Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

haha :D järelikult eeldan, et triits sul suurem kui pea või siis tehnika sul nii putsis, kui vähegi olla annab. eeldan, et midagi sarnast nagu selle venna surumine :

 

märgin ära et big cliffi videod üles laetud 1. aprill, ise sain nende peale korralikult naerda, ja praegu ka. :D

 

"thats good money, good money" :lol:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kukla tagant 5kg'ga on väga mõttetu teha. Ise olen 58kg ja teen 30kg hantliga. 5kg hantliga pole suurt midagi teha.

 

Ma arvan, et sa kukud ennem pikali kui sa selle 30kg hantli kukla taha paned :D, kui pikk sa üldsegi oled? sa kaalud kuidagi vähe...

Muudetud liikme muqq1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha :D järelikult eeldan, et triits sul suurem kui pea või siis tehnika sul nii putsis, kui vähegi olla annab. eeldan, et midagi sarnast nagu selle venna surumine :

 

Hehehehehe,ma ei arvanud ,et midagi sellist tuleb:D

 

 

See ka hea:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saad terve paki küpsist, kui kuklatagant triitsa teed 30Kg hantliga, jään videot ootama :). Ja kuna sa kaalud 58kg siis ma olen täiesti kindel, sa ei suuda ühtegi harjutust teha 30kg hantliga(korrektselt), ainuke mida sa selle raskusega suudad on rinnalt surumine :) - DONOKEI, PALUN LOE SEDA

 

Ja rustonia, 5kg hantel, teed biitsa niikaua mõlemakäega kuni enam ei jaksa, teine raund võtad 7kg/10kg ja teed samamoodi, tule ütle uuesti et ei tee midagi:)

+ see ei ole ainuke biitsa harjutus kavas, püsti kangiga + skoti pingil. - sinult ootan kindlasti ka tagasisidet !

 

Ja pealegi, surusin täna 90kg puhtalt ära (rinnalt), 2 nädalat tagasi vist postitasin siia kuskile, et surusin ära, kuid sõber pidi kergelt käpa külge panema, nüüd siis puhtalt ja ilma suurema vaevata.

Sõber ise proovist 130kg, läks nagu ludinal, kui 135kg/140kg proovib siis teen video ka :)

Kukla tagant 5kg'ga on väga mõttetu teha. Ise olen 58kg ja teen 30kg hantliga. 5kg hantliga pole suurt midagi teha.
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Ja rustonia, 5kg hantel, teed biitsa niikaua mõlemakäega kuni enam ei jaksa, teine raund võtad 7kg/10kg ja teed samamoodi, tule ütle uuesti et ei tee midagi:)

Ja mida sa selle mõttetu pumpamisega saavutad siis? Alguses trenni tegema hakkad, siis jah arened nii või naa, te kuidas tahad ja mida tahad. Aga kui oled natuke aega käinud ja hakkad tegema mingi 50-seid korduseid, siis ei arene sa jõu poolest midagi..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, kui sa nii arvad, ma ei käi mingi lambi pundega jõukas, ikka vendadega kes on 3-5a käinud, ja ma millegipärast usun nende juttu rohkem kui sinu, ning minu kava ei ole koostatud lambi harrastaja poolt, üks kulturist kirjutas selle spetsiaalselt minule, see ei ole mingi netist tõmmatud, ja kuna see seal kavas juba kord on, siis vaevalt ta sinna ilmaasjata pantud on :)(see niinimetatud pumpamine)

Päikest !

Ja mida sa selle mõttetu pumpamisega saavutad siis? Alguses trenni tegema hakkad, siis jah arened nii või naa, te kuidas tahad ja mida tahad. Aga kui oled natuke aega käinud ja hakkad tegema mingi 50-seid korduseid, siis ei arene sa jõu poolest midagi..

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mida sa selle mõttetu pumpamisega saavutad siis? Alguses trenni tegema hakkad, siis jah arened nii või naa, te kuidas tahad ja mida tahad. Aga kui oled natuke aega käinud ja hakkad tegema mingi 50-seid korduseid, siis ei arene sa jõu poolest midagi..

 

Tsiteerin ühte tüüpi bb'st

 

"In my experience, doing heavy barbell squats, bench presses, deadlifts, military presses, rows, etc. builds no significant muscle mass.

What you need to really get big is a solid routine which focuses on light weights and cable movements to really force blood into those muscles and get that deep burn & powerful contraction"

 

irooniaga öeldud, kes aru saab siis hea.

