Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

täna ei teinud eriti midagi:

jõutõmme:

8x20kg

8x40kg

8x50kg

7x60kg

6x70kg

5x80kg

4x90kg

3x100kg

3x110kg

2x120kg(isiklik rekord,vb oleks jõudnud isegi teha 125kg või 130kg aga ei hakkanud rohkem tegema)

 

rinnalevõtt:

8x20kg

7x40kg

6x50

5x60kg

4x70kg

ja rohkem ei teinud midagi.

 

Kle n6gesemees palju on su max jõutõmme?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vasakus põlves valu sees........panen sideme peale ja enam ei tunne midagi.

Mida teha`? jätta paariks nädalaks jalatrenn üldse vahele või teha lihtsalt vähemaga ja rohkem????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna ei teinud eriti midagi:

jõutõmme:

8x20kg

8x40kg

8x50kg

7x60kg

6x70kg

5x80kg

4x90kg

3x100kg

3x110kg

2x120kg(isiklik rekord,vb oleks jõudnud isegi teha 125kg või 130kg aga ei hakkanud rohkem tegema)

 

rinnalevõtt:

8x20kg

7x40kg

6x50

5x60kg

4x70kg

ja rohkem ei teinud midagi.

 

Kle n6gesemees palju on su max jõutõmme?

 

150kg aint

 

Vasakus põlves valu sees........panen sideme peale ja enam ei tunne midagi.

Mida teha`? jätta paariks nädalaks jalatrenn üldse vahele või teha lihtsalt vähemaga ja rohkem????

 

Kuidas ise usud, riskid või mitte. Kui mul alati mingi valu on kuskil, ma ignoreerin ja teen edasi, ülipohh. Põlved valutanud pole muidu, selle koha pealt ei oska kommenteerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jätan selle nädalase trenni vahele ,vaatab mis saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Plaan ka endal siis jõukas käima hakata. Mis oleks sobilik kava minusugusele? 60kg -~180cm pikk. Jõudu pole sittagi suht... Ja tahan just jõudu treenima hakata.

 

http://www.fitness.ee/treeningkavad/61 See oleks sobilik?

 

http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/70/Gain%20Bolic%206000%204kg/

Lugesin sellest ning jäi suht positiivne mulje. Et on ka seda mõtet kasutada?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plaan ka endal siis jõukas käima hakata. Mis oleks sobilik kava minusugusele? 60kg -~180cm pikk. Jõudu pole sittagi suht... Ja tahan just jõudu treenima hakata.

 

http://www.fitness.ee/treeningkavad/61 See oleks sobilik?

 

http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/70/Gain%20Bolic%206000%204kg/

Lugesin sellest ning jäi suht positiivne mulje. Et on ka seda mõtet kasutada?

 

3 liitrit piima ja 2 konservi tuunikala hakka päevas littima

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Plaan ka endal siis jõukas käima hakata. Mis oleks sobilik kava minusugusele? 60kg -~180cm pikk. Jõudu pole sittagi suht... Ja tahan just jõudu treenima hakata.

 

http://www.fitness.ee/treeningkavad/61 See oleks sobilik?

 

http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/70/Gain Bolic 6000 4kg/

Lugesin sellest ning jäi suht positiivne mulje. Et on ka seda mõtet kasutada?

 

Ma soovitaks sul sööma hakkada ja juurde ikka võtta:D

Kuidagi liiga kerge oled :D,treening kava tglt sobib kah.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma soovitaks sul sööma hakkada ja juurde ikka võtta:D

Kuidagi liiga kerge oled :D,treening kava tglt sobib kah.

 

Sp. mõtlesingi seda tarbima hakata, kuna ei tule kuidagi kaalu juurde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sp. mõtlesingi seda tarbima hakata, kuna ei tule kuidagi kaalu juurde.

 

 

Kui kaalu ei tule ,ss sa lihtsalt sööd vähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui kaalu ei tule ,ss sa lihtsalt sööd vähe.

 

Loe uuesti, mida ma ütlesin... -.-

Ma söön meeletult palju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe uuesti, mida ma ütlesin... -.-

Ma söön meeletult palju.

 

Nii, esiteks unusta massipulbrid ära, mõttetu suhkur,vb näpuotsa täis valku ka.

 

Söömisega on selline lugu, sa arvad, et sa sööd palju, kuid tegelikult ei söö. Ja kui ikkagi arvad et sööd palju, siis söö rohkem. Loe oma päeva kcal kogusumma kokku (ise üks päev igavusest lugesin, sain ~3500kcal, aga märgin ära et see oli üks 'paremaid' päevi toidu/snäki suhtes)

 

Kava võid jah võtta fitnessist mingi algajate oma, see suurt tähtsust ei oma, peaasi et treenid terve keha läbi korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii, esiteks unusta massipulbrid ära, mõttetu suhkur,vb näpuotsa täis valku ka.

