Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATUS: www.nobrain.dk

Soovitatud postitused

 

tegu on siis ''prank'' lehega, kus tuleb 3 meest vannis persse panemas endale, paljud mu sõbrad on selle sisse langenud, ning ma arvan et paljud ei teagi sellest, see on hoiatus, enne mõtelge kui te vajutate seda, seda on suht võimatu kinni saada, su brauser läheb minimized ning hakkab edasi-tagasi liikuma, ning on võimatu kinni panna, ning kui tapad ''X'' nuppu paremas nurgas sisi ta paneb igasugusi tekste ette, niiet ei saagi kinni, ctrl+alt+del aitab, kuid kui su brauser salvestab viimati kinni pandud aknad siis see ei aita, kui avad oma firefoxi või muu brauseri hakkab j2lle pihta, ainus tee on brauserile reinstall

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HAHAHAAHHA. Mõni avastab maailma?!?!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võimatu kinni saada ? 5 - 10 sec suht julm raiskamine , elu on ikkagi ju lühike .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
need kes siin ''mõni avastas maailma??? HAHAHA'' ütlevad, kerige ausalt kuradile, ma tean ise seda juba ammu ning nyyd hoiatan neid kes ei tea seda lehte

 

Go cry noob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
need kes siin ''mõni avastas maailma??? HAHAHA'' ütlevad, kerige ausalt kuradile, ma tean ise seda juba ammu ning nyyd hoiatan neid kes ei tea seda lehte

 

Oled nüüd kõva mees, et sul 15cm pikk voolik on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol. Diamond pani ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vajutad Ctrl + Alt + delete

Paned kinni, firefoxis saab valida, kas "Salvesta ja Sulge" või "sulge"

 

Kui "sulge" paned, ava firefox ja alusta uut seanssi.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht ...., btw vaadake kui palju vaatamisi sellel on. :S

 

Kust tuleb selline mõte, et bumpaks mingit mõttetut kuu aega vanat teemat??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.