Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

rinnalt max on 75, kükki UMBES 70-75, tõmme UMBES 100-110. ei ole kükke ega tõmmet teinud väga üldse, tõmmet vist 2-3x elus üldse. Rinnale võtan 75kg.. Ja jutt käib tõesti KAHE käega kukla taga kõverdamisest.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei bossid, unustage see teema ära kunnid, mul koll ees, donokei, lükka siia lihtsalt see video kus sa 30kg hantliga kuklatagant teed ja siis kuidas sa 15kg hantliga kuklatagant teed( ühe käega), ära ennem sellel teemal enam sõna võta, kuid neid videoid siin ei ole, ilma videota ma võin ka rääkida et no soojaks lasen rinnalt 95kg ja no pff, jõutõmbes üldse tööharjutused hakkavad mul alates 170kg, püramiidiga panen 200kg-ni välja :)

 

+Ma loen siit välja et kogu su jutt on nii "UMBES" mis vend sa üldse oled, pane meile pilt endast siia, 58kg vend 110kg jõutõmme , no problem

75 rinnalt, ei ole mingit küssi, kükki noh, ütleme nii et Sott , mitte rohkem

rinnalt max on 75, kükki UMBES 70-75, tõmme UMBES 100-110. ei ole kükke ega tõmmet teinud väga üldse, tõmmet vist 2-3x elus üldse. Rinnale võtan 75kg.. Ja jutt käib tõesti KAHE käega kukla taga kõverdamisest.
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa tahad vaidlema hakata, see teema ju hakkas sellest Reino hantlist pihta, et mida ta sellega teha saab, ja ma mainisin seal ühe käega kuklatagant triitsa tegemist, sealt hüppas donokei oma raskustega platsi :)

 

ma vaidlen slp, et selgeks teha miks pumpamine on mõttetu, aga suht sama mõttetu on sulle seda selgeks teha kui asi ise on. sa ei suuda mingit argumenti ka välja tuua miks sa seda teed, see, et ripped tüüp jõukast soovitas ei lähe mitte kuidagi.

 

rinnalt max on 75, kükki UMBES 70-75, tõmme UMBES 100-110. ei ole kükke ega tõmmet teinud väga üldse, tõmmet vist 2-3x elus üldse. Rinnale võtan 75kg.. Ja jutt käib tõesti KAHE käega kukla taga kõverdamisest.

 

rinnalt max 75kg wtf? võimatu et teed hantli kõverdusi täisamplituudiga, sa arvad et teed, aga arvatavasti ei tee. kui tahad mu väidet valeks tõestada tee video.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, ma anna alla, ausalt, lihtsalt lõpetame siinkohal(selle konkreetse teema).

Aegajalt lihtsalt tuleb meelde, et mu vaidlemis haigus on tõesti veits nupust :D

 

 

ma vaidlen slp, et selgeks teha miks pumpamine on mõttetu, aga suht sama mõttetu on sulle seda selgeks teha kui asi ise on. sa ei suuda mingit argumenti ka välja tuua miks sa seda teed, see, et ripped tüüp jõukast soovitas ei lähe mitte kuidagi.

 

 

 

rinnalt max 75kg wtf? võimatu et teed hantli kõverdusi täisamplituudiga, sa arvad et teed, aga arvatavasti ei tee. kui tahad mu väidet valeks tõestada tee video.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rääkige parem seda, et suvel ka trenni plaanite teha ?

 

kui suvel trenni ei tee miks üldse trenni teha ma ei saa aru?

 

ise olen arvamusel kui trenni teha, siis järjepidevalt. ise nt. pole kunagi trenni vahele jätnud, kõik planeeritud trennid on ka toimunud. minu arvates on järjepidevus #1 tegur trennis.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui suvel trenni ei tee miks üldse trenni teha ma ei saa?

 

ise olen arvamusel kui trenni teha, siis järjepidevalt. ise nt. pole kunagi trenni vahele jätnud, kõik planeeritud trennid on ka toimunud. minu arvates on järjepidevus #1 tegur trennis.

 

sa ei pea kohe turja kargama, ma tahtsin lihtsalt uurida, kas mõni nt tartukandis ka teeb, et koos nt seal käia, kus ma käin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga trennis teeb kalmus hoopis teiste raskustega:D. Biitsepist läheb seal 80kg-se kangiga, jalapress 900kg ja rinnalt 250kg:D. Tean mida räägin, sest olen tal julgestaja olnud:D.. Lihtsalt korraks punni ajada tahad, siis jah väikeste raskustega pikad seeriad, aga arengu mõttes on see tühipaljas pumpamine.