:laugh:

 

aga noh nii ongi, kergete raskustega tegemisega lihtsalt pumpad verd lihastesse ja tunned 'burni'.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahet pole, ma ei hakka siin vaidlema, ma ei taha järgmist warni saada, kuid ma siiski ei muuda oma seisukohta, kui te arvate et see on mõtetu, ehk ju ta siis on teile nii bs.

 

Päikest

Tsiteerin ühte tüüpi bb'st

 

"In my experience, doing heavy barbell squats, bench presses, deadlifts, military presses, rows, etc. builds no significant muscle mass.

What you need to really get big is a solid routine which focuses on light weights and cable movements to really force blood into those muscles and get that deep burn & powerful contraction"

 

irooniaga öeldud, kes aru saab siis hea.

:laugh:

 

aga noh nii ongi, kergete raskustega tegemisega lihtsalt pumpad verd lihastesse ja tunned 'burni'.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soovitusi, millega maitsetut valku kokku segada? millega teil hea on tulnud? mingi mahlaga, piimaga?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, kui sa nii arvad, ma ei käi mingi lambi pundega jõukas, ikka vendadega kes on 3-5a käinud, ja ma millegipärast usun nende juttu rohkem kui sinu, ning minu kava ei ole koostatud lambi harrastaja poolt, üks kulturist kirjutas selle spetsiaalselt minule, see ei ole mingi netist tõmmatud, ja kuna see seal kavas juba kord on, siis vaevalt ta sinna ilmaasjata pantud on :)(see niinimetatud pumpamine)

Päikest !

Mina olen aga lugenud seda infot Rückenbergi artiklitest ja paljudest muudest adekvaatsetest kohtadest ja olen ise ka oma paar aastat jõusaalis käinud. Kui natukenegi tead lihaste kohta, siis arvaksid sama. Imelik, et kõik kulturistid ja jõumehed, siis suuri raskusid liigutavad- saaks ju 5 kilose hantliga ka teha trenni.

Teed hästi palju kätekõverdusi ja saad rängalt tugeva ja lihases ülakeha, teed hästi palju kükke hommikul ja saad tugeva ja lihases alakeha:D?? Vaevalt!!!!!

http://www.fitness.ee/artikkel/147/joumehe-10-kasku

Ma arvan, et Fintness.ee on päris adekvaatne koht...

Ise tegin täna tugeva seljatreeningu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, kui sa nii arvad, ma ei käi mingi lambi pundega jõukas, ikka vendadega kes on 3-5a käinud, ja ma millegipärast usun nende juttu rohkem kui sinu, ning minu kava ei ole koostatud lambi harrastaja poolt, üks kulturist kirjutas selle spetsiaalselt minule, see ei ole mingi netist tõmmatud, ja kuna see seal kavas juba kord on, siis vaevalt ta sinna ilmaasjata pantud on :)(see niinimetatud pumpamine)

Päikest !

 

Kui see kava on kulturisti poolt koostatud, siis on seal muidugi suured & pikad seeriad sees. Kunagi käis Marek Kalmus Nõo baaris esinemas, ei tea täpselt kas kava oli 5 minutit või rohkem, aga enne seda tegi ta just kahe ja viie kilose hantliga üle tunni aja "sooja", et lihased punni ajada. Ise soovitaksin sul sellist harjutust nagu "21", biitsale. Kui ei tea mis see on, siis püstiseistes esimesed 7 kordust teed alt sügavalt niikõrgele, et kätel oleks 90 kraadi nurk, järgmised 7 kordust sealt edasi lõuani, ning viimased 7 kordust alt põhjast üles välja. Mõjub hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga trennis teeb kalmus hoopis teiste raskustega:D. Biitsepist läheb seal 80kg-se kangiga, jalapress 900kg ja rinnalt 250kg:D. Tean mida räägin, sest olen tal julgestaja olnud:D.. Lihtsalt korraks punni ajada tahad, siis jah väikeste raskustega pikad seeriad, aga arengu mõttes on see tühipaljas pumpamine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saad terve paki küpsist, kui kuklatagant triitsa teed 30Kg hantliga, jään videot ootama :). Ja kuna sa kaalud 58kg siis ma olen täiesti kindel, sa ei suuda ühtegi harjutust teha 30kg hantliga(korrektselt), ainuke mida sa selle raskusega suudad on rinnalt surumine :) - DONOKEI, PALUN LOE SEDA

 

Sellise tehnikaga 33kg hantliga teen 3-4korda . 25kg'ga 10seeriad.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saad terve paki küpsist, kui kuklatagant triitsa teed 30Kg hantliga, jään videot ootama :). Ja kuna sa kaalud 58kg siis ma olen täiesti kindel, sa ei suuda ühtegi harjutust teha 30kg hantliga(korrektselt), ainuke mida sa selle raskusega suudad on rinnalt surumine :) - DONOKEI, PALUN LOE SEDA

 

Sellise tehnikaga 33kg hantliga teen 3-4korda . 25kg'ga 10seeriad.

