Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
aegunud andmeid loed. eeldan, et oled skinny vend, kes suurt sittagi süüa ei mõista, nüüd räägib siin midagi kiirest metabolismist. ja isegi kui sul oleks kiire metabolism, siis tra...söö veel rohkem.

 

 

 

broscience.

 

ma ei viitsi siin isegi midagi tõestama hakata. eks te sööge nii edasi, kuidas tahate :D ma ei hakka siin midagi peale suruma. kui tahate, loete ise selle kohta

 

Ma söön päevas ~5korda, igakord söön nii palju kui sisse pigistada jõuan. Ja normaalset toitu, liha jne. Kaalu huiat juurde tuleb. Ära tule seletama siia broscience-st.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siin ütleb, et vaja süüa rohkem, et kaalu tuleks

http://www.bodybuilding.com/fun/hargainer_mass_guide.htm

 

vahet pole, kas sööd päevas 1-2 korda, või siis 9-10 korda.

 

Tailor your meals to suit your individual preference. 6 meals a day is the same as 3 meals a day. There is no difference.

 

http://www.thespartanwarrior.com/post/6114152789/iifym

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja sina oled see kõige targem, kes ütleb, mis sõnad on väljamõeldised ja mis ei ? Ja ära sõnasta minu lauseid ümber, tekitades neist uusi küsimusi, aitäh. Mu söögikorrad on kõik paigas, söön 4-5 korda päevas. Jõusaali külastan 3-4 korda nädalas (olenevalt koolist). Trennid on tõhusad, kestavad 1-1.5 h, minimaalsete pausidega. Lihasmassi juurde ei tule. Geenide tõttu see olla ei saa, kuna isa on "suure" kehaehitusega ( selle all ei mõtle ma õllekõhtu, lihtsalt suur).

 

Ajasin sama juttu, kui massi juurde ei tulnud, et ohh mul liiga kiire ainevahetus. Ja siin tulebki mängu õige toitumine. Nojah, tunnistan, et võisin liiga rutakalt kirjutada, et peab rängalt sööma- sööma peab lihtsalt õigesti. Ja muide, kiire ainevahetus võib olla pärilik. Inimesel on kahe isiku geenid- sinu ema ja sinu isa omad. Rasvane toit aitab kaasa ainevahetuse aeglustamisele, sest seda on lihtsalt raskem seedida, samuti on uurimused välja toonud ka, et vähene uni aitab kaasa(no see on vastuolus sellele, et keha vajab ka puhkust ja une ajal toimuvad teatud protsessid ja pla pla pla, nii et uurimis tulemuseks peakski see minu arvates jääma).

Kui ei suuda nii palju süüa lihtsalt, et keha ära toita, siis tulebki appi võtta massilisajad. Olen ise ka rängalt kiire ainevahetusega, kuid elan üle.

Kuid vihale ajab see, et sa peab endast teistest si*aks targemaks.. Kui sa tead nii hästi neist värkidest, siis ei peaks ju probleemi olema, et massi koguda??? Teoorias hea, praktikas halb?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kaimar pole mõtet, sama mõttetu kui samapooluseliste magnetite kokku surumine.

 

ja siim äkki paned endast pilte/videosi ja räägid oma näitajatest, teooria on sul ju tugev, rakendad ka hästi?

 

Ei ole eriline pildistaja, aga järgmisel nädalal võin siis mõne klõpsu teha. See lause mis sa just kirjutasid (täpsemalt teine osa sellest), mida ma hästi rakendan? teooriat ?

 

Ajasin sama juttu, kui massi juurde ei tulnud, et ohh mul liiga kiire ainevahetus. Ja siin tulebki mängu õige toitumine. Nojah, tunnistan, et võisin liiga rutakalt kirjutada, et peab rängalt sööma- sööma peab lihtsalt õigesti. Ja muide, kiire ainevahetus võib olla pärilik. Inimesel on kahe isiku geenid- sinu ema ja sinu isa omad. Rasvane toit aitab kaasa ainevahetuse aeglustamisele, sest seda on lihtsalt raskem seedida, samuti on uurimused välja toonud ka, et vähene uni aitab kaasa(no see on vastuolus sellele, et keha vajab ka puhkust ja une ajal toimuvad teatud protsessid ja pla pla pla, nii et uurimis tulemuseks peakski see minu arvates jääma).

Kui ei suuda nii palju süüa lihtsalt, et keha ära toita, siis tulebki appi võtta massilisajad. Olen ise ka rängalt kiire ainevahetusega, kuid elan üle.

Kuid vihale ajab see, et sa peab endast teistest si*aks targemaks.. Kui sa tead nii hästi neist värkidest, siis ei peaks ju probleemi olema, et massi koguda??? Teoorias hea, praktikas halb?

 

Kus ma olen öelnud, et ma pean ennast teistest targemaks :D? ma avaldan lihtsalt oma arvamust.

