Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Las parm tõstab meessuguhormooni taset, saab vähemalt füüsist/teeb trenni vms. Mõned panevad siin pidevalt mingit kama/snussi/muda/kast viina nädalavahetustel - samamoodi läheb tervis ju peldikutpidi alla aga kasu ei miskit. Sellisest vaatevinklist kumba eelistaksite?

Ja FFS ta ju ütles, et tal läks surumine 1 kuuga 80-lt 100-le, mis on iseenesest väga kiire tulemus!

Ja muidugi ei tee Kiivikas 2x päevas trenni o.0, huumorinurk:D Üks lihasgrupp vajab keskmiselt ~48h taastumiseks. Kust sa võtad neid lihasgruppe nii palju, et iga päev kaks korda trenni teha ja valemisse jääda? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

parm, edu sulle paari aasta pärast. Veel rohkem edu paarikümne pärast. Mis kasu on käia jõusaalis sellepärast, et ennast kuskil rannas / klubis näidata ?

Sa pead sellest ise ka fiilingut tundma. Mida sa tunned ? nõela veenis jälle :D? IMO on kõik see mittelegaalne pask täiesti vastu, eriti kui sa teed seda olukorras kus ise kaalud vähe ja teed väikeste raskustega ka. Kui WSM võistlustel seda tarvitatakse, siis ikka eesmärgiga, mitte lihtsalt show-offimiseks. Aga nagu sa ütlesid , sinu elu ,sinu tervis, edu selle perse keeramisel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imre Vähi teeb ka 2 korda päevas trenni.

Sest Imre Vähi teeb Tartu PlanetSpordis bodypumpi imo.

Selles suhtes, et ega trennis lihas ometigi ei kasva. See toimub puhates/õigesti taastudes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähi tegi oma triitsa 16-aastaselt (hea periood lihaskasvuks) 3 kuu pikkusel perioodil, kui ta treenis seda rööbaspuudel iga päev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hüppeliiges perses... Bye bye jooksmine.

Ülejärgmisest nädalast uus kava ning saab rahulikult jõukas möllata, kuna kool läbi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fakk see Imre triits on ikka jõhker:D.Ainuke normaalse välimusega kulturist eestis:D.Teised on kas kuubikud, rängad kolmnurgad või on rind liiga ees.Klassikaline kulturism ikka see kõige parem imo...!Imre treeningud on ikka väga jõhkrad.Ta panustab palju ka vastupidavusele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida sa enam selliste ilmadega jõukas teed ;)

 

Sama mida ma olen kogu aeg teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Piltidelt on Imrel väga viis lihas, kuid irl nähes on ikkagi natukene ebaloomulik. See ülimadal rasva% ka kõige parem välja ei näe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teie kõik kes vingute, et byebye paariaasta pärast lihas jnejnejne, olete vist kolksu saanud jõusaalis.

Ennem kui sa hakkad roidide kohta midagi rääkima, palun uuri nende kohta kõvasti ja loe ja küsi. Kui kõike "õieti" teha, on võimalik 80% kuuri ajal saavutatust alles hoida, ma olen uurinud kõvasti, väga kõvasti + veel rääkinud igasuguste roidivendadega, et kõik oleks ikka õige.

Ma treenin 6 päeva nädalas, igapäev ~2h, mitte ühtegi lonksu alkoholi pole tarvitanud juba viimased 2 kuud, toitun 5x päevas, sa parem ei taha teada palju ma igakord sööma pean, ma ei viitsi siia isegi trükkida.. Toitumiskava on koostatud väga prode kujude poolt.

+ veel pean igapäevaselt neelama ohtralt medikamente, mis hoiavad dana halvad küljed ära, ehk siis maksapreparaate, mitmete erinevate grupi vitamiine jnejne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja seda kõike mille nimel?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.