 

33kg hantliga NII alla lastes 3-4 kordust tahaks küll näha. ei usu, et ma isegi nii alla 33kg hantliga suudaks teha lol. see kutt seal läheb mõnusalt ikka alla 90 kraadi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saad terve paki küpsist, kui kuklatagant triitsa teed 30Kg hantliga, jään videot ootama :). Ja kuna sa kaalud 58kg siis ma olen täiesti kindel, sa ei suuda ühtegi harjutust teha 30kg hantliga(korrektselt), ainuke mida sa selle raskusega suudad on rinnalt surumine :) - DONOKEI, PALUN LOE SEDA

 

Sellise tehnikaga 33kg hantliga teen 3-4korda . 25kg'ga 10seeriad.

 

see 3-4 korda aitab NII palju lihase arendamisele kaasa. /sarcasm

25 kiloga lased täiesti alla, nagu tema ? kui jah siis retsept

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Btw, see harjutus litib paremini kui teha seda ühe käega(pidasin seda silmas ühe käega, sest see toimetab paremini), ja kui sa tõsimeeli kaalud 58kg, ja sa teed ühe käega kasvõi 16kg- hantliga selle ära 3-4korda, respect sulle, ning toon veel paki küpsist sulle uksetaha :)

Lihtsalt, see jutt mida sa räägid, seda on võimatu uskuda :)

 

See harjutus, kui ta hoiab ühe käega küünarnukist kinni/ toetab kätt, et harjutus oleks korrektne

 

Rustonia-Ma teen ennem 2 biitsa harjutust täie rauaga, ehk püramiidi kuni maksimaalse raskuseni millega ma kannatan teha, ning kõige lõpuks, alles see harjutus, mida siin paljud kritiseerivad, võibolla tõesti ta ei anna midagi kui seda teha trenni alguses, kuid kõige viimaseks harjutuseks paar kiiret liigutust mingigi raskusega on kindlasti kasuks :)

 

Päikest ! ootan tagasisidet, kusjuures ma pole tükk aega vahvlis nii huvitavat teemat lugeda saanud kui see siin + need paar naljavenda kes siin 58kg-se kehamassiga teevad triitsa raskema hantliga kui pool nende kehakaalust :)

 

 

Saad terve paki küpsist, kui kuklatagant triitsa teed 30Kg hantliga, jään videot ootama :). Ja kuna sa kaalud 58kg siis ma olen täiesti kindel, sa ei suuda ühtegi harjutust teha 30kg hantliga(korrektselt), ainuke mida sa selle raskusega suudad on rinnalt surumine :) - DONOKEI, PALUN LOE SEDA

 

Sellise tehnikaga 33kg hantliga teen 3-4korda . 25kg'ga 10seeriad.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jup, selle donokunni jutt suht ulmeline


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise soovitaksin sul sellist harjutust nagu "21", biitsale. Kui ei tea mis see on, siis püstiseistes esimesed 7 kordust teed alt sügavalt niikõrgele, et kätel oleks 90 kraadi nurk, järgmised 7 kordust sealt edasi lõuani, ning viimased 7 kordust alt põhjast üles välja. Mõjub hästi.

 

Proovi seda harjutust teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Btw, see harjutus litib paremini kui teha seda ühe käega(pidasin seda silmas ühe käega, sest see toimetab paremini), ja kui sa tõsimeeli kaalud 58kg, ja sa teed ühe käega kasvõi 16kg- hantliga selle ära 3-4korda, respect sulle, ning toon veel paki küpsist sulle uksetaha :)

Lihtsalt, see jutt mida sa räägid, seda on võimatu uskuda :)

 

See harjutus, kui ta hoiab ühe käega küünarnukist kinni/ toetab kätt, et harjutus oleks korrektne

 

Rustonia-Ma teen ennem 2 biitsa harjutust täie rauaga, ehk püramiidi kuni maksimaalse raskuseni millega ma kannatan teha, ning kõige lõpuks, alles see harjutus, mida siin paljud kritiseerivad, võibolla tõesti ta ei anna midagi kui seda teha trenni alguses, kuid kõige viimaseks harjutuseks paar kiiret liigutust mingigi raskusega on kindlasti kasuks :)

 

Päikest ! ootan tagasisidet, kusjuures ma pole tükk aega vahvlis nii huvitavat teemat lugeda saanud kui see siin + need paar naljavenda kes siin 58kg-se kehamassiga teevad triitsa raskema hantliga kui pool nende kehakaalust :)

 

miks sa arvad, et see pumpamine lõpus kasuks tuleb? aru ma ei saa, kas arvad, et vere pumpamine lihastesse paneb nad kasvama? mina teen nt. biitsale alati AINULT 1 harjutuse kui sedagi, ja sellest on piisav, sama on triitsepsiga, ainult 1 isolatsiooniharjutus kui sedagi.

