Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Millest alustada jne : )

Ei teagi :D tahaks just nagu üla keha tugevamaks : )

 

et saada suurt ülakeha, treeni rinda, selga ja õlgu. käsi ka, siis kena. aga kui tahad, et ülakeha kenam välja näeks, siis selga, rinda, õlgu, kõhtu, trapetsi, triitsepsi ja biitsepsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti ei tohiks jõusaalis teha ainult ülakeha, nagu võis välja lugeda eelnevatest kommentaaridest. Ei taha kedagi solvata aga seda on lausa naljakas vaadata kuidas suure ülakehaga kutil on jalad nagu hambaorgid.

 

jalgu peab tegema, aga mõõdukalt. umbes nagu oli 40 aastat tagasi. kehad nagu kreeka jumalatel, jalad olid mõõdukad. aga vahi tänapäeva bodybuildereid - jalad suuremad kui ülakehad. kole vaadtata

 

tänapäev:

1151057847.jpg

 

70-80ndad:

frankcolor.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui aus olla, siis oleks imelik, kui Ronnie'l oleks selline ülakeha, aga selle teise venna jalad ning vastupidi. Kõik sõltub ju kaalust ja pikkusest, mis on normaalne. Muidugi mina oleks see 70ndate kutt igaljuhul ennem kui Ronnie, wierd veits


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui aus olla, siis oleks imelik, kui Ronnie'l oleks selline ülakeha, aga selle teise venna jalad ning vastupidi. Kõik sõltub ju kaalust ja pikkusest, mis on normaalne. Muidugi mina oleks see 70ndate kutt igaljuhul ennem kui Ronnie, wierd veits

 

Lühidalt siis kehatüübist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris nii ka ei saa võrrelda, et 70ndatel oli selline keha ja tänapäeval siis "selline". Kõik oleneb ju inimesest endast.

Inimese keha pole kõigil ühesugune, samuti ka EESMÄRGID.

 

70ndatel ja 80ndatel olid erinevad eesmärgid bodybuildingus, kui tänapäeval. seda ma tahangi öelda. tänapäeval lihtsalt vennad kasvatavad end hullust suurteks kollideks ja see ei näe kena välja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
70ndatel ja 80ndatel olid erinevad eesmärgid bodybuildingus, kui tänapäeval. seda ma tahangi öelda. tänapäeval lihtsalt vennad kasvatavad end hullust suurteks kollideks ja see ei näe kena välja

 

Selles mõttes küll jah. Aga no mis teha, ajad muutuvad..mida suurem lihas seda parem oled bodybuildingus (tänapäeval).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna suvel väga jõmmis käia ei saa siis otsustasin, et valmistun hoopis tartu rattamaratoniks.Peab 89km ära ikka panema.Lähen ikka tulemuse peale sõitma.Täna tegin esimese pikema trenni..umbes 30km.Rada on suht julm..palju on selliseid kohti kus mingi debiilsed motikavennad laskumiste all raja pehmeks teinud.Aga üritan ikka suvel jõmmi ka saada!Proovin siis nädalas vähemalt 2 pikemat treeningut teha ja siis lühemat(20km vni...) ka umbes 2 korda.Pluss veel hommikuti käin rattaga tööle(7km).


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaanipäeva nädal möödas, eilsest hakkasin tõsisemalt jälle jõusaalis käima.

Massitsükkel asendunud jõutsükliga, kus kordusi teen vaid 6, aga raskused suuremad.

Kava jaotatud kaheks: üla- ja alakeha.

Olemas ka spetsiaalne päevik, mida täidan juba alates septembrist - lihtsalt et endal oleks hea arengut jälgida.

Ülakehast palju ei mäleta.

Rinnalt surumine 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg.

Õlg masinal (väga suhtelised on need masinal): 6x 50kg, 6x 60kg, 6x 65kg (väga rahul)

Biitseps seites hantlitega: 6x 22,5kg, 6x 22,5kg, 6x 22,5kg

Biitseps masinal 6x 60kg, 6x 60kg. Kolmandat seeriat ei jõudnud, kuna väga väga läbi olin (ei kirjuta siia kõiki harjutusi, mis tegin eelnevalt).

Triitseps rööbaspuudel 10x keha, 10x keha, 15x keha.

