Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Sa vist pole asjadega kursis, kükk käib ikka sama sügav sidemetega, kui ilma sidemeteta(puus allapoole põlvest). Külasta youtube, võib-olla Sulle lihtsalt tundub, kuna tüüpide jalad on ulmeliselt suured, aga see on tavaline kükk

Ja N6ges, sidemed annavad kükkimisel juurde, kui õieti ja tugevalt siduda koguni 40kg, kui on õiged võistlussidemed.

 

Ma ise tegelen ju olümpia raskejõustikuga ning kui oled näinud kuidas seal võtavad rinnale või rebivad, kui sügavale kükitavad?

Sidemetega ei saa enam nii sügavale kükitada kuna sa lihtsalt enam ei jõua sügavamale. Kuid see oleneb ka sidemest, kas nad on selleks ,et sügavala kükitada või ainult selleks ,et hoida põlvi super raskustel. Seal ongi vahe ainult see ,et ühed nõrgemad ja teised on kõvemini ümber.

Mina olen isiklikult proovinud, nendega on lihtsamt kükitada aga ma ei saavuta sama sügavust, seega ma ei kasuta neid.

Kui hakkan neid kasutama siis põlevad harjuvad ära sidemete kükitamis sügavusega ning rebimisel kükki kiiresti minnes võib põlvega midagi juhtuda, mul oli tuttaval ka nii peale seda ta enam tegeleda ei saanud.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise ka väga seda sidemetega kükkimist ei poolda.See sama nagu särgiga surumine.Tuleb ikka teha nii nagu keha vastu peab, mitte niikaua kuni abivahendid lubavad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise ka väga seda sidemetega kükkimist ei poolda.See sama nagu särgiga surumine.Tuleb ikka teha nii nagu keha vastu peab, mitte niikaua kuni abivahendid lubavad.

 

Arvan sama, kõik need kõvad tõstjad abivahendeid täis, särgid sidemed jms pluss veel suur kõht, need powerlifterid liigutavad kangi mingi alla 10cm, suht lame imo, ja siis laksti maailmarekord.

 

Käed neil ka nagu kääbustel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võib-olla ei saavutanud piisavat sügavust, kuna raskus oli liiga väike ja Sa ise ei jõudnud ka ennast nii alla rebida. Sidemetega kükk on sama sügav kui tavaline, ning jutul lõpp

 

No ütle mulle kas on vahet ?

 

Sidemeteta: http://www.youtube.com/watch?v=R_jxTc2ITA8

 

Sidemetega:

 

ma saan aru ,et tal jalad laiali ja seda ,et loevad kui läbida kerega 90 kraadi kuid see pole õige kükk nagu nemad teevad.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See polegi õige kükk, loe kommentaare, seal ka kirjas. Ära otsi selliseid videod ja näiteid, mis pole õiged.

- see kükk on õige, puus allapoole põlvi, see hiinlane tegi väga sügavkükki, see on õige tehnika ja vaata, sidemed isegi ümber põlvede

sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See polegi õige kükk, loe kommentaare, seal ka kirjas. Ära otsi selliseid videod ja näiteid, mis pole õiged.

- see kükk on õige, puus allapoole põlvi, see hiinlane tegi väga sügavkükki, see on õige tehnika ja vaata, sidemed isegi ümber põlvede

 

Mina kükitan samamoodi nagu see hiinlane seal videos. Ma ei ütle midagi vastu sellele kükile mis seal videos saatisd, lihtsalt ma ei poolda seda eriti. Kuid ma kindlasti loen seda ise kuna ta tegi seda kindlalt ja juba päris sügavalt.

Pealegi selles videos mis saatsin tal loeti seda katset 553kg, sellepärast ma paningi selle.

Inglise keel ongi kas squat mis poolisk ja siis sügavale full squat või raw squat.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No igaljuhul õige kükk on ikka nagu seal videos. Ja Sa võid teha nagu see hiinlane, ilma sidemete ja värkidetta, aga kui tõsiselt tahad tegeleda ja võistelda siis on sidemed vajalikut,

 

Mul ei ole plaanis tegeleda tõsiselt kolmik tõstmisega, ma teen kükke ainult selleks ,et jalad oleks võimelised rebima ja tõukama :)

Näiteks ma lamades ei suru üldse, ainult suvel teen veidi surumist, niisama mul pole mõtet seda teha kuna see takistab rebimis lihase arenemist. Aga jah ma ei tohi nii kõrgele jääda nagu selles videos mis sa mulle saatsid, kunag ma siis lihtsalt ei püüa raskuse kinni.

Ning võistlustel sidemete kasutamine on keelatud klassikalises raskejõustikus.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tulnud täna veel 90kg ära, aga parem kui eelmine kord, natukene plahvatust veel vaja alguses siis tuleb ära, järgmine nädal plaanin ära suruda.

