Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas oleks kõigeparem selga teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei oska seda gay stuffi jah. läksid kurjaks ja mõnitavaks sest solvasin su annet? oskat oma rinnalihaseid vopsutada?

 

kipun arvama, et sul pole seal lihased mis bouncivad.

 

kipun arvama, et sa oled hardgainer, kel lihasmass on 0. ja sa oled kade lihtsalt. räägid, kuidas oled kõva mees treenima omal reljeefi, kuid mida sa treenid seal? luid vä?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kipun arvama, et sa oled hardgainer, kel lihasmass on 0. ja sa oled kade lihtsalt

 

kade mille üle? ja kui sa üldse midagi teaksid, siis termin 'hardgainer' on bs, mis on reklaamide jaoks välja mõeldud. lihasmassi on küll, mis sul sellest, äkki ise kade, rasva rohkem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kade mille üle? ja kui sa üldse midagi teaksid, siis termin 'hardgainer' on bs, mis on reklaamide jaoks välja mõeldud. lihasmassi on küll, mis sul sellest, äkki ise kade, rasva rohkem?

 

oleks sul lihasmassi, siis suudaksid sa teha pec bounce.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa haige, kui kettasse Te siin kõik lähete. Miks minna sellise asja peale närvi? Pole üldse vaja siin mingit paska toota ja möliseda üksteisega. Jagage üksteisele msnid ja vaielge seal nagu abielu paar, please, stfu =)

 

kõik on enamvähem jõusaali teemakohane, milles probleem? noh ja ma lõpetasin temaga vaidlemise, sest nagu öeldakse, lolliga ei tasu vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik on enamvähem jõusaali teemakohane, milles probleem? noh ja ma lõpetasin temaga vaidlemise, sest nagu öeldakse, lolliga ei tasu vaielda.

öeldakse, et bossidega ei tasu vaielda ja öeldakse veel seda ka, et ectomorphid on vaidlemises sitad.

 

mul taipohh, kui ban tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
öeldakse, et bossidega ei tasu vaielda ja öeldakse veel seda ka, et ectomorphid on vaidlemises sitad.

 

mul taipohh, kui ban tuleb

 

öeldakse palju asju. vaidlemise kohalt, et lolliga ei tasu vaielda sellepärast, et alguses kisud sa mind enda tasemele, siis teed mulle otsa peale oma kogemustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.