Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Siinkohal tõstaksin esile venituste tähtsust alati peale trenni!

Samuti aitab jäägeel, nt. "Ice Power" apteegist.

 

Tal on piimhape lihastes, mis need venitused aitaksid? just rohkem piina

 

Mõned toidulisandid kiirendavad lihaste taastumist ja vähendavad piimhape kogust lihastes aga vaevalt neid vaja, puhka paar päeva siis korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no venitamine aitab ikka aga lihtsalt esimesel korral tuleb leppida sellega:D.No pain, no gain!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tal on piimhape lihastes, mis need venitused aitaksid? just rohkem piina

 

Mõned toidulisandid kiirendavad lihaste taastumist ja vähendavad piimhape kogust lihastes aga vaevalt neid vaja, puhka paar päeva siis korras.

Venitamine aitab sellest siiski vabaneda, see on nagu massaži odavam variant :)

Teinekord ei piisa paarist päevastki ootamisest, et piimhappest vabaneda kui treeninguid on alles alustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ei tea, ei oska öelda. Endal pole sellist kõva valu olnud päris kaua.

Palju muidu rinnalt läheb juba? :)

Mul endal mingi kerge pull olnud- tühja kangiga vastupidavust tehes lülitas vasaku õla esiosa end ~110x korduse peal välja ja vaat, et kangi alla ei jäänud :D

Samuti sai vist hantlitega lendamist õlale liiga suure raskusega tehtud, ühe korduse ajal üleval käis korraks nagu õlg õigest kohast väljas... pingutan vist natukene üle, ei tasu alati suutlikkuseni teha ;) ...aga võtsin 2kg kergema hantli ja tollega oli täitsa OK edasi teha. Nii et ei mingit püsivat kahjustust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju muidu rinnalt läheb juba? :)

Mul endal mingi kerge pull olnud- tühja kangiga vastupidavust tehes lülitas vasaku õla esiosa end ~110x korduse peal välja ja vaat, et kangi alla ei jäänud :D

Samuti sai vist hantlitega lendamist õlale liiga suure raskusega tehtud, ühe korduse ajal üleval käis korraks nagu õlg õigest kohast väljas... pingutan vist natukene üle, ei tasu alati suutlikkuseni teha ;) ...aga võtsin 2kg kergema hantli ja tollega oli täitsa OK edasi teha. Nii et ei mingit püsivat kahjustust.

 

85 veel, homme proovin 90, kui ikka ei lähe, siis muudan kordusi 3x5 > 3x15 ja raskusi ka muidugi. (kergemateks sel juhul)

 

Õlgadega peab tõesti väga ettevaatlik olema, ise soojendan alati õlgu, teen kergete ketastega igat moodi õlaringe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
85 veel, homme proovin 90, kui ikka ei lähe, siis muudan kordusi 3x5 > 3x15 ja raskusi ka muidugi. (kergemateks sel juhul)

 

Õlgadega peab tõesti väga ettevaatlik olema, ise soojendan alati õlgu, teen kergete ketastega igat moodi õlaringe.

Kindlasti tee 90 siis negatiivse kordusega ära kui muidu ei lähe, harjutad lihast vaikselt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, täna käisin jõuksis, oli triitsepsi ja selja päev

 

Proovisin 90kg, ei tulnud jällegi, proovisin 2 korda.

 

okay-face.jpg

 

 

Proovisin 85, suht hale, et seegi ei tulnud..

 

3778644.jpg

 

 

Pmst kohe peale, olin kindel, et 80 tuleb küll nüüd nagu nalja, EI TULNUD!

 

fffuuu.png

 

 

 

No ja siis sain aru, et tuleb kavas teha muudatusi kohe kindlalt, teen nüüd 4 seeriat ja 10-12 reppi alati. Mul oli see trenn triitseps täiesti makaron, trenni lõpus ei saanud isegi 70, täiesti hale sitt tunne, aga noh andis motivatsiooni juurde kõvasti, raisk, mark oli seal, teised vaatasid kuidas ma aina kergema kangi alla kinni jäin, kuigi on ennem näinud kuidas 70'ga seeriad teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole hullu, ehk ülepinge lihastel? Ega areng iseenesest on ainult alguses kiire, sealt edasi peab kannatust olema :)

Spotter ikka oli või pidid alati ise kangi alt välja roomama? :D Ma ükskord jäin üksi kaldpingil tehes kangi alla aga sellet oli hea ära libistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole hullu, ehk ülepinge lihastel? Ega areng iseenesest on ainult alguses kiire, sealt edasi peab kannatust olema :)

Spotter ikka oli või pidid alati ise kangi alt välja roomama? :D Ma ükskord jäin üksi kaldpingil tehes kangi alla aga sellet oli hea ära libistada.

