Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Purgis suits?

Küsimus

Tere! Viimasel ajal olen aina rohkem igal pool näinud kuidas weedi ja muud stuffi tõmmatakse läbi tavalise, kergelt mõlki löödud plekk purgi. Tekkis endal ka huvi. Kes sellest rohkem teab võiks rääkida, kuidas kasutada, ja mis tehnika sellel värgil on.

 

Aitäh! :):huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Plekkpurgist saab suht vabalt niiöelda bongi teha.Suht sitt asi,aga käib kah kui midagi paremat pole.

 

 

Paned näiteks purgi pikuti lauale või kuskile, keskele teed mõlgi ja augud sisse (väiksed,mitte suured), topid bobi sinna peale ning sellest, ee fucking august,kust tavaliselt jood,sealt tõmbad.

Tuld annad sinna keskele, kus augud & bob peal.Enne aukude tegemist, võid liivapaberiga näiteks üle tõmmata,kuna see värv võib olla kahjulik.Ei tea :D

 

Midagi taolist.Korra ainult teinud purgist,ei soovita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tere! Viimasel ajal olen aina rohkem igal pool näinud kuidas weedi ja muud stuffi tõmmatakse läbi tavalise, kergelt mõlki löödud plekk purgi. Tekkis endal ka huvi. Kes sