Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Teie kõik kes vingute, et byebye paariaasta pärast lihas jnejnejne, olete vist kolksu saanud jõusaalis.

Ennem kui sa hakkad roidide kohta midagi rääkima, palun uuri nende kohta kõvasti ja loe ja küsi. Kui kõike "õieti" teha, on võimalik 80% kuuri ajal saavutatust alles hoida, ma olen uurinud kõvasti, väga kõvasti + veel rääkinud igasuguste roidivendadega, et kõik oleks ikka õige.

Ma treenin 6 päeva nädalas, igapäev ~2h, mitte ühtegi lonksu alkoholi pole tarvitanud juba viimased 2 kuud, toitun 5x päevas, sa parem ei taha teada palju ma igakord sööma pean, ma ei viitsi siia isegi trükkida.. Toitumiskava on koostatud väga prode kujude poolt.

+ veel pean igapäevaselt neelama ohtralt medikamente, mis hoiavad dana halvad küljed ära, ehk siis maksapreparaate, mitmete erinevate grupi vitamiine jnejne..

Word! Kuigi ma ise ei tarbi aga siiski ei leia ka midagi halba kui kõik õige kava järgi teeb. Ega tõesti - valitsuse teadmine millega headuse suhtes ei pruugi alati absoluutne olla. Aga sul peab ikka hullult pappi olema ju...

Palju kuus läheb KÕIGE peale?

Mis treeningeelset ergutit muidu kasutad ja mis valku pärast trenni?

 

ja seda kõike mille nimel?

Eeldan, et tarbid mingis teatud koguses alkoholi vahepeal. Mille nimel, ah?

 

 

 

Ei saa nii, et kõik ühe vastu. Keegi peab parmu ka kaitsma :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pidasingi oma küsimuse all silmas tema eesmärke. kas need on selliseid kulutusi väärt, kui kuskile ei jõua? või on plaan jõuda?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmnm - musi sulle for understanding :) teised ei suuda lihtsalt oma silmi avada teiste inimeste maailmavaadetele.

Teen seda kõike enda jaoks, igapäevase trennijärgse "mõnu" tundmiseks, loomulikult füüsise tugevdamiseks ja ka oleks eesmärk täitsa 20 eluaasta täitumisel 100kg kaal.

Raha läheb, raha tuleb - who gives a phuck.. ja nendele kes pilte soovivad, siis ma jääks pigem anonüümseks - aitäh. Kui mul taastused ja jutud kõik läbi, siis ma miskit ikka panen siia.. ärge muretsege.

Muidugi on mul ka puudujääke oma distsipliinis - ma ei suuda vahepeal süüa niipalju, kui tegelikult peaks.. ja see kahjuks lööb välja kohe järgmisel päeval kaalule astudes, hetkel näitab kaal ntx 80.8 - kuigi tegelt peaks nätiama 81.5-82, pole täna piisavalt söönud.

Ja kes siin räägib, et oõõaõa peaksid jube kapp olema - Kas sellepärast, et ma vägapalju nõu olen asjatundjatelt küsinud, et ma teeksin kõike ikka õieti, tähendab, et ma olen nüüd üleöö kapp?

Kui sa käiksid jõusaalis ja teeksid trenni igapäevaselt, saaksid sa aru, et kõik ei tule nii lihtsalt - isegi kõike kõige õigemini tehes.

Peab olema püsivust ja tahet, roidid lihtsalt kiirendavad su "silmailu", et näeksid tulemusi kiiremini. 2he päeva tbletid veel alles, üehsõnaga järgmine nädal hakkab taastus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa peaksid piisavalt tark olema juba, et eristada photoshopi viimasel pildil...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, küllap nad on midagi väga valesti tarbimises teinud. Samahästi võiks kuskil autokooli topicusse crash-pilte toppida/kopsuvähi pilte suitsetajatele jne.

Kuigi ma tarbijatele käppa ette ei pane, siis ega ise ka kunagi neid tarbima ei kavatse hakata. Lihtsalt hera80, kreatiini ja pump+ -iga saab sellise treeninglaksu kätte, et rohkem lihtsalt ei tahagi. Samas on neid legaalseid kõiksugu manti ka nii palju mida läbi proovida.

Aga seda ka, et enne tuleks välja juurida narks/alks/tobi jms ja siis tuleme räägime roididest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma söön ka päevas palju, õigetel aegadel. Treenivad mind Shwartz ja Kiivikas. Trenni teen 2 korda päevas, vahepeal jooksud ja aerutamine.

Nädalavahetustel ei joo, ei tarbi midagi, söön kõiki pulbreid mis võimalik, lihasmassi juurde tulnud kahe kuuga 40 kg, rasvaprotsent 7, Pilte ma teha ei saa, sest ma sooviksin ikkagi anonüümseks jääda, ehk keegi muidu näeb mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma söön ka päevas palju, õigetel aegadel. Treenivad mind Shwartz ja Kiivikas. Trenni teen 2 korda päevas, vahepeal jooksud ja aerutamine.

Nädalavahetustel ei joo, ei tarbi midagi, söön kõiki pulbreid mis võimalik, lihasmassi juurde tulnud kahe kuuga 40 kg, rasvaprotsent 7, Pilte ma teha ei saa, sest ma sooviksin ikkagi anonüümseks jääda, ehk keegi muidu näeb mind.

vot see on mehe jutt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Syntholiga ainult väikene trenn ja vorm ongi olemas :):)

http://www.youtube.com/watch?v=b9sM561MyjI&feature=channel_video_title

Tal teisi huvitavaid videosi ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei ole ju üldse kena:D nagu silikoonid oleks rindadele pandud

 

Ei olegi kena :D

Mõttetu õli, mis nad endale süstivad...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.