 

ja see 33kg hantli kuklatagant kõverdamine pole midagi ulmeline juhul, kui donokei on 150-160cm pikk, kui ei siis on juba naljajutt jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jutt käib ühest käest, olgu pikk tahes, ta ei jõua seda hoiagi seal kuklataga...

 

No meil on esmasp. selg, triits, trapets, kõht

Kolmap-rind, biits, kõht

Reede-õlg, kõht, triits ja biitsa natuke / tegelikult oli reedel triitsa ja biitsa asemel jalad, kuid hetkel ei pea jalgu nii tähtsaks

 

Me paneme täie rauaga kui ikka biitsa ja värki, ma ei usu et ühest harjutusest piisab, võibolla te võtate natukene teistmoodi asja, näiteks mulle ei istu jõutõmme, mulle lihtsalt ei meeldi see asend, te teete neid jõutõmbeid ja rinnalevõtmisi täie rauaga,me just neid otseselt ei harrasta.

 

Annan siis alla, võime siin arutleda pikalt mingitel muudel teemadel, vältimaks mingeid vaidlusi mis alati lõppevad kellegi tulise sõnavõtu ja warniga, kui te arvate et see on tühipaljas pumpamine siis las ta nii ollagi :)

 

Päikest nõgesepoiss !

miks sa arvad, et see pumpamine lõpus kasuks tuleb? aru ma ei saa, kas arvad, et vere pumpamine lihastesse paneb nad kasvama? mina teen nt. biitsale alati AINULT 1 harjutuse kui sedagi, ja sellest on piisav, sama on triitsepsiga, ainult 1 isolatsiooniharjutus kui sedagi.

 

ja see 33kg hantli kuklatagant kõverdamine pole midagi ulmeline juhul, kui donokei on 150-160cm pikk, kui ei siis on juba naljajutt jah.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jutt käib ühest käest, olgu pikk tahes, ta ei jõua seda hoiagi seal kuklataga...

 

No meil on esmasp. selg, triits, trapets, kõht

Kolmap-rind, biits, kõht

Reede-õlg, kõht, triits ja biitsa natuke

 

Me paneme täie rauaga kui ikka biitsa ja värki, ma ei usu et ühest harjutusest piisab, võibolla te võtate natukene teistmoodi asja, näiteks mulle ei istu jõutõmme, mulle lihtsalt ei meeldi see asend, te teete neid jõutõmbeid ja rinnalevõtmisi täie rauaga,me just neid otseselt ei harrasta.

 

Annan siis alla, võime siin arutleda pikalt mingitel muudel teemadel, vältimaks mingeid vaidlusi mis alati lõppevad kellegi tulise sõnavõtu ja warniga, kui te arvate et see on tühipaljas pumpamine siis las ta nii ollagi :)

 

Päikest nõgesepoiss !

 

ta rääkis kahe käega kukla taga kõverdamisest, isegi postitas video. tähele ei pane?

 

meie oma jõutõmmetega ja rinnalevõttudega saame mingit jõudu ja ja kasvatame suuremaid lihasgruppi kui sina oma pumpamisega piinat õlavarrekakspealihast, just sayin.

 

aga donokei, mis muidu rinnalt surumine, kükk ja tõmme?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks sa tahad vaidlema hakata, see teema ju hakkas sellest Reino hantlist pihta, et mida ta sellega teha saab, ja ma mainisin seal ühe käega kuklatagant triitsa tegemist, sealt hüppas donokei oma raskustega platsi :)

 

ta rääkis kahe käega kukla taga kõverdamisest, isegi postitas video. tähele ei pane?

 

meie oma jõutõmmetega ja rinnalevõttudega saame mingit jõudu ja ja kasvatame suuremaid lihasgruppi kui sina oma pumpamisega piinat õlavarrekakspealihast, just sayin.

 

aga donokei, mis muidu rinnalt surumine, kükk ja tõmme?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.