Muudetud liikme xSIIM'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ma olin ka enne jõusaalist käimist sellise mõtlmiesega ,et mul kiire ainevahetus ja ei tea ,kuidas ma küll juurde võtan.Minu põhjus oli see,et ma sõin lihtasalt sellist paska ,mis seedis kiiresti.Mingi kuradi nuudlite ja pelmeenide söömine ei ole mingi toitumine:D

 

Nüüd sõõn vähemalt 3 korda päevas sooja toitu,mida mulle kallis naine küpsetab ja kaalu ainult tuleb juurde ning seda tuleb juba liiga palju peki arvelt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ma olin ka enne jõusaalist käimist sellise mõtlmiesega ,et mul kiire ainevahetus ja ei tea ,kuidas ma küll juurde võtan.Minu põhjus oli see,et ma sõin lihtasalt sellist paska ,mis seedis kiiresti.Mingi kuradi nuudlite ja pelmeenide söömine ei ole mingi toitumine:D

 

Nüüd sõõn vähemalt 3 korda päevas sooja toitu,mida mulle kallis naine küpsetab ja kaalu ainult tuleb juurde ning seda tuleb juba liiga palju peki arvelt:D

 

mingit naise toitu pole siin :D 200g proteiini hakkad päevas littima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sul nuudlite vastu on :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nuudlid on 2h ja "puuks" ja jälle kõht tühi:D

Proteiini lasen ka igapäev näost sisse:D

 

Väike "bulking up" käib mul:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun ka sellesse, et loeb kokkuvõttes päevane kalorite hulk vs kulutatud. Ma ise söön ka 3 korda päevas, vahest 4.

Ning jutt, "mul on kiire ainevahetus" on juba naljakas kuulda, kuidas kõik räägivad, et sittagi ei tule juurde, sest ainevahetus on nii kiire.

Õppige sööma ja kaloreid jälgima = win.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh ja ongi uus nädal käes juba.

Täna seljapäev. Tegin alguses hüpitsaga soojaks ennast ja võtsin suuna siis kangi poole.

1.Jõutõmme 65*8, 110*8, 135*6 ,155*1, 155*2, 135*4 ja 110*8- natuke palju kordused võib-olla.

2.Military press

3.Kuklatagant surumine

4.Hantlitega lendamine + stabiliseerivad harjutused

5. Poksikott ja lapad

6. Kõhulihased + väikseste hantlitega stabiliseerivaid harjutusi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna erilist mida jälle ei teinud:/

Rinnale sai võtta:

8x20kg

7x40kg

6x50kg

5x60kg

4x70kg

Surusin rinnalt

8x20kg

8x25kg

8x30kg

7x35kg

6x40kg

6x45kg

5x50kg

Kükke see kord ei teinud,kuna põlv persses:D

Ega keegi ei tea,mis harjutusi saaks teha 1 hantliga kodus??

Võiks panna mõne õpetuse või video ka siis:D

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks teada palju sa kaalud, palju su surumise maksumum on?

Minuarust natuke valesti sul see rinnalt surumise värk, rohkem raskusi vähem seeriaid

Kui su max on 50kg siis ma teeks sinuasemel nii : 35Kg x 12, 40kg x 10 , 45kg x 9 , 50kg x 8 :)

Uus mind, see on targem tegu kui see :

"8x20kg

8x25kg

8x30kg

7x35kg

6x40kg

6x45kg

5x50kg"

Täna erilist mida jälle ei teinud:/

Rinnale sai võtta:

8x20kg

7x40kg

6x50

5x60kg

4x70kg

Surusin rinnalt

8x20kg

8x25kg

8x30kg

7x35kg

6x40kg

6x45kg

5x50kg

Kükke see kord ei teinud,kuna põlv persses:D

Ega keegi ei tea,mis harjutusi saaks teha 1 hantliga kodus??

Võiks panna mõne õpetuse või video ka siis:D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahaks teada palju sa kaalud, palju su surumise maksumum on?

Minuarust natuke valesti sul see rinnalt surumise värk, rohkem raskusi vähem seeriaid

Kui su max on 50kg siis ma teeks sinuasemel nii : 35Kg x 12, 40kg x 10 , 45kg x 9 , 50kg x 8 :)

Uus mind, see on targem tegu kui see :

"8x20kg

8x25kg

8x30kg

7x35kg

6x40kg

6x45kg

5x50kg"

 

Kaalun u 90kg ,max surumine on olnud 70kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No eks siin netis pingutatakse alati üle, ehk su max on 65kg ( see summa mis kindlalt ülesse läheb)

Siis teedki nii : 35Kg x 12, 40kg x 10 , 45kg x 9 , 50kg x 8 :) Või kui arvad et suudaksid viimase 55kg-ga teha, siis alustad 40kg x 12 , 45kg x 10 jne...