 

Muidugi oli, ilma poleks proovinudki, ma arvan, et kõik need maxi katsed võtsid triitsepsi läbi järsku, sest ma igal katsel punnitasin ka natukene aga tulutult, järgmine nädal teen väikse puhkuse trennist, esmaspäev siis viimane trenn enne puhkust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi oli, ilma poleks proovinudki, ma arvan, et kõik need maxi katsed võtsid triitsepsi läbi järsku, sest ma igal katsel punnitasin ka natukene aga tulutult, järgmine nädal teen väikse puhkuse trennist, esmaspäev siis viimane trenn enne puhkust.

Puhka kohe kui madalseis on, saad varem heas vormis trenni. Mul endal ka nagu terve päev energiat on aga kui trenni teen suurte koormustega, siis tunnen ikka tihti, et lihas pole veel päris ära taastunud (just jala puhul tunnen seda).

Kuule aga sa Spartas oled käinud? Pidi maru kõva treeninkoht olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puhka kohe kui madalseis on, saad varem heas vormis trenni. Mul endal ka nagu terve päev energiat on aga kui trenni teen suurte koormustega, siis tunnen ikka tihti, et lihas pole veel päris ära taastunud (just jala puhul tunnen seda).

Kuule aga sa Spartas oled käinud? Pidi maru kõva treeninkoht olema.

 

Ei ole, aga usun küll, et maru on, päris palju kõvasi tegelasi käib seal. Mul on jah eelnevates trennides isegi selline nõrkuse tunne, otsest nõrkust pole (nagu palaviku puhul) aga lihtsalt nagu jõud oleks kahanenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole, aga usun küll, et maru on, päris palju kõvasi tegelasi käib seal. Mul on jah eelnevates trennides isegi selline nõrkuse tunne, otsest nõrkust pole (nagu palaviku puhul) aga lihtsalt nagu jõud oleks kahanenud.

Hmm, süskareid (või kcal toitu) tarbid piisavalt? Samuti võid C-vitamiini kuuri teha.

Eks igast varianti võib olla, mis väsimust tingib aga need sellised levinumad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, süskareid (või kcal toitu) tarbid piisavalt? Samuti võid C-vitamiini kuuri teha.

Eks igast varianti võib olla, mis väsimust tingib aga need sellised levinumad.

 

Lähen annab kuu lõpus vereanalüüsid, ise ka suht huvitatud, miks nii väss koguaeg, vast mingi vitamiini puudus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lähen annab kuu lõpus vereanalüüsid, ise ka suht huvitatud, miks nii väss koguaeg, vast mingi vitamiini puudus.

Tee üks kõvem nädalalne täispuhkus.See on ka jama kui sa päevas liiga palju magad.Mul on nii, et üle 9 tunni magan siis terve päev olen uimane ja väss on olla.Vaheta trennis harjutusi kah.Mul on need samad asjad igatahes aidanud.

 

---------- Post added 07-08-11 at 15:01 ----------

 

Keegi teab palju everlastist shipping eestisse maksab?

No ütleme poksikottil. Saatsin kirja, aga pole vastust ikka veel saanud.

Oleneb kõiki palju kott kaalub ja värki.Toll raibe küsib suht palju raha kui väliaspoolt euroopa liitu tellid.Shipping ise ei pruugigi nii kallis olla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee üks kõvem nädalalne täispuhkus.See on ka jama kui sa päevas liiga palju magad.Mul on nii, et üle 9 tunni magan siis terve päev olen uimane ja väss on olla.Vaheta trennis harjutusi kah.Mul on need samad asjad igatahes aidanud.

 

---------- Post added 07-08-11 at 15:01 ----------

 

Oleneb kõiki palju kott kaalub ja värki.Toll raibe küsib suht palju raha kui väliaspoolt euroopa liitu tellid.Shipping ise ei pruugigi nii kallis olla.

 

Homme on veel trenn, siis puhkan kuni järgmise esmaspäevani, e. pmst terve nädal. Harjutusi otsin regulaarselt uusi, selles pole probleemi, aga puhkus on vist jah vajalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usu mind, peale puhkust on trennis kohe jõudu rohkem:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädal maksimum, muidu hakkavad juba jõunäitajad tasapisi kaduma (mul nt küll :/). Aga jah, vahel tulebki pärast hardcore treeningperioodi ~nädalane puhkus võtta. Ise ma muidugi ei suuda üle 1 päeva endale puhkust lubada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna siis rinna ja biitsa päev. Biits sai hästi trenni, rind nii hästi mitte, decline ja horisontaalis tegin lendamist 13.5kg'ste hantlitega.

 

Küsimus siis kõigile, mis te arvate, milline lihasgrupp on teil kõige nõrgem, ja milline kõige tugevam? (igas mõttes, areng jne)

 

Endal rind nõrk, tugev on ma arvan, et õla piirkond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei oskagi nagu öelda, mis mul nõrk on.Kõik on suht tasakaalus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rind mul vist kõige nõrgem aga samas selle arengule olen kõige enam rõhku pannud ja seeläbi palju edasi arenenud. Muidu pean kõige paremini pean õlgu arenenuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.