 

 

Viimane lause täiesti õige , teab mis juttu ajab .

 

 

kui suvel trenni ei tee miks üldse trenni teha ma ei saa aru?

 

 

ise olen arvamusel kui trenni teha, siis järjepidevalt. ise nt. pole kunagi trenni vahele jätnud, kõik planeeritud trennid on ka toimunud. minu arvates on järjepidevus #1 tegur trennis.

 

Jap , suvel peaks ikka küll trenni tegema , pole mõtet 3 kuud pausi nsm teha . Kasvõi nädalas paar korda , et saaks kõik lihasgruppid ära tehtud .

Muudetud liikme telekas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimane lause täiesti õige , teab mis juttu ajab .

 

 

 

 

Jap , suvel peaks ikka küll trenni tegema , pole mõtet 3 kuud pausi nsm teha . Kasvõi nädalas paar korda , et saaks kõik lihasgruppid ära tehtud .

 

Kui sa 3 kuud vahele jätad, siis su lihased vajuvad ära juba :D

Ise hakkan ka kindlalt suvel käima, aga arvatavasti vähem kui hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma vaatan suvel, kuidas asjad toimuma hakkavad. Mingit trenni ma tahan kindlalt teha. Käin kas või kuskil pargis ghettot tegemas ja värki. Suvel plaanin rohkem teha sisemisi lihaseid tugevamaks.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Türr, öösel kukkusin pudeliotsa, hommikul magasin jõusaalis :D

 

Ja pealegi, see 58kg vend, tehku mis see kukk teeb, kuid ma ütlen ausalt, impossibru et see vend 30kg kahekäega seljatagant teeb, lihtsalt ma ütlen et võimatu.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA ei tea kas neid päris sisemisteks lihasteks kutsutakse(võib-olla stabiliseerivad lihased, kuid jah :D). Hoidvad harjutused, mis treenivad lihasvastupidavust. Näiteks

selles videos nagu esimene harjutus, aga ilma selle jalaga tõmbelmata. Veel üks hea harjutus on jääda kätekõverduste tegemisel sinna alumisse faasi asendit hoidma. Lihaste kokkutõmbeid sellel hetkel nagu ei toimu ja mõttetut pumpamist ei ole, või võtad kahekilosed hantlid ja hoiad neid käed sirgelt ees umbes minut aega... Kapiks nende harjutustega ei saa, kuid see polegi eesmärk:D..

Võitlustreeningutel tehakse selliseid harjutusi väga palju ja minu arvates on need väga kasulikud harjutused.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
süvalihaseid mõtled vist

Täpselt:D.. Nüüd siis tean õiget nime.

Head harjutused:

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka täna jõukas käidud:DSai sõbraga palju naerdud ,milliseise harjutusi ikka tehakse ,lihtsalt kohutav:D

Ise ka ei tea ,mida nad tegema tulid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise muidu suviti olen koguaeg käinud nagu tavaliselt, aga kuna eelmine suvi käisin tööl, siis jõudsin nii 2x korda nädalas ja väga ilusti sai vormis hoitud, kui just mitte paremaks ei läinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ulisses on natty paralleelses universumis. aga see mis praegu postitasid on tehtav

 

aga samas meil pole ju mingit alust väita, et ta roid-muncher. vahele ta pole jäänud ja mingeid tõendeid ei ole. on ainult sinu arvamus. ma ei usu enne, et ta stero pannud, kui ta vahele jäänud.

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga samas meil pole ju mingit alust väita, et ta roid-muncher. vahele ta pole jäänud ja mingeid tõendeid ei ole. on ainult sinu arvamus. ma ei usu enne, et ta stero pannud, kui ta vahele jäänud.

 

nojah sinu jutu järgi on ronnie coleman ka natty. üks asi on arvamus ja üks asi common sense.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nojah sinu jutu järgi on ronnie coleman ka natty. üks asi on arvamus ja üks asi common sense.

 

:D seda ma pole väitnud. mr olympiad ja kõik sellised suured kollid ju teada sterod. nad aint nõela otsas istuvadki ja nad ei väida vastupidist ka, et pole stero pannud.

 

 

öelge veel parem keegi, miks joker selline pekilõust on? varem oli normaalne, aga nüüd nägu nagu punane õhupall

 

m1gn23mw.jpg

 

jokershh.jpg

 

ja siis dimal on ka jube ümmargune nägu. nagu pall

 

dimapro.jpg

 

thumb_Dima_88.jpg

 

miks nii?

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.