Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

sai ka täna jõmmis käidud

tegin siis selliseid asju:

rinnalt surumine 45kg 4x5

kükk, kang turjal 65 kg 4x6 (peaks homme rekordit proovima, jõudu tundus sitaks)

Z-kangiga püsti seistes biitsepsit 30 kg 4x8

lõpetuseks 320x väikeseid keretõsteid, pealthaardega lõuatõmbeid 2x max (tegin siis 18 ja 15), ja siis veel peale trenni pool tundi kossu. jalad on küll üsna otsas omadega.

homme üritan uut rekordit kükis ja ehk ka jõutõmbes.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sai ka täna jõmmis käidud

tegin siis selliseid asju:

rinnalt surumine 45kg 4x5

kükk, kang turjal 65 kg 4x6 (peaks homme rekordit proovima, jõudu tundus sitaks)

Z-kangiga püsti seistes biitsepsit 30 kg 4x8

lõpetuseks 320x väikeseid keretõsteid, pealthaardega lõuatõmbeid 2x max (tegin siis 18 ja 15), ja siis veel peale trenni pool tundi kossu. jalad on küll üsna otsas omadega.

homme üritan uut rekordit kükis ja ehk ka jõutõmbes.

 

Kui jõudu on sittaks,siis tee mõnuga ikka:DPalju sul max jõutõmme on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai üle väga pika aja tehtud üks kuradima hea trenn jalgadele. Harjutustel, mis ma tegin, mingit nime vist veel leiutatud ei ole. Mõnel kindlasti on, aga kahel harjutusel kindlasti mitte :D. Aga treenivad väga väga hästi need harjutused. Üks harjutus on umbes selline, et üks jalg on umbes puusa kõrgusel oleval laual ja teine on maas. Siis selle ühe jala abiga(see, mis seal laual on) teed kükki ja samal ajal hoiad sangpommi käes(põhimõtteliselt nagu kükk ühel jalal, aga päris see ikka ei ole kah). Treenib väga hästi jalgu ja tasakaal peaks ka nagu paremaks minema. Mul võttis jalad ikka alt väga nõrgaks.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris korralik ikka :D

Tegin täna esimese kõvema süvalihaste trenni. Ja siis 2 harjutust jalgadele, mis ei olnud ka sellised "pumpava". See trenn võtab ikka 3 korda rohkem läbi kui tavaline jõusaal. Vahepeal oli juba tunne, et okse hakkab tulema :S. Higistasin ka nagu loom. Trenni kestvus oli circa 50 minutit.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul selline lugu et tee mis tahad, vasak on ja jääb pihkuri käeks, ma ei oska sellega midagi teha :)

Kolmap proovisin 100kg rinnalt, jäi natuke puudu, hing ei andnud rahu ning pidin reedel uuesti hakkama kangi väänama

Reedel panin 95kg rinnalt - uus rekord siis, 3 kuu tulemus.

 

// Praktikale minek, väike paus jääb jõusaalile vahele, peale praktikat edasi, kuid huviga jään talve ootama, talvel tuleb ikka väga karmilt trenni hakata tegema.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai ka rinda tehtud ja panin paar uut harjutust juurde ning rind läks korralikult täis:D

Kaal näitas näitas ka ulmelised 90kg(alustasin 75kg) hetkel.Olen palju kosunud:D

Aga suureks mureks on ,et üks triits on palju väiksem kui teine ja kas keegi oskab õelda mida sellega peale hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaal on sul küll rängalt kasvanud :ohmy:. Lõin nv-l käe jahedaks endal :S. Mingi kaks tüüpi tulid sõbrale kallale ja idikad arvasid, et ma jään vist pealt vaatama. Sain oma õpitud "enesekaitset" rakendada. Mitte, et kekaks aga sain ühel morda ikka päris lõhki peksta ja ninaluugi ära murda.

Laupäeval oli käsi ikka päris hullus seisus ja ei saanud midagi teha. Eile pidin ka jõusaali vahele jätma, aga täna lähen vaatan, mida teha annab. Tahaks äiega ainult süvalihaseid treenida, aga ei saa ainult neid ka kurnata :D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures sellega on imelik värk tõesti. Isegi jõukas ei anna kunagi kätt nii valusaks saada, kui kellelegi peal mingeid võtteid kasutades. Käisin mingiaeg MMA's ja pärast olid koguaeg triitseps ja forearm valusad:/ ,hakkas jõutrenni segama ja tulin ära. Vähemalt põhiline selge, mingi "kung-fu'dega" niivõinaa konkureerima ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole mingi 2 kuud trennis saanud käia ja kohe on kuidagi nõrgem tunne. Mulle ainult jõmmi teha ei istuks väga, kuigi ka see on minu arvates väga tähtis sellise ala juures. Sügisel ikka tavalisse poksi ja võib-olla maadlust kõrvalt. Maadlus juba hea jõusaali eest:D. Korralikult maadlusega tegelenud vennad on ikka sellised jõujurakad, et hirm tuleb lausa :D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

indeed, maadlus on tegelikkuses väga vinge spordiala, koormus on jõhker. vahest saab jõusaalis käies ka sõpradega maadeldud (maadlussaal on kohe teiselpool ust jõmmist), kui on võrdne vastane siis mingi 5 minutit maadlust võtab nii läbi et ulme. mulle räigelt meeldivad maadlejate kaelad (no homo), tahaks endale ka sellist jämedat.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Täna sai ka rinda tehtud ja panin paar uut harjutust juurde ning rind läks korralikult täis:D

Kaal näitas näitas ka ulmelised 90kg(alustasin 75kg) hetkel.Olen palju kosunud:D

Aga suureks mureks on ,et üks triits on palju väiksem kui teine ja kas keegi oskab õelda mida sellega peale hakata.

 

tee ühe käega rohkem kui teisega :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen üritanu jh,et alustan nõrgema käega ja ei tee tugevama käega rohkem ,kui nõrgemaga jõuan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on küll lollus, hakata tegema ühe käega rohkem lol. Mul oli ka vasakukäe biits nõrgem (nagu kõigil prolly), sain umbes aastaga samale maale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega 2 kuud on täiesti piisav aeg, et lihas atrofeeruks ja jõud piisavalt kaoks. Selline lihasjõu treeningtoime püsibki kuskil ~30 päeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täna/eile jõmmis käidud, jõudu on vähem tunduvalt kui eelmine teisipäev. jalad on küll päris haiged täna, sai korralikult jälle kükki tehtud.

kõht on ka ilmselt homme valuline, tegin miski ~500 keretõstet lõppu.

sain ka halvad uudised teada, nimelt suvel on jõusaal kinni... peab jälle ise leiutama hakkama, kuidas trenni teha :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
täna/eile jõmmis käidud, jõudu on vähem tunduvalt kui eelmine teisipäev. jalad on küll päris haiged täna, sai korralikult jälle kükki tehtud.

kõht on ka ilmselt homme valuline, tegin miski ~500 keretõstet lõppu.

sain ka halvad uudised teada, nimelt suvel on jõusaal kinni... peab jälle ise leiutama hakkama, kuidas trenni teha :D

 

500 tk :D:D vähe paljuks ei lähe w:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna/eile jõmmis käidud, jõudu on vähem tunduvalt kui eelmine teisipäev. jalad on küll päris haiged täna, sai korralikult jälle kükki tehtud.

kõht on ka ilmselt homme valuline, tegin miski ~500 keretõstet lõppu.

sain ka halvad uudised teada, nimelt suvel on jõusaal kinni... peab jälle ise leiutama hakkama, kuidas trenni teha :D

 

Raskust peataha ei soovi võtta?

Ma ei kujuta ette kui mu rinna trenn koosneks 500 korda tühja kangi üleslükkamisest..

Muudetud liikme insaner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
500 tk :D:D vähe paljuks ei lähe w:D

 

kindlasti läks :D aga millegi pärast lihtsalt pumpasin edasi, tavaliselt teen 240 või 320...

ma teen nii ka, et üks päev teen tühjalt keretõsteid, teine päev kaldpingil kettaga.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaua see aega võtab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma teen iga trenn mingi kõhulihaste harjutuse läbi(kui ei eksi siis taastuvad kõigest 24 tunniga?).. Aga 500 tükki oleks isegi mulle liig. Iseenesest pean oma kõhtu just tugevaks küljeks, aga 500 tükki ma õige tehnikaga kohe kindlasti ära ei teeks. Blink räägi lähemalt, kuidas sa neid teed.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need 500 tk on vägagi tõenäoliselt BS tehnikaga ning keha liigub lihtsalt inertsist, ühesõnaga 0,01% kasutegur kõhulihase arengu seisukohalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.