 

Proovisin incline pingi peal skull crusherit, MEGA hea oli, soovitan, parim triitsepsi harjutus pmst.

 

Mis kell sa teed trenni?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis küsimus, et missugused kokkupuuted on teil proteiiniga ja kreatiiniga?

 

No isiklikult soovitan kreatiini, ta on päris kasulik lihaste kasvule kuna see on puhas valk.

Kuid ta annab paar kilo kohe juurde kui kasutama hakkad.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oleks midagi sellist väga tarvis, peale kooli algust vaatab, midagi kindlalt ostan. (valk prolly)

 

Võta kreatiini kui tegeled lihtsalt body buildiga või kolmik tõstmisega kuid ise seda ei kasuta kuna mul seda pole niivõrd vaja.

Klassikalises tõstmises läheb rohkem kasuks MyoMeth - väga hea abistab hästi arengus 7-10% liigsest kaalust läheb maha ning põhiliselt ta taastab kiiremini mitte annab jõudu.

Mõelamad nii kreatiin kui MyoMeth on Spordiliiduga lubatud kuna nad on looduslikud ja isegi kasulikud.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta kreatiini kui tegeled lihtsalt body buildiga või kolmik tõstmisega kuid ise seda ei kasuta kuna mul seda pole niivõrd vaja.

Klassikalises tõstmises läheb rohkem kasuks MyoMeth - väga hea abistab hästi arengus 7-10% liigsest kaalust läheb maha ning põhiliselt ta taastab kiiremini mitte annab jõudu.

Mõelamad nii kreatiin kui MyoMeth on Spordiliiduga lubatud kuna nad on looduslikud ja isegi kasulikud.

 

Ise tahaks 3-5kg korraliku lihasmassi juurde saada, aga samas ikka fit olla, noh, sale, mitte väga lai, sest lihtsalt söömisega on mul kaal raske tulema. Kreatiiniga on mingi lugu, et seal on kuurid jne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise tahaks 3-5kg korraliku lihasmassi juurde saada, aga samas ikka fit olla, noh, sale, mitte väga lai, sest lihtsalt söömisega on mul kaal raske tulema. Kreatiiniga on mingi lugu, et seal on kuurid jne?

 

Kreatiiniga kohe tulebki massi juurde, see on sulle siis kõige parem süüa.

Mis kuurid? Ma olen rohkem vene keelse sprodiga harjunud, seleta mida mõtled kuuride all?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreatiiniga kohe tulebki massi juurde, see on sulle siis kõige parem süüa.

Mis kuurid? Ma olen rohkem vene keelse sprodiga harjunud, seleta mida mõtled kuuride all?

 

Mingid kindlad perioodid kus peab suurema doosi kreatiini tarbima vms. Kui ma ostan ütleme mingi 300g kreatiini, kõik saab tarbitud, ja kaalu on samuti juurde tulnud, kui ma peale seda enam ei tarbi, kas eelnevalt saadud mass kaob ära? või need kilod mis sain jäävad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uskuge või mitte aga mul tuli kreatiiniga nädalas 6kg juurde:D.Aga siis rohkem peale seda enam ei tulnud kah.Võib-olla ostan nüüd augustis ühekorra veel, kuid tegeleikuses sellel väga mõtet siiski ei näe.Toidulisandeid tuleks hakkata kasutama alles siis kui loodusepoolt antud loomulik tugevus enam ei kasva.Ja kui võtad siis võta kindlasti kreatiiniga koos ka dextroosi(viinamarjasuhkur), sellega imendub see ikka väga hästi-Dextroos on mingi 100EEK pakk ka ainult ning seda jätkub kauaks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uskuge või mitte aga mul tuli kreatiiniga nädalas 6kg juurde:D.Aga siis rohkem peale seda enam ei tulnud kah.Võib-olla ostan nüüd augustis ühekorra veel, kuid tegeleikuses sellel väga mõtet siiski ei näe.Toidulisandeid tuleks hakkata kasutama alles siis kui loodusepoolt antud loomulik tugevus enam ei kasva.Ja kui võtad siis võta kindlasti kreatiiniga koos ka dextroosi(viinamarjasuhkur), sellega imendub see ikka väga hästi-Dextroos on mingi 100EEK pakk ka ainult ning seda jätkub kauaks.

 

Tuli jõudu ka juurde?

 

Ise lugesin fitnessist kreatiini kohta, räägitakse, et alla 18-aastastel ei soovitata võtta ja samuti nendel kes alla aasta on jõusaali külastanud e. siis algajatel, endal loomuliku jõudu tuleb küll juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.