 

Ära tee neid massipulbreid midagi maha... Ega tippsportlased muidu suudaks nii suure koormusega trenni teha. Isegi MMA-s kasutatakse neid lisandeid väga palju.

Arvan, et see vend juba iba ei aja: Umbes 7-nda minuti kanti hakkab lisanditest rääkida.

[video=youtube_share;6UqulZIVZlw]

 

Loe uuesti, mida ma ütlesin... -.-

Ma söön meeletult palju.

Mina arvasin samuti, et söön meeletult palju. Kaalusin ka paar aastat tagasi umb 60kg ja olin 1,78m. Nüüd olen umbes 75kg ja 1,8m ning teen selle juures veel trenni kordades rohkem. Hakkasin korralikumalt sööma ja kaal tõusis normaalse kiirusega. Kerge see tõesti ei ole, kuid mina olen rahul. Vaeva olen ikka tohutult näinud ja kergelt pole miski tulnud. Söömine, magamine ja trenn peavad olema tasakaalus.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvasin samuti,et soon palju,aga sittagi:)

nuud soon nii palju ,et kain 2 korda paevas sital:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakkasin ise ka kodus käepäraste kangide ja asjadega tegema. Mitu korda olen endale öelnud, et lähen jõusaali aga see jääb ikka ainult mõtteks. Aga jube hea tunne ikka kui oled trenni teinud, see valu kätes ja jalgades nii mõnus lihtsalt :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära tee neid massipulbreid midagi maha... Ega tippsportlased muidu suudaks nii suure koormusega trenni teha. Isegi MMA-s kasutatakse neid lisandeid väga palju.

Arvan, et see vend juba iba ei aja: Umbes 7-nda minuti kanti hakkab lisanditest rääkida.

[video=youtube_share;6UqulZIVZlw]

 

 

Mina arvasin samuti, et söön meeletult palju. Kaalusin ka paar aastat tagasi umb 60kg ja olin 1,78m. Nüüd olen umbes 75kg ja 1,8m ning teen selle juures veel trenni kordades rohkem. Hakkasin korralikumalt sööma ja kaal tõusis normaalse kiirusega. Kerge see tõesti ei ole, kuid mina olen rahul. Vaeva olen ikka tohutult näinud ja kergelt pole miski tulnud. Söömine, magamine ja trenn peavad olema tasakaalus.

 

Kas sa sellele oled mõelnud, et videos lisanditest rääkimise eesmärk on neid reklaamida?

 

aga igaühel õigus oma arvamusele.

 

Hakkasin ise ka kodus käepäraste kangide ja asjadega tegema. Mitu korda olen endale öelnud, et lähen jõusaali aga see jääb ikka ainult mõtteks. Aga jube hea tunne ikka kui oled trenni teinud, see valu kätes ja jalgades nii mõnus lihtsalt :D

 

mainin ära et see lihasvalu ei tähenda lihaskasvu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

n6gesemees ära tee neid massipulbreid maha, kui sa pole nendepõhjal mingit sügavat uuringut enne teinud. Samas jõusaalis kus mina käin, käib mitu sellist venda, kes aasta-paar tagasi olid sõna otseses mõttes tillukesed, nüüd näevad välja nagu mediumsized-lihamäed. See lihtsalt oleneb väga palju organismist, kas see võtab vastu neid aineid või ei. Ühele klassikalise tõstjale tehti nn" mõõga neelamine", ehk maopuhastus, kuna need ained ( massilisajas) hakkasid organismi seestpoolt rikkuma. Ja kõik kes räägivad, et "söö rohkem, sööd valesti", uurige natukene internetist mis tähendab "hardgainer".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sa tahad väita, et massi saamiseks ei pea rohkem ja õigesti sööma või? Kui sa ikka 50kg kaalud ja tahad suuremaks saada, siis tuleb kindlasti rohkem süüa, ja süüa tuleb normaalseid sööke. Nuudlisupidieediga kaalu juurde ei saa, olgu sul superhead geenid või muud imeasjad.

