Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Kas juba unustasite Rückenbergi jutu wE?Tuleb teha neid harjutusi, mis ei meeldi:P.

Endale ei meeldinud lõuatõmbeid vapsjee teha aga nüüd teen iga seljatenni alguses.Kunagi ei meeldinud kuklatagant surumist teha, nüüd teen seda iga kuradima seljapäev.Tahaks 60kg seeriaid teha siis on kõik OK.Ootan juba suve lõppu, et saaks kooli minna ja siis teen, nagu ma lubasin ka pildid ja video(ainult siis kui 100kg korralikult ära tuleb)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kas juba unustasite Rückenbergi jutu wE?Tuleb teha neid harjutusi, mis ei meeldi:P.

Endale ei meeldinud lõuatõmbeid vapsjee teha aga nüüd teen iga seljatenni alguses.Kunagi ei meeldinud kuklatagant surumist teha, nüüd teen seda iga kuradima seljapäev.Tahaks 60kg seeriaid teha siis on kõik OK.Ootan juba suve lõppu, et saaks kooli minna ja siis teen, nagu ma lubasin ka pildid ja video(ainult siis kui 100kg korralikult ära tuleb)

 

 

Kuklatagant surumine kanginga on ohtlik harjutus, veidikenegi valesti teed ja tõmbab mingi õlalihase vms ära, ühel sõbral tõmbas õla paigast ära...

Ise kunagi tegin 70'ga 8 korda viimane seeria, aga siis kui sõbral halvasti läks hakkasin swungi nimelist harjutust tegema.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuklatagant surumine kanginga on ohtlik harjutus, veidikenegi valesti teed ja tõmbab mingi õlalihase vms ära, ühel sõbral tõmbas õla paigast ära...

Ise kunagi tegin 70'ga 8 korda viimane seeria, aga siis kui sõbral halvasti läks hakkasin swungi nimelist harjutust tegema.

 

Olen seda kuskilt lugenud kah, et ei soovitata, võib haiget teha 'shoulder cuffile'.

 

Sellepärast hakkasingi kükki tegema, et pole viitsinud, see 5x10 oli paras jagu endale peale suruda, aga 40kg polnud vaja palju pingutada, teen 50kg vast järgmine kord 5x10, seal juba peab pingutama vast.

 

Peaks ka swungi vb tegema surumise asemel, kaasab rohkem lihaseid kah, võtab rohkem läbi ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli selg ja triitseps.

 

4x12 laia haardega pullupid

2+2x8 mix grip pullups

4x10x24kg sangpommiga swing shrug (trapetsile)

4x10x30kg T-bar row (kahe käega)

 

skull crusher 4x10x25kg

peene haardega surumine 2x10x50kg

4x10x30kg kukla tagant surumine (ei viitsinud suurema kaaluga teha)

 

Enne trenni sõin paraja portsu siis polnud probleemi trenni keskel.

 

85kg benchisin ka uuesti ära, 88kg seejärel ei jaksanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parko ära pulli. Mis tunne oli nägupidi mullas olla? :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parko ära pulli. Mis tunne oli nägupidi mullas olla? :)

 

Kuule tont, kui sa siiamaani pole aru saanud, et ma pole paks juhmard nimega parko, siis on sul sealt ülevalt poolt kõvasti puudu, ja sellise lolli suhtumisega lõpetad sa ise nägu mullas, on selge tolbakas? mine sniffa fekaale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lagi eesmärk oleks suuta teha kõike seda -

:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise sügisest ehk kooli alguspäevasest taas saali, olin ise liiga laisk ja oma n.ö. goalid käest ära. See aasta proovin uuesti ainult et väikeste uuendustega ja paremate tulemustega. Eks ma proovi nädalast nädalast rääkida, kuidas läheb, kuidas tuleb miski jne.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai jalga, eriti säärt vist eile liiga hullult piinatud. Täiesti soodad on sääremarjad, põhimõtteliselt roomasin voodist välja :D

Aga see ka nõme, et kui alakeha nagu täiesti out, ega siis ei kutsu ülakeha ka väga jõukasse treenima - suutlikkus nagu väiksem :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile tegin jõukas õlgu ja jalgu, proovisin 110kg kükki kah, maast tõuge lahti oli korralik aga keskel läks tasakaal paigast ja ei saanud üles, rohkem ei hakanud proovima, järgmine kord. (:

 

Õlgade jaoks oli ka väga hea trenn, oli tunda, et kõik õla osad said pumbatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesmärk ikka võitluskunstid ja ei taha olla mingi flatchestboy kah.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige, mul enamvähem sama. Aga sa surud ju raskusi ka? mai tea, pole spetsialist, aga kas mitte raskuste surumine ei pidanud aeglaseks tegema?

et pigem jändad mingi kuni 10kg ringi, teed äkilisi ja kiireid harjutusi. hakkasin ma mõtlema.. :D

 

Oleneb kuidas kangiga teed, rinnalt surumine teeb ntks. plahvatusliku jõudu, mida poksis kindlalt vaja on.

 

---------- Post added 29-08-11 at 11:19 ----------

 

Ma võin kihla vedada, et Sa suruks särgiga vähem, kui särgiga.

 

Too mulle särk ja pane raha ka valmis siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.