Kaalun u 90kg ,max surumine on olnud 70kg

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No eks siin netis pingutatakse alati üle, ehk su max on 65kg ( see summa mis kindlalt ülesse läheb)

Siis teedki nii : 35Kg x 12, 40kg x 10 , 45kg x 9 , 50kg x 8 :) Või kui arvad et suudaksid viimase 55kg-ga teha, siis alustad 40kg x 12 , 45kg x 10 jne...

haha, tummine vend oled :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No eks siin netis pingutatakse alati üle, ehk su max on 65kg ( see summa mis kindlalt ülesse läheb)

Siis teedki nii : 35Kg x 12, 40kg x 10 , 45kg x 9 , 50kg x 8 :) Või kui arvad et suudaksid viimase 55kg-ga teha, siis alustad 40kg x 12 , 45kg x 10 jne...

See 70kg oli rohkem abiga ja kuidagi moodi ülesse:/.

Eks ma proovin seda siis neljapäeval ja näeb siis kuidas on:D

Üks asi veel,aga palju ma teen 20kg,25kg ja 30kg siis?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise tõmbasin tagureie esmaspäeval ära üritades 160kg jõutõmbe maxi, sain maast lebolt lahti, oleks ära tulnud (imo) aga noh kangi asemel tõmbasin muu asja. nüüd kuu aega lonkan ja olen johnny bravo.

 

tuttav tunne :D jube rõve on, kui tagureis ära tõmmata. sama asi oli mul krdi jõutõmbega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mismõttes ?:)

 

Ja reino665 , miks sa üldse seda 20kg ja 30kg torgid, polegi tarvis, pinguta rohkem suurematega mitte ära kergita neid minimaalseid raskusi, need ei tohiks sulle midagi juurde anda :)

 

Reino, mitme kilone hantel on ?

Kui on parajalt raske mingi ~5kg siis saad kukla tagant triitsa teha ja biitsa ka :)

su jõunäitajad ei olnud suured, seega kui biitsa õigesti teha, selle 5k hantliga, siis toimib väga hästi

haha, tummine vend oled :D :D
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tuttav tunne :D jube rõve on, kui tagureis ära tõmmata. sama asi oli mul krdi jõutõmbega

 

Ma ennem ka ära tõmmanud kaugushüppega, siis oli asi hullem, kõndisin 2x aeglasemini, ja seda ei saanud isegi kõndimiseks kutsuda, penskarid ka liikusid minust kiiremini. Aga kui ära paraneb siis ma vist jõutõmmet enam teha ei julge, polnud meeldiv kogemus.. aga ma arvan et arutlen mõne targemaga ennem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mismõttes ?:)

 

Ja reino665 , miks sa üldse seda 20kg ja 30kg torgid, polegi tarvis, pinguta rohkem suurematega mitte ära kergita neid minimaalseid raskusi, need ei tohiks sulle midagi juurde anda :)

 

Reino, mitme kilone hantel on ?

Kui on parajalt raske mingi ~5kg siis saad kukla tagant triitsa teha ja biitsa ka :)

su jõunäitajad ei olnud suured, seega kui biitsa õigesti teha, selle 5k hantliga, siis toimib väga hästi

Anna andeks aga 5kg hantliga ei tee sa biitsepsile mitte midagi..

Ise täna puhkasin, aga homme proovin jälle platsis olla ja rauda pilduda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mismõttes ?:)

 

Ja reino665 , miks sa üldse seda 20kg ja 30kg torgid, polegi tarvis, pinguta rohkem suurematega mitte ära kergita neid minimaalseid raskusi, need ei tohiks sulle midagi juurde anda :)

 

Reino, mitme kilone hantel on ?

Kui on parajalt raske mingi ~5kg siis saad kukla tagant triitsa teha ja biitsa ka :)

su jõunäitajad ei olnud suured, seega kui biitsa õigesti teha, selle 5k hantliga, siis toimib väga hästi

 

sorry ma olen veits ühe kohapeal 0,mis kdi asi see on kukla tagant triitsa teha ja biitsa ka ?:D

Võiksid selle kohapealt mõne video lisada või midagi,tõesti selle kohapeal 0 seis.

Hantel on muidu 10kg natukene rohkem isegi.Plaanis on muidu veel üks osta,aga vist ei hakka ostma.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismõttes ?:)

 

Reino, mitme kilone hantel on ?

Kui on parajalt raske mingi ~5kg siis saad kukla tagant triitsa teha ja biitsa ka :)

su jõunäitajad ei olnud suured, seega kui biitsa õigesti teha, selle 5k hantliga, siis toimib väga hästi

 

Kukla tagant 5kg'ga on väga mõttetu teha. Ise olen 58kg ja teen 30kg hantliga. 5kg hantliga pole suurt midagi teha.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kukla tagant 5kg'ga on väga mõttetu teha. Ise olen 58kg ja teen 30kg hantliga. 5kg hantliga pole suurt midagi teha.

 

haha :D järelikult eeldan, et triits sul suurem kui pea või siis tehnika sul nii putsis, kui vähegi olla annab. eeldan, et midagi sarnast nagu selle venna surumine :

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.