsalt alla common atm meil max sees on olnud ma arvan 39 vict aga jah se server on alles suht alguses kuna varem inimesed said dupeda ja omanikud ei osanud midagi teha aga ma ytlesin omanikudele et mida teha kuidas lahti saada neist ja enam ei ole dupet kah ja ma soovitan soojalt tulla ja yhineda se server tegelt jumalast hea.

 

:D:d:d:d:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttetu lagg server , ütlesin adminile et su server laggib , tüüp ip bannis ära :D ime pole et vähe mängijaid, järelikult sitt server kah -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muideks ma pole sul mingi server, ja minu arvuti ei laggi haha, mul on kokku 3 arvutit 1 lauaarvuti kaks läpparit. ja ma proovisin seda servut oma parimas läpparis, millel on kaks protsessorit jne , niiet jamh sitt servu lihtsalt pole muud midagi õelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui sa ütled 100mb boost starman netile sitt nett siis be my quest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa ütled 100mb boost starman netile sitt nett siis be my quest..

 

Normaalne inimene vastaks et, ei ole sitt net. sa pead ikka ülepingutama.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noo , loogiline kui mitte keegi nendest kahest aru ei saa et see on sitt server :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

imelik mul on jube sitt nett ja mul pole mitte kunagi laggy ja arvuti on kah nii ja naa:D...ja ma ei laggy yldse ainult siis kui mingi pede nullib(nädalas korra maximum) niiet se on sinuviga et sul laggib mitte serveri ja mind suht ei kotti su protsessorid and who gives a shit abbout your pc's

common kui ei meeldi siis ole vait deal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hah, ja sa ütled, et sind ei huvita? miks üritad siis midagi mulle või teistele tõestada koguaeg?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.