Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

nõuandeid :D

Soovitatud postitused

pmst tuleb väike joomisvõistlus.väiksed summad on ka vahel:D oleks vaja kaua üleval püsida :D

et siis põhitõed on teada aga kui teil on mingeid häid nippe kuidas kangemat võttes kaua üleval püsida ja mitte ropsida siis andke teada :D

 

Ise ei võta tilka ka alkoholi xD - aga tean seda, et enne jooki söö mingi, mis on tehtud taignast :D sai/leib etc.

 

"pole expert sellel alal"


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina tean seda et kui hapukoore pakk ära juua/süüa siis alko ei hakka pähe.

See rasv peaks maksa vms ümber kogunema ja see ei lase alkot läbi või mingi selline teema oli.

Ise proovinud pole aga vanarahvas olevat nii rääkinud :D

 

Ning kõht söö ennem täis, aga mitte liiga palju : )


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jood ja sööd vaheldumisi .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Söö ennem joomist jah korralikult, ning tuttav oli katsetanud toiduõli - toimis. Mingi väiksem pits - 2 pitsi toiduõli kalla endale sisse, siis nii kergelt pähe ei hakka. Tuttav jõi 0.5 viina ära ja oli korras. :)

 

Jepjep, see sama põhimõttega nagu see hapukoore teema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Söö ennem joomist jah korralikult, ning tuttav oli katsetanud toiduõli - toimis. Mingi väiksem pits - 2 pitsi toiduõli kalla endale sisse, siis nii kergelt pähe ei hakka. Tuttav jõi 0.5 viina ära ja oli korras. :)

 

pmst, ma jõin 0.5 l viina ära (muud ei joonud) ja enne joomis sõin korralikult ja olin ka täiesti korras veel.. Pitside vahel oli mingi väike snäkk ka muidugi


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst, ma jõin 0.5 l viina ära (muud ei joonud) ja enne joomis sõin korralikult ja olin ka täiesti korras veel.. Pitside vahel oli mingi väike snäkk ka muidugi

 

irw tbh, sa jõid 0,5l viina ära ja ei robinud, okei kas sa oled mingi superman ?


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw tbh, sa jõid 0,5l viina ära ja ei robinud, okei kas sa oled mingi superman ?

 

Hahhahahaha, ma räägin et siin foorumis pole mõtet millestki muust rääkida kui ruunskeibist.

 

"Jõid poolese ära ja ei robinudki? MINGI SUPERMAN OLED VÄÄ?" hahahahahaha, YOU MADE MY FUCKING DAY !

 

Faking utoopilised tüübid on siin koos ikka.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mai saanud aru millele sa praegust vihjasid, kas minule või temale ?

 

Ole normaalne palun, iga teine nolk suudab poolese kinni panna ilma et ropsi peaks panema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ole normaalne palun, iga teine nolk suudab poolese kinni panna ilma et ropsi peaks panema.

 

iga 50 kg kaaluv nolk ka nüüd ei suuda ära juua kes esimest korda viina näeb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
iga 50 kg kaaluv nolk ka nüüd ei suuda ära juua kes esimest korda viina näeb

 

Nojah, aga tänapäeva ühiskonnas on selliseid nolke vähe kes esimest korda viina näevad.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.