Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Hayle ikka, biits ja triits oli täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kirjutan paar sõna ka eilsest alakeha trennist. Viimane sissekanne siia alakeha kohta oli teisipäeva, 28. juuni kohta. Eilne alakeha trenn oli tublisti parem, kuna 28. juuni ei hakanud endast kohe 110% andma saalis.

Minu kava siis:

Jalasirutus masinal 10x 45kg, 10x 50kg, 10x 50kg

Kükk 6x 85kg, 6x 95kg, 6x 105kg. Väga väga rahul! Kui eelmine kord alakeha kohta kirjutasin, et -5kg, siis eile ma ei lubanud sellel sündida lihtsalt ja tegin ära. Lisamärkuseks kirjutatud väga hea ning lõpp raskelt.

Jalapress 6x 280kg, 6x 320kg, 6x 360kg. Seekord läksin tunduvalt raskema peale üle, alustades kohe 280kg-ga. Lisaks olen ära märkinud, et 6x 360kg, oleksin jõudnud teha ka 8x 360kg (ehk siis 2 kordust lisaks).

Jalasirutus masinal 6x 80kg, 6x 90kg, 6x 95kg. Eelmine alakeha trenn sai mindud lõpuni, 100kg peale, aga siis juba tehnika lagunes ning ma tõesti ei näinud sellel mõtet. Pigem teha natukene kergema raskusega ja korraliku tehnikaga.

Jala tagaosa 6x 45kg, 6x 50kg, 6x 55kg. Selle üle on mul tõsiselt hea meel, et jõudsin teha 6x 55kg jala tagaosale. Varem pole kunagi proovinud, kui siis olen, ei ole jõudnud. Eile tuli ilusti 6x 55kg ära! Noh ilusti on võib-olla valesti öeldud, pigem väga raskelt, aga puhtalt. : )

Säär (nimetan antud harjutust nimega "Pauli säär", kuna tema õpetas mulle kuidas seda harjutust teha) 30x keha, 30x keha, 30x keha. Harjutus näeb välja umbes selline, et seisad ühe jalaga kuhugi kõrgemale, et kand oleks õhus, teise jala paned tugijala taha ning teed üles-alla, mõlema jalaga 15x (teeb kokku 30x).

Säär masinal 10x 80kg, 10x 90kg, 10x 100kg. Läksin siin 10x peale, kuna lihtsalt on jõudu säärtes, et teha seda. Samas ei taha raskusi väga suureks ajada, sest siis hakkab juba seljale rõhuma.

Võtsin endale mõtte pähe teha ka käsivart plokil iga trenn, et need ilusti lihastesse saada:

Käsivars plokil alt üles 6x 50kg, 6x 50kg, 6x 55kg. Kohe esimese 6x 50kg seeria ajal andis ranne tugevalt tunda - no jällegi targem - tuleb randmed enne soojaks teha või siis piirduda kümneste korduste ja natukene kergemate raskustega.

Kõht:

Keha tõsted 10x keha, 10x keha. Teen neid alati väga korralikult ja need nõuavad tõsist pingutust. Põhimõtteliselt on pool selga ka õhus, venitab ja mõjub mu kõhule väga väga hästi. Tegin vaid 2 seeriat, kuna mu pink rotiti ära ja seal hakati lihtsalt suruma. Mul polnud tõesti mahti minna ütlema neile paar halvemat sõna, et kui tropid nad on, sest ma olin ikka tõsiselt läbi omadega. Lisaks häiris mind, et nad ei tõstnud raskusi kangilt ära ning jätsid asjad vedelema.. mõistust pole, kurb.

Kõhule tegin veel harjutust nimega "jalgratas". 20x keha, 20x keha. Harjutus järgmine: lähed selili, jalad sirgu, käed kuklale (ei soovita panan sõlmseongusse, kuna sellega aitad paratamatult kaasa ning võib vigastada kaelalülisid) ning hakkad justkui maas jalgrattal sõitma. Kui vasak jalg on sirgu, siis parem jalg krõnksus, kusjuures kui parem jalg krõnksus, siis vasaku käe küünarnukk pea-aegu puutub põlve ära, ja vastupidi.

 

Alakeha trennid on alati lühemad. Eilne trenn oli 1h ja 5 minutit, isegi alakeha trenni kohta suhteliselt korralik. See nädal 4x jõusaalis käinud, mis on minu meelest väga hea. Läheks isegi täna, aga kahjuks nädalavahetuseti on jõusaal kinni. Ei jõua ära oodata, et saaksin Turu jõusaalist üle kolida Eedeni jõusaali. 9 korda vaja Turu jõusaalis käia veel, siis sealne 20-korra kaart läbi ning suundungi Eedenisse! (H)

Eedenis on masinaid kõvasti rohkem, tingimused on head, eraldi kapid, korralik saun jms - Turus selliseid tingimusi ega korralikke masinaid pole. Turu on aga odav: 24 euro eest saab 20x kaardi, mis kestab 4x nädalas käimise peale tervelt 5 nädalat! Seevastu Eedenis 35 eurot ja 1 kuu, piiramatu käimisega. No eks tuleb siis rohkem trenni tegema hakata ja 5x nädalas käima hakata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See nädal 4x jõusaalis käinud, mis on minu meelest väga hea. Läheks isegi täna, aga kahjuks nädalavahetuseti on jõusaal kinni. Ei jõua ära oodata, et saaksin Turu jõusaalist üle kolida Eedeni jõusaali. 9 korda vaja Turu jõusaalis käia veel, siis sealne 20-korra kaart läbi ning suundungi Eedenisse! (H)

