Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Faith [WAR3] Server+Save xp

Soovitatud postitused

VIP

project kibork - Kes selle lamba modeks/adminiks tegi või õigused andis ?Tõsine lammas ju : saab vastaselt hs, vastane kohe aimbot what ever. Tra kui ise ei oska mängida ja keegi saab temast nonsteamiga jagu siis ta ei ole kohe Cheat.

//Edit:: irw see lammas bannis mind 8hks ära. Ongi põhjust magama minemiseks . Ega jh mõistus pole oma teha

Breiner.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
project kibork - Kes selle lamba modeks/adminiks tegi või õigused andis ?Tõsine lammas ju : saab vastaselt hs, vastane kohe aimbot what ever. Tra kui ise ei oska mängida ja keegi saab temast nonsteamiga jagu siis ta ei ole kohe Cheat.

//Edit:: irw see lammas bannis mind 8hks ära. Ongi põhjust magama minemiseks . Ega jh mõistus pole oma teha

Breiner.

 

Aa sa olid see tüüp , jaja :D

 

Aga jah , ta oli mingi debiil jhm . Ütles, et ei tohi nende seinte vms asjade peal olla ( kuna ta sai koguaeg surma sellepärast ) ja kui oled siis saad ban . lolz .

 

Ou, aga kunas on emadepäev ?

 

e/// No putsi öösel võiks ka adminne sees olla , atm mingi CocaJne laseb mõnusalt wh ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aa sa olid see tüüp , jaja :D

 

Aga jah , ta oli mingi debiil jhm . Ütles, et ei tohi nende seinte vms asjade peal olla ( kuna ta sai koguaeg surma sellepärast ) ja kui oled siis saad ban . lolz .

 

Ou, aga kunas on emadepäev ?

 

e/// No putsi öösel võiks ka adminne sees olla , atm mingi CocaJne laseb mõnusalt wh ...

ak-coltis ei saagi kuskil seintel olla+ma olin human. See oli lammas noh. Midagi muud ei ole.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aa sa olid see tüüp , jaja :D

 

Aga jah , ta oli mingi debiil jhm . Ütles, et ei tohi nende seinte vms asjade peal olla ( kuna ta sai koguaeg surma sellepärast ) ja kui oled siis saad ban . lolz .

 

Ou, aga kunas on emadepäev ?

 

e/// No putsi öösel võiks ka adminne sees olla , atm mingi CocaJne laseb mõnusalt wh ...

 

3ni öösel olin mina,kUNN ja L :D

ja emadepäev on 9mai ;) (vist)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

zomg, ma pean ennast vist vipiks tegema , koguaeg saan 5mint ban coz mul on kou nett aka 100-150 vahel ping


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ak-coltis ei saagi kuskil seintel olla+ma olin human. See oli lammas noh. Midagi muud ei ole.

 

No mai tea , ta ütles mingi no cmaping on the walls vms , not sure .

 

Aa and .. atm server full , las need välismaalased ostavad admin ära siis lase ban

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Adminid ei taju + Lagg :/

 

 

lamp suht .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain wh eest banned - GG !

Aga noh, admin on kuningas, eks tema teab mis teeb.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ütle nimi ja unbannin, ja kes bannis?

 

BUILD 4617 SERVER (0 CRC)

Server # 30

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin exT # Titanic

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : sandrikesekene

[AMXBANS] Reason : ' Wallhack '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://www.yoururl.de

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 78.28.72.187 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check yo


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Old kle , ma see MarT ^^, seal servus onju , mul sai cs nulled niiet kõik lvlid on 0 ... kas sa saaksid neid kuidagi taastada palun ? Ütlen kuipalju mul xpsi oli :P

Muidu Emadepäeval mõtlesin, et lasen kõik lvl 10 ära :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Save XP peal ?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Save XP peal ?

 

ju siis ta vahetas nime

 

Daa.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei vahetanud , mingi nuss tuli ... http://www.vahvel.net/showthread.php?56703-Sitaks-suur-problem-aidake-pls-[-Csi-ei-saa-enam-pelada-]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina ei vahetanud , mingi nuss tuli ... http://www.vahvel.net/showthread.php?56703-Sitaks-suur-problem-aidake-pls-[-Csi-ei-saa-enam-pelada-]

 

Tegelt ma ise ei tea mille järgi ta saveb kas nime,ip või steamid järgi.Igastahes, räägi Patsaaniga või Mr Dzx'iga mängus :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui save xp, siis võid nimevahetada ju.

pigem muutus ip vms


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nope , IP mul pole muutunud ...

 

E// Yay , xp tagasi , tänks :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

f569a9.png

 

Nahhui, ega see et ma kellegile jooksu pealt pähe lasen ei tähenda et ma cheatin ja kust otsast ma mingi wh olen või mis faking "kooding"? Õigeid cheatereid ei suudeta bannida siis peab mingi lampi võtma - Bannin selle ära kes mulle ei meeldi .

 

SSL - Mille järgi sa mind praegu bannisid? Igakord ma sain ennem surma kui sina, 1 kord tapsin su ära ja see oli ka küljepealt kui sa kuhugi shorti vahtisid ja peale seda kui ma su maha sain sai kohe pmst round läbi , järgmine round bannisid ära mu. Ehk siis sa ei saanud mind kordagi isegi speccida ja bannisid lampi ära pmst. WIN

 

exT # Titanic - Ega see kui keegi sind maha laseb ei tähenda see seda kohe, et ta on aim/wh/norecoil or what ever. Kergelt õeldes sa oled äge lammas ikka.

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin SSL

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : sandrikesekene

[AMXBANS] Reason : ' Kooding '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.yoururl.de

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 78.28.72.187 '

[AMXBANS] ===============================================

Missing RIFF/WAVE chunks

Kicked : You are BANNED. Check you

Minuteada olid SSL aka OldSchool sina kes mind unbannis ennem.

Tra lasteaed.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.