Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kus saaks parandada palli ?

Küsimus

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Ise tahaks ak teada.

Endal ka muidu üks pall katki.

Üritasin ise ka liimiga 2ra parandada, aga ebaõnnestus.

Vb proovi see koht väljal6igata sisemuseni ja pane mingi asjaga kinni 2ra ja siis õmbled tagasi.

loodan, et said 2ru.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ise tahaks ak teada.

Endal ka muidu üks pall katki.

Üritasin ise ka liimiga 2ra parandada, aga ebaõnnestus.

Vb proovi see koht väljal6igata sisemuseni ja pane mingi asjaga kinni 2ra ja siis õmbled tagasi.

loodan, et said 2ru.

 

Ega jah, kui on pall lappidega siis võid nii teha küll.. Ehk siis parandad nagu rattakummi..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ega mina seda puruks ei teinud, vaid üks jobu venelane, lõi pommi võssa, kui see tema ette läks, ja sellel võsal olid mõnusalt suured okkad, ja nüüd auk sees. aga kas siis ei ole mingeid spets kohtasid, kus parandatakse vms ?


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et see parandus läheks sulle rohkem maksma, kui see pall ise, kui just mingi eriti kallis pall pole.. Muidu normaalse palli saab juba u. 300.- ga..

 

ei noh asi on selles, et lihtsalt oleks vaja teada, kas on sellist kohta kus saaks, ja kus see koht asuks.


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
no see ei aita, auk on palli musta kummi sees, kui sealt see kinni panna, siis tuleks õhk teistest kohtadest välja

mul enda pallil oli pealmine osa ära kulund aind see vahe riie ja must kumm tegin nii et lõikasin augu juurest ruudu et se ühest küljest veel kinni jäeks (lõikamisega peab väga ettevaatlik olema)siis hoitsin pinsetidega macaivari teibist kinni ja kuumaõhu püssiga sulatasin piisavalt siis panin sinna augu peale ja sulatasin üle nüüd juba 1a vastu pidand


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Palli ei saa minu meelest parandada, Sa ei saa ju sisemist kummi kuidagi välja võtta.

no ma mõtlesin, et äkki oleks kusagil selline spets koht, kus lõigatakse niidid lahti parandatakse ära, ja pärast õmmeldakse kuidagi tagasi.

mul enda pallil oli pealmine osa ära kulund aind see vahe riie ja must kumm tegin nii et lõikasin augu juurest ruudu et se ühest küljest veel kinni jäeks (lõikamisega peab väga ettevaatlik olema)siis hoitsin pinsetidega macaivari teibist kinni ja kuumaõhu püssiga sulatasin piisavalt siis panin sinna augu peale ja sulatasin üle nüüd juba 1a vastu pidand

 

mul ju suht uus pall, seda pehmendust on päris palju seal.


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.