Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Playstation 3 klubi!

Soovitatud postitused

Meil on hea meel teatada et on valminud eesti Playstation 3 klubi! siin jagame ideid, õpetusi ja teeme ka põnevaid üritusi! ja alati jälgige reegleid! mida korralikum te olete, seda suurem võimalus on teil adminiks saada!

 

 

Aadress on eestips3foorum.tk

 

Näeme Seal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

möttetu reklaam. .tk host on sitt, ps3 on sitt.

 

fail imo


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry aga parem ja rohkem kasutajatega PS3 foorum juba olemas http://ps3.planet.ee/ ning .tk domeen juba mingit kindlust küll ei too, et te üritusi jms hakate korraldama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ps3>xbox360 anytime. xbox on tontidele rottidele

 

hoiatust jms pole vaja

 

Sul pole vaja oma rotist eluloost meile rääkida.. see,et XBOXil ja PS3'mel on hinna vahe ei tee kohe meid rottideks.

Milleks maksta rohkem kui saad sama asja odavamalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
möttetu reklaam. .tk host on sitt, ps3 on sitt.

 

fail imo

 

1. Tk pole host

2. Ps3 pole sitt.

3. Xbox mõttetu bs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

xBox-i ja PS3-e omanike vahel on see sõda vast paratamattus, aga mul endal on PS3 ning ma ei ostnud seda sellepärast, et see on kallim vms. ma ostsin selle kuna ta on võimsam ja ma näen tal pikemat tuleviku. Keegi võib vaielda, et ei ole võimsam vms, aga fakt on, et USA sõjavägi ostis neid mingi 200 tk kuna need olid odavad ja võimsad e need koos olid odavamad kui üks pikk rodu kappe mis täis arvuteid. Ma ei ütle, et xBox on halb vms, ei vastupidi ta on hea hinnaga ja samad mängud. Kindlasti see PS3 võimsus jääb tahaplaanile, aga kui ma ostsin selle umbes 3 kuud tagasi teadsin ma seda, et iga 10-s xBox on Ring of Death-iga.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xBox-i ja PS3-e omanike vahel on see sõda vast paratamattus, aga mul endal on PS3 ning ma ei ostnud seda sellepärast, et see on kallim vms. ma ostsin selle kuna ta on võimsam ja ma näen tal pikemat tuleviku. Keegi võib vaielda, et ei ole võimsam vms, aga fakt on, et USA sõjavägi ostis neid mingi 200 tk kuna need olid odavad ja võimsad e need koos olid odavamad kui üks pikk rodu kappe mis täis arvuteid. Ma ei ütle, et xBox on halb vms, ei vastupidi ta on hea hinnaga ja samad mängud. Kindlasti see PS3 võimsus jääb tahaplaanile, aga kui ma ostsin selle umbes 3 kuud tagasi teadsin ma seda, et iga 10-s xBox on Ring of Death-iga.

 

+1, kuulsin, et mingi astronoomia koht ostis neid 9000. Nad tahavad sealt Ps3-me seest mingit asja, mis on väga võimas :D

 

 

 

To M i h k el:

RROD ei tule enam nii tihti xKarpidel.

Ise oman PS3 ja pooldan ikkagi seda, sest kokkuvõttes tuleb see odavam ja vastupidavam.

 

Neid ps3-me lehti on päris palju tehtud. (dot)TK domeen viitab minuarust kohe sellele, et tegu ei ole püsiva lehega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tra , see arto võik juba ära lõpetada nende teemade tegemise ( btw .. Gf tumm )

Aga ps3 mu arust püllsitt . Pult on juba selline, et ütlen kohe no deal , xbox For Da Win .

 

Nagu ssly , xboxi see suur laadja vms on küll veits nõme , aga rohkem mänge , SITAKS parem pult ja välimus ka hea . Kõik need wifi pulgad , xbox live membership jne asju saab ise ka ilusti teha .. http://www.youtube.com , kes otsib , see leiab . Ofc http://www.google.com ka .

 

Muidu küll , ps3 on parem , aga tal on ka palju miinuseid , neil mõlemail on miinuseid ja plusse :)

But still , xbox ftw .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sina tatt tõmba nahhui, kao tagasi oma csi mängima

miks ma ei tea mis asi rrod on? Red Ring Of Death, tüüpiline xbox asi, igapäevane nähtus ju

xboxsucks.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sina tatt tõmba nahhui, kao tagasi oma csi mängima

miks ma ei tea mis asi rrod on? Red Ring Of Death, tüüpiline xbox asi, igapäevane nähtus ju

 

igapäevane nähtus küll ei ole, uue generatsiooni xboxidel on see suht olematu.

Vanematel konsoolidel, mida sai mod'ida neil esineb seda rohkem


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
möttetu reklaam. .tk host on sitt, ps3 on sitt.

 

fail imo

 

Kle fanboy, asi on maitses, mitte sinu arvamuses.

 

Ela oma viha teiste konsoolide vastu mujal välja. Mingi tüüpiline pubekas näitab oma võimu.

 

Sa ei pea tulema lambist ja Sony konsoole maha tegema eks ? . Pigem ole tänulik, et Sony tegi üldse PSi, muidu sa ei teaks midagi Xboxist.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kle fanboy, asi on maitses, mitte sinu arvamuses.

 

Ela oma viha teiste konsoolide vastu mujal välja. Mingi tüüpiline pubekas näitab oma võimu.

 

Sa ei pea tulema lambist ja Sony konsoole maha tegema eks ? . Pigem ole tänulik, et Sony tegi üldse PSi, muidu sa ei teaks midagi Xboxist.

 

Hi, i hate this

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
igapäevane nähtus küll ei ole, uue generatsiooni xboxidel on see suht olematu.

Vanematel konsoolidel, mida sai mod'ida neil esineb seda rohkem

 

igale 360-ile saab panna MODchip peale, igatahes mida rohkem modifikatsiooni on seda suurem võimalus RRod saamisel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle fanboy, asi on maitses, mitte sinu arvamuses.

 

Ela oma viha teiste konsoolide vastu mujal välja. Mingi tüüpiline pubekas näitab oma võimu.

 

Sa ei pea tulema lambist ja Sony konsoole maha tegema eks ? . Pigem ole tänulik, et Sony tegi üldse PSi, muidu sa ei teaks midagi Xboxist.

 

viimasest lausest ei saa aru, bs ja xbox on 2 erinevat asja

 

ma ei ole tänulik, et see sony neid konsoole teeb, kuna imo on see sitt.

 

igale 360-ile saab panna MODchip peale, igatahes mida rohkem modifikatsiooni on seda suurem võimalus RRod saamisel

 

seda ka, sellepärast ongi sitt neid mod'ida. Alguses tuntub küll et lahe, maksad vähem jne,

 

hiljem maksad mitmekordselt tagasi selle summai(kui uut xboxi tahad)

 

ärge modige konsoole(va. ps2/1)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.