Eedenis on masinaid kõvasti rohkem, tingimused on head, eraldi kapid, korralik saun jms - Turus selliseid tingimusi ega korralikke masinaid pole. Turu on aga odav: 24 euro eest saab 20x kaardi, mis kestab 4x nädalas käimise peale tervelt 5 nädalat! Seevastu Eedenis 35 eurot ja 1 kuu, piiramatu käimisega. No eks tuleb siis rohkem trenni tegema hakata ja 5x nädalas käima hakata!

Ole õnnelik.Elvas meil on kaks valikut pask ja veel pasem:D.Üks jõusaal on selline kus lepinuga on vanas rahas 450kr kuu ja ilma on veel kallim(umb 600 vist) ja teine on 350kr kuu(elva kooli õpilastele 175kr).Kummaski pole masinad mingid erilised aga natuke on see 450kr kuu parem.Selles odavamas on suvel lahti ainult 3 päeva ja kella 17:00-20:00.Elaks Tartus siis ei vinguks üldse aga järgmine aasta nii või naa Tartusse trenni minek.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen enne ka neid vaadanud ja see mees on lihtsalt nii freak:D.Häirib kohe!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai jalga, selga ja kõhtu tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen enne ka neid vaadanud ja see mees on lihtsalt nii freak:D.Häirib kohe!

 

Normaalne vend, asjalikku juttu räägib, algajatele soovitaks tema videosid kindlasti, näitab kuidas õieti teha harjutusi ja kuidas mitte.

 

Ise pole jõukas käinud eelmisest nädalast saadik, peale seda eelmist jõusaali olid kõhulihased kibedad, siiamaani, e. siis kolmapäevast, jube, köhatada ja aevastada ka ei saanud korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hullem rinna ja õlatrenn oli täna. Olen tähele pannud, et nagu vastupidavustreening laksab mulle paremini. Kui ikkagi tühja kangiga 100+ järjest ära teen, siis on selline mõnus tunne, et nagu olen teinud ka ikka midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Proovisin kätekate maxi, 50 tuli ära, normaalne.

Väga hea! Aga lõuatõmbeid teed ~25 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea! Aga lõuatõmbeid teed ~25 ?

 

Midagi sellist jah, need 25 olid laia haardega.

 

---------- Post added 05-07-11 at 08:41 ----------

 

Dbl post aga poh, tahtsin öelda, et katsetan täna siis dehydration teooriat, hetkel jõin suure tassi täie vett, polnud eriti hea, aga kannatab ära. Iga poole tunni tagant nüüd väike tassikene vett siit, vaatab, kas jõukas jõudu rohkem siis, proovin maxi kah, hea võimalus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna tegin selja, rinda, õlga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käin jõusaalis 10ndat kuud, vanust 19 , kaalun 78 kilo , rinnat lükkan 105 kg , seeriad teen püramiidiga alustades 12x60kg 10x60 8x60 siis 12x70 , 10x70 , 8x70 ja nii edasi lõpetades 6x95 , 4x95 ja kui jõudu üle siis viimane 100x3 . Rinnalt kükk 160x8 , 3x läbi , seljalt kükk 170x6 , 4x läbi ja veel palju muud , uploadin ka pilte kui on aega teha jõusaalis. Ise tegelen muidu 3ndat aastat mma-ga ka ! Edu teile .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need rinnalt lükkajad on siin kindlasti kõik väga kõvad vennad. Reeglitest kinni ei peeta - tuhar ei tohi tõusta, väike peatus mitte räige põrkega nii, et roided sees, jalad ühe koha peal maas, lõpetama peavad mõlemad käed enamvähem üheaegselt jne. Just nägin sellist, tegi räige põrke jms 110, ja kui hakkas õieti tegema oli 60 ikka väga raske juba esimene kord, see on ikka vale, aga vähemalt saab foorumis netihiirot mängida.

 

Ise kükkisin 120kg 7 korda, korralikud sügavad kükid, mitte jälle nagu paljud, aga see selleks :)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need rinnalt lükkajad on siin kindlasti kõik väga kõvad vennad. Reeglitest kinni ei peeta - tuhar ei tohi tõusta, väike peatus mitte räige põrkega nii, et roided sees, jalad ühe koha peal maas, lõpetama peavad mõlemad käed enamvähem üheaegselt jne. Just nägin sellist, tegi räige põrke jms 110, ja kui hakkas õieti tegema oli 60 ikka väga raske juba esimene kord, see on ikka vale, aga vähemalt saab foorumis netihiirot mängida.

 

Ise kükkisin 120kg 7 korda, korralikud sügavad kükid, mitte jälle nagu paljud, aga see selleks :)

 

sild on lubatud rinnalt surumisel niiet ära tule midagi ajama, et see vale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.