Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
keegi oskab soovitada harjutust rinnalihase ülemise osa jaoks just vms ? ...ma teen midagi valest või ei tee üldse või on mul lihtsalt ülimalt halvad geenid ...

No oleneb kaua sa käinud ju oled!Ega esimesel nädalal polegi loota koletiseks saada veel!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma soovitan massi juurde saada, siis tuleb ka rind.

Massilisajad olemas, mine ja võta hulgim


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nalja teete või? Igast kraami pannakse lihtsalt ühekordse mõnu pärast, mis on miljon korda kahjulikum! Mis see massilisaja siis nii erilist ära ei ole, mis annab ikka pikaajalise efekti. Ega kui midagi väga pole, siis on tõesti raske seda esile tuua. Lisaks tuleb ka rasva% alla ajada, et reljeef välja paistaks ning ka heledast nahatoonist lahti saada. Samas ei tohi rasva tarbimist täiesti välja ka menüüst peksta, vaid tuleb kalamaksaõli selle asemel tarbida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nalja teete või? Igast kraami pannakse lihtsalt ühekordse mõnu pärast, mis on miljon korda kahjulikum! Mis see massilisaja siis nii erilist ära ei ole, mis annab ikka pikaajalise efekti. Ega kui midagi väga pole, siis on tõesti raske seda esile tuua. Lisaks tuleb ka rasva% alla ajada, et reljeef välja paistaks ning ka heledast nahatoonist lahti saada. Samas ei tohi rasva tarbimist täiesti välja ka menüüst peksta, vaid tuleb kalamaksaõli selle asemel tarbida.

 

ainult kalamaksaõli tarbida on ka lollus.

kõige parem oleks nii, kui saaks proteiinid, süsivesikud ja rasvad võrdseks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4a. vahelduva eduga käinud ..

 

lohh...

Mis kuradi lohh!Lihtsalt hoia oma suu kinni!Ronid siia abi küsima ja siis hakkad mölisema!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled see, kes eeldas on ta on mingi nolk, kes nädal kaks jõukas käinud ja vingub, et lihas ei kasva. Oled sõimu väärt.

 

No sorry, kui sa oled 4.aastat jõusaalis käinud ja tuled küsima, et miks rind ei kasva, siis mis ma sellest järeldama peaks?Ja kust sina võtad, et ma arvasin kohe, et ta mingi nolk on?Iga algaja on siis nolk või?Ja sellise asja eest olen kohe sõimu väärt we?Ma hakkan ka siis iga asja peale, mis mind riivad paukuma kohe....Ja minu teada ei olnud tal kuskil kirjas kaua ta käinud oli, vähemalt enne seda kui mina talt küsisin.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

26 aprill hakkasin jälle tegema 6 päeva nädalas jõutrenni, siiani 5x päevas sööki ~50g valke iga toidukord.. Kaal hüppanud 74 pealt 81.4-le tänaseks

Söön ka mitte "legaalseid" lisandeid.. power on räige!

Kaal 81.4 ja rinnalt tuli eile rekord, 100kg täpselt, järgmine nädal proovin 105-te, kuna jõudu nagu oli.

Treenin ennast Oti massikava järgi, ehk siis:

E - Puhkan

T - Rind, kõht

K - Selg

N - Biitseps, käsivars, kõht

R - Õlad, triceps

L - Rind, kõht

P - Selg

ja nii ta läheb iga nädal..

 

Iga harjutus 4 seeriat ja 8-10 kordust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
26 aprill hakkasin jälle tegema 6 päeva nädalas jõutrenni, siiani 5x päevas sööki ~50g valke iga toidukord.. Kaal hüppanud 74 pealt 81.4-le tänaseks

Söön ka mitte "legaalseid" lisandeid.. power on räige!

Kaal 81.4 ja rinnalt tuli eile rekord, 100kg täpselt, järgmine nädal proovin 105-te, kuna jõudu nagu oli.

Treenin ennast Oti massikava järgi, ehk siis:

E - Puhkan

T - Rind, kõht

K - Selg

N - Biitseps, käsivars, kõht

R - Õlad, triceps

L - Rind, kõht

P - Selg

ja nii ta läheb iga nädal..

 

Iga harjutus 4 seeriat ja 8-10 kordust.