Triitseps kukla taha ühe hantliga 6x 30kg, 6x 35kg, 6x 35kg

 

Tänane alakeha: (polnud 2,5 kuud jalga üldse teinud, aga tulemused ei olegi väga halvemaks läinud. Kükis ainult -5kg)

Jalasirutus masinal alguses soojendus 10x 45kg, 10x 50kg, 10x 50kg.

Kükk: 6x 80kg, 6x 90kg, 6x 100kg

Jalapress masinal: 6x 260kg, 6x 300kg, 6x 360kg (väga rahul, polegi kaotanud 2,5 kuuga praktiliselt midagi)

Jalasirutus masinal suure raskusega 6x 80kg, 6x 90kg, 6x 100kg

Jala tagaosa masinal: 6x 45kg, 6x 50kg, 6x 50kg

Lõpus tegin veel keha tõsteid (kõhulihastele) 10x keha, 10x keha, 10x keha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaanipäeva nädal möödas, eilsest hakkasin tõsisemalt jälle jõusaalis käima.

Massitsükkel asendunud jõutsükliga, kus kordusi teen vaid 6, aga raskused suuremad.

Kava jaotatud kaheks: üla- ja alakeha.

Olemas ka spetsiaalne päevik, mida täidan juba alates septembrist - lihtsalt et endal oleks hea arengut jälgida.

Ülakehast palju ei mäleta.

Rinnalt surumine 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg.

Õlg masinal (väga suhtelised on need masinal): 6x 50kg, 6x 60kg, 6x 65kg (väga rahul)

Biitseps seites hantlitega: 6x 22,5kg, 6x 22,5kg, 6x 22,5kg

Biitseps masinal 6x 60kg, 6x 60kg. Kolmandat seeriat ei jõudnud, kuna väga väga läbi olin (ei kirjuta siia kõiki harjutusi, mis tegin eelnevalt).

Triitseps rööbaspuudel 10x keha, 10x keha, 15x keha.

Triitseps kukla taha ühe hantliga 6x 30kg, 6x 35kg, 6x 35kg

 

Tänane alakeha: (polnud 2,5 kuud jalga üldse teinud, aga tulemused ei olegi väga halvemaks läinud. Kükis ainult -5kg)

Jalasirutus masinal alguses soojendus 10x 45kg, 10x 50kg, 10x 50kg.

Kükk: 6x 80kg, 6x 90kg, 6x 100kg

Jalapress masinal: 6x 260kg, 6x 300kg, 6x 360kg (väga rahul, polegi kaotanud 2,5 kuuga praktiliselt midagi)

Jalasirutus masinal suure raskusega 6x 80kg, 6x 90kg, 6x 100kg

Jala tagaosa masinal: 6x 45kg, 6x 50kg, 6x 50kg

Lõpus tegin veel keha tõsteid (kõhulihastele) 10x keha, 10x keha, 10x keha

 

Ossa raisk , päris võimas sissekanne :D

Kahjuks ise ei saa jõukas käia nüüd mõnda aega, käsi kipsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rinda ja selga sai täna tehtud. Mõlemale 16 seeriat, 4 harjutust ja kordusi 8-12 ofcz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oujeaaaah...Esmaspäevast uuesti jõusaali siis.Läheb rängaks üldfüüsiliseks siis:D.Teen rohkem trenni siis vabade raskustega ja teen arvatavasti suhteliselt kergete raskustega, et käed kiiremaks saada ja plahvatuslikust ohtralt tuleks:P.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleeile õhtul kirjutasin siia enda üla- ja alakeha trennid, kuid mainisin, et ülakehas jäi paar asja ära.

Täna võtsin siis treeningpäeviku ette ja kirjutan siia lühidalt, mida täna tehtud sai.

Trenn oli tavalisest pikem, 1h ja 18 minutit. Kuna jõusaalis oli tõesti kuramuse palav (täna oli Tartus 29 kraadi kuuma), siis tegin soojendust vaid 1 minuti ergomeetril.

Alustuseks rinnalt surumine 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg. Lõpp üsna raskelt.

Lendamine pingil (venitab väga hästi rinda) 6x 20kg, 6x 20kg, 6x 20kg

Rind masinal 6x 60kg, 6x 60kg, 6x 60kg. Esmaspäeval tegin seeriaid vastavalt 6x 50kg, 6x 60kg, 6x 65kg, siis täna mõtlesin, et savi, proovin kohe 60kg-ga. No see oli ilmselge viga, sest viimase seeria 6x 60kg tulid väga raskelt.

Lõuatõmme kukla taha 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg. Jällegi lisamärkus, et lõpp raske.

Tõmbed vastu kõhtu (treenib lailihast siis) 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 85kg. Lisamärkeks jällegi sõnad: väga raske, lõpp pingutades.

Õlg masinal 6x 60kg, 6x 65kg, 6x 65kg. Esmaspäeval tegin viimase seeria 70kg-ga, aga see tuli lihtsalt nii napilt ning lihast lõhkudes ära. Täna otsustasin, et piirdun 65kg-ga, mis osutus samuti väga raskeks. Eks kuumus teeb ka oma töö ja kurnab.

Biitseps seistes küünarvarte kõverdamine 6x 20kg, 6x 20kg, 6x 20kg. Esmaspäeval sai tehtud viimased seeriad ka 22,5kg-ga, aga ei näinud mõtet, sest tehnika lagunes ning liigne lihaste lõhkumine oli. Täna, 20kg-ga tehes tulid seeriad samuti väga raskelt, ent tehnika oli mingil määral ikka parem.

Biitseps ühe käega scotil 6x 20kg, 6x 20kg, 6x 20kg.

Triitseps keha tõsted 10x keha, 10x keha, 15x keha.

Triitseps kitsalt surumine maas 6x 60kg, 5x 70kg. Tõsiselt masendav. Olin nagu väga väga väsinud ja lihtsalt ei jõudnud teha. Lisamärkmeks olen kirjutanud, et lihtsalt ei jõua, sest rinna ja õla vaheline osa, mida kitsal surumisel on vaja, on väga väga valus ja läbi omadega. Võrdluseks võin tuua, et massitsükli ajal tegin kitsalt surumist triitsepsile 10x 70kg, 10x 70kg, 10x 75kg.

Käsivars plokil (alt-ülesse) 10x 45kg tegin ära, seejärel mõtlesin, et võiks samuti jõutsükli moodi proovida. Järgmiseks tegin 6x 55kg, mis tuli päris hästi, seejärel proovisin teha 60kg-ga sama moodi, ent hindasin võimeid sutsu üle ja viimaseks seeriaks jäi 3x 60kg.

Lõpetuseks mõtlesin, et võiks kõhtu ka teha. Võtsin pähe mõtte, et iga jumala jõusaali kord ma teen kõhule midagi, kasvõi natukene. Olgu, täna ma tegin üsna kõvasti, sest keha tõsted on minu jaoks väga rasked ning mõjuvad kuramuse hästi. Kõhule tegin keha tõsteid, kus olin pingil ja üle poole kehast pingilt maas (alakeha koos tagumikuga pingilt maas) ja siis tõstsin jalgu ülesse. Seeriad vastavalt 10x keha, 10x keha, 10x keha.

 

Ja trenn saigi läbi. Vesi oli ammu otsas, joogipuudus suur, end duši all oli hea. Eile sai Pärnus käidud ja muidugi, just eile oli UV-indeks selle suve kõrgeim :D. Sai tüdrukuga seal Pärnu rannas kõrbetud 5h. Selle jutuga tahtsin selleni jõuda, et olen üsna ära põlenud ning duši all alguses oli väga hea, ent mõne aja pärast, kui vesi langes seljale, mis on täiesti ära põlenud, hakkas ikka päris valus ning tegin leebet üsna pea duširuumist.

 

Trenni tegi raskeks ka esmaspäevane väga raske ülakeha trenn ning teisipäevane alakeha trenn. Täna trenni minnes andis ikka veel ülakeha esmaspäevasest trennist tunda ning alakehast ei tasu rääkidagi. Jalad ja tuharalihased on väga valusad. Aga see on ainult hea. Kes natukenegi bioloogiat mõistab, see teab, et kui lihas on valus, tuleb lihtsalt trenni peale teha.. : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bishop, soovitan muuta sul selle läbiva nr. 6-e 8-ks ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulin ka siis ülepika aja foorumisse, peale jaanipäeva olen trenni teinud tunduvalt vähem kui enne:D, asi jäi seisma :D

Homme siis klitško vs Haye, kelle poolt olete? :D

MA olen Klitško poolt aga karvane tunne on, et Haye tehnikale ta ikka vastu ei saa....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.