Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kkk

Soovitatud postitused

VIP

Fliga isegi mingit skilli on kui nii võtta aga see vaibakloppimine ei lähe üldse peale.

Proovi soundidega rohkem mängida.

 

Muidu soovitan FL 9 XXL-i vms.

Endal see ja olen super rahul .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

soundiga mängiks rohkem muidugi, aga hetkel lihtsalt fl uuendamisel. Tõmban erinevaid lisasid juurde.

Ise kuulangi hardstyle ja hardcore. Mis teha igal ilnimesel oma maitse muusika vastu ja selle üle vaielda ei sa.

 

Olen proovinud fl 9 tööle panna , aga ei hakka, kuigi arvuti nõuded vastavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No offence, aga täielik pask... :D

 

Ei kõlba siis ei kõlba, kuula elmarit edasi siis :D

 

---------- Postitused liidetud 15:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:35 ----------

 

lisade all mõtled samples jne või VST pluginid jne?

 

Jep, Ejay- l on suht lahjat sampled.

Olen proovinud ka fl-i samplitega Ejay, aga saab nii aga mingi alunõme teha nendega. Mitu korda keerulisem, kuna samplid pole Ejay - le mõeldud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kõlba siis ei kõlba, kuula elmarit edasi siis :D

 

---------- Postitused liidetud 15:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:35 ----------

 

 

Jep, Ejay- l on suht lahjat sampled.

Olen proovinud ka fl-i samplitega Ejay, aga saab nii aga mingi alunõme teha nendega. Mitu korda keerulisem, kuna samplid pole Ejay - le mõeldud.

 

Hästi rebid, aga tõesti, mine harjuta oma samplitega kuskil mujal, ja kui kunagi tõelist muusikat suudad teha siis võid siia näitama tulla, iga loll oskab sellist paska kokku keeta.

Vaatad paar youtube videot ja ongi valmis.

 

Kui sa kriitikat ei kannata, siis ei tasu üldse postitadagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa tõesti algaja oled siiis respect minu poolt , sest tglt nagu ma arusaan üritad sa hardstyle/hardcore eks ? mis ei ole iseenesest üldse kerge. Kuid proovi töötada selle meloodilise osa kallal, sest ntks INFi intro mulle väga meeldis ja ilmselt oleks olnud sealt võimalik midagi väga vinget edasi arendada, lihtsalt tuleb natke tööd teha ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hästi rebid, aga tõesti, mine harjuta oma samplitega kuskil mujal, ja kui kunagi tõelist muusikat suudad teha siis võid siia näitama tulla, iga loll oskab sellist paska kokku keeta.

Vaatad paar youtube videot ja ongi valmis.

 

Kui sa kriitikat ei kannata, siis ei tasu üldse postitadagi.

 

Tema ei kannata kriitikat? Ma isegi oloin kindel, kui lugesin sinu posti ja tema posti siis arvasin, et tuleb midagi sõimu aga inimene ütles korralikult, et kui ei meeldi see stiil siis ei meeldi ja kas see, et ütles sulle kuula elmarit on väga karmilt öeldud sulle?

Minule jääb siin mulje, et sina oled hetkel idioot. Kuid sinu jaoks olen mina nkn:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tema ei kannata kriitikat? Ma isegi oloin kindel, kui lugesin sinu posti ja tema posti siis arvasin, et tuleb midagi sõimu aga inimene ütles korralikult, et kui ei meeldi see stiil siis ei meeldi ja kas see, et ütles sulle kuula elmarit on väga karmilt öeldud sulle?

Minule jääb siin mulje, et sina oled hetkel idioot. Kuid sinu jaoks olen mina nkn:)

 

asi pole stiilis tegelikult. asi on selles, et need lood on nii teemavaesed. umbes, et üks biit ja siis mingi täiesti suvaline sämpel (mis üldse ei sobigi) võetud, seda muutmata, visatud mingid noodid ning sellega kogu lugu piirdubki. see teiste sämplite võtmine on nii out teema juba, kõikides algajate lugudes kostub sama sämpel.

lihtsalt tuleb vaeva näha ja ise meloodiad keevitada, et tuleks midagi originaalset.

 

peace,

T.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
asi pole stiilis tegelikult. asi on selles, et need lood on nii teemavaesed. umbes, et üks biit ja siis mingi täiesti suvaline sämpel (mis üldse ei sobigi) võetud, seda muutmata, visatud mingid noodid ning sellega kogu lugu piirdubki. see teiste sämplite võtmine on nii out teema juba, kõikides algajate lugudes kostub sama sämpel.

lihtsalt tuleb vaeva näha ja ise meloodiad keevitada, et tuleks midagi originaalset.

 

peace,

T.

 

Ei no ma ei ütlegi midagi halba sellekohta. Lihtsalt Silver on peast idioot või ei mõika ta mitte midagi? Olen ma ainuke kes nii arvab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan, eks võtan sõnu kuulda.

 

---------- Postitused liidetud 11:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:36 ----------

 

Oled sa ise fl-iga teinu Silver?? Kui ei ole siis tee ja vaatame kuidas sul esimesed välja kukuvad.

Ja kui sa oled teinud siis ütle ausalt kuidas sul esimesed välja kukkusid.

 

uus lugu muidu veel tehtud!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=iO960UAfFSU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänan, eks võtan sõnu kuulda.

 

---------- Postitused liidetud 11:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:36 ----------

 

Oled sa ise fl-iga teinu Silver?? Kui ei ole siis tee ja vaatame kuidas sul esimesed välja kukuvad.

Ja kui sa oled teinud siis ütle ausalt kuidas sul esimesed välja kukkusid.

 

uus lugu muidu veel tehtud!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=iO960UAfFSU

 

nii, ma ütlen sulle nüüd täiesti ausalt ja sõbralikult, et see lugu ei erine üldse sinu eelmistest. sisu on liiga üksluine ja teemavaene. muidu vähemalt oled mingi meloodiagi sisse pannud, aga ega sa vist noote ei tunne väga või mis? aga eks see nooditunnetus tuleb mingi aja vältel.

 

tõesti, ma soovitan sul mingi aasta/kaks teha muusikat nii, et need jääks sahtlipõhja vedelema, mitte ära pane neid youtuubi või siia foorumisse. see on sulle endale parem.

muidu tegele edasi muidugi ning soovitan sul fruityst kaugemale areneda, näiteks reasoni juurde, sest fruityl on väga vähe võimalusi võrreldes reasoniga või mõne teise programmiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cheimo, kao ära lohv. :D

Eksisid valesse foorumisse ära. :D

Ma kohandi btw. :D

 

 

Sa ei oska ju üldse irw. Nädalast on asi kaugel. Sa mingi päris pikka pikka aega tegelenud selle jamaga. Kauem, kui mina. Ma saaks ka ~15minutiga sellise musa kokku miksida. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Cheimo, kao ära lohv. :D

Eksisid valesse foorumisse ära. :D

Ma kohandi btw. :D

 

 

Sa ei oska ju üldse irw. Nädalast on asi kaugel. Sa mingi päris pikka pikka aega tegelenud selle jamaga. Kauem, kui mina. Ma saaks ka ~15minutiga sellise musa kokku miksida. :D

 

Käi kanni mees, ma mingi tükk aega pole ka teinud, need mingi suht kiirest tehtud ka nguu!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käi kanni mees, ma mingi tükk aega pole ka teinud, need mingi suht kiirest tehtud ka nguu!!!

 

see on nii naljakas, kui püütakse vabandada sellega, et ma suht kiiresti tegin. ära tee kiiresti - see ongi üks produtseerimise põhitõde.

ma nüüd paar kuud siia teemasse ei vaata. eks siis näeme kuhu arenenud oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.