 

mingi steroidi vend oled v? mis steroide litid? metaan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
26 aprill hakkasin jälle tegema 6 päeva nädalas jõutrenni, siiani 5x päevas sööki ~50g valke iga toidukord.. Kaal hüppanud 74 pealt 81.4-le tänaseks

Söön ka mitte "legaalseid" lisandeid.. power on räige!

Kaal 81.4 ja rinnalt tuli eile rekord, 100kg täpselt, järgmine nädal proovin 105-te, kuna jõudu nagu oli.

Treenin ennast Oti massikava järgi, ehk siis:

E - Puhkan

T - Rind, kõht

K - Selg

N - Biitseps, käsivars, kõht

R - Õlad, triceps

L - Rind, kõht

P - Selg

ja nii ta läheb iga nädal..

 

Iga harjutus 4 seeriat ja 8-10 kordust.

 

Kaal on küll võimsalt juurde tulnud!:D.Vaata, et edasisis arenguid ka siis siia paned!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
metaani jah :D balkan industry omad.. ehk siis moldova, mitte vene metaan - alguses lasin 30mg päevas, nüüd 40mg päevas ja varsti kuur läbi.

 

Hiljem lisa paar pilti enne kuuri ja siis pärast kuuri :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enne kuuri pildid on tehtud.. no eks ma tuunin siis miskit kokku, kui kõik valmis on :) kaasaarvatud taastus.

 

Millegipärast ei usu, et kiivikasel selline hull kava on.

6 päeva gym, ainult 1 päev puhkust??

Võtad mingit metaani, suht sick vend ikka. Surud ju ainult 100kg, sedagi steroididega. Isegi kui kaaluda selle sita (loe: steroidide) kasutamist, võiks mingi baas all olla.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millegipärast ei usu, et kiivikasel selline hull kava on.

6 päeva gym, ainult 1 päev puhkust??

Võtad mingit metaani, suht sick vend ikka. Surud ju ainult 100kg, sedagi steroididega. Isegi kui kaaluda selle sita (loe: steroidide) kasutamist, võiks mingi baas all olla.

 

Tannu ära sa pabista minu pärast, for real... ma jõusaali rohkem näinud ja käinud kui sina, see on kindel fakt... baas on mul all kõva, kuigi vahepeal sai jälle puhatud ja ainult aeroobset tehtud(mma).. nüüd suvel nagu jõukku rohkem panustanud..

 

Ott ise vaevalt selle kava järgi treenib, see on lihtsalt fitnessi kavadest võetud, kava nimi on Ott Kiivika Massi tsükkel.

Ja 6 päeva gym, igapäev ~2tundi saalis.. 1 päev puhkuseks täiesti normaalne(FLAME TIME), teeks isegi 7 päeva nädalas(TEADES, ET SEE EI OLE HEA), kuid jõusaal päev ndlas kinni..

 

"võtad mingit metaani, julm kuju ikka", mees kui sa ei tea mis see on, mida see endast kujutab, mida see sulle teeb ja miks seda tarvitatakse, siis keera plärakast vaiksemaks, minu tervis, teen mis heaks arvan..

 

---------- Post added 27-05-11 at 17:44 ----------

 

Lisaks veel, et enne roidi kuuri algust, läks rinnalt 80kg.. 4 nädal on roids ja +20kg... muidugi tuleb ka väike flashback, aga see on nagunii.

 

Flamege palju tahate, aga metaan ei ole küll nüüd asi mida karta, see on lihtsalt meessuguhormoon, ehk testosterooni taseme tõstja, kümnekordistab testo taseme kuuri ajal keres..

Kõik see mis on tembeldatud "illegaalseks", on teie arust kuri, sest "targad" onud valitsuses keelasid need meie jaoks ära, et me endile liigat ju ei teeks :'oooooooooo fck me im famous

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

parm, võid varsti öelda aidaa lihased

 

Millegipärast ei usu, et kiivikasel selline hull kava on.

6 päeva gym, ainult 1 päev puhkust??

Võtad mingit metaani, suht sick vend ikka. Surud ju ainult 100kg, sedagi steroididega. Isegi kui kaaluda selle sita (loe: steroidide) kasutamist, võiks mingi baas all olla.

ottil veel hullem kava muideks. mu isa ott kiivikaga tuttav, kiivikas litib päevas 2x jõusaalis. hommikul ja õhtul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.