Hardgainer on lihtsalt nende väljamõeldud sõna, kes ei suutnud kiiresti supertulemusi saavutada. Kõik nõuab aega, kelle rohkem, kellel vähem.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja sina oled see kõige targem, kes ütleb, mis sõnad on väljamõeldised ja mis ei ? Ja ära sõnasta minu lauseid ümber, tekitades neist uusi küsimusi, aitäh. Mu söögikorrad on kõik paigas, söön 4-5 korda päevas. Jõusaali külastan 3-4 korda nädalas (olenevalt koolist). Trennid on tõhusad, kestavad 1-1.5 h, minimaalsete pausidega. Lihasmassi juurde ei tule. Geenide tõttu see olla ei saa, kuna isa on "suure" kehaehitusega ( selle all ei mõtle ma õllekõhtu, lihtsalt suur).

 

"Mis sa tahad väita, et massi saamiseks ei pea rohkem ja õigesti sööma või? Kui sa ikka 50kg kaalud ja tahad suuremaks saada, siis tuleb kindlasti rohkem süüa, ja süüa tuleb normaalseid sööke. Nuudlisupidieediga kaalu juurde ei saa, olgu sul superhead geenid või muud imeasjad."

Ehk viitad, kus ma sellest nii, nagu sina kirjutasid, rääkisin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sina oled see kõige targem, kes ütleb, mis sõnad on väljamõeldised ja mis ei ? Ja ära sõnasta minu lauseid ümber, tekitades neist uusi küsimusi, aitäh. Mu söögikorrad on kõik paigas, söön 4-5 korda päevas. Jõusaali külastan 3-4 korda nädalas (olenevalt koolist). Trennid on tõhusad, kestavad 1-1.5 h, minimaalsete pausidega. Lihasmassi juurde ei tule. Geenide tõttu see olla ei saa, kuna isa on "suure" kehaehitusega ( selle all ei mõtle ma õllekõhtu, lihtsalt suur).

 

"Mis sa tahad väita, et massi saamiseks ei pea rohkem ja õigesti sööma või? Kui sa ikka 50kg kaalud ja tahad suuremaks saada, siis tuleb kindlasti rohkem süüa, ja süüa tuleb normaalseid sööke. Nuudlisupidieediga kaalu juurde ei saa, olgu sul superhead geenid või muud imeasjad."

Ehk viitad, kus ma sellest nii, nagu sina kirjutasid, rääkisin?

 

hardgainer = broscience :D kui kaalu ei tule, siis selle süü, et sööd vähe.

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hardgainer = broscience :D kui kaalu ei tule, siis selle süü, et sööd vähe. ei tasu kõike geenide süüks ka ajada

 

Sa ei tea järelikult millest sa räägid. Maailmas on palju inimesi, kellel on liiga kiire ainevahetus ning paraku kaalu ei tulegi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D broscience on su üle võimust võtmas. veidi rohkem loeksid netis, siis saaksid aru, mis ila sa välja ajad

 

Äkki kandideerid järgmisele Nobeli autasule? Tarpea nüüd välja tulnud. Mine loe veidi kiire metabolismi kohta ja saad teada mis ila SINA suust välja ajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D:D broscience on su üle võimust võtmas. veidi rohkem loeksid netis, siis saaksid aru, mis ila sa välja ajad

 

Kerge facepalm. Tead üldse, mis kiire ainevahetus on? Et kaalu juurde saada peab vabsje meeletutes kilodes toitu ära sööma..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki kandideerid järgmisele Nobeli autasule? Tarpea nüüd välja tulnud. Mine loe veidi kiire metabolismi kohta ja saad teada mis ila SINA suust välja ajad.

 

aegunud andmeid loed. eeldan, et oled skinny vend, kes suurt sittagi süüa ei mõista, nüüd räägib siin midagi kiirest metabolismist. ja isegi kui sul oleks kiire metabolism, siis tra...söö veel rohkem.

 

Kerge facepalm. Tead üldse, mis kiire ainevahetus on? Et kaalu juurde saada peab vabsje meeletutes kilodes toitu ära sööma..

 

broscience.

 

ma ei viitsi siin isegi midagi tõestama hakata. eks te sööge nii edasi, kuidas tahate :D ma ei hakka siin midagi peale suruma. kui tahate, loete ise selle kohta

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aegunud andmeid loed. eeldan, et oled skinny vend, kes suurt sittagi süüa ei mõista, nüüd räägib siin midagi kiirest metabolismist. ja isegi kui sul oleks kiire metabolism, siis tra...söö veel rohkem.

 

 

 

broscience

 

Kus nüüd tuli badass välja. Pole "skinny", söön kõvasti, kõvasti rohkem, kui peab.

Ah vahet pole, sinuga vaidlemine on reaalselt nagu peaga vastu seina jooksmine. Kunagi kui sul pubeiga läbi saab, siis tule loe neid tekste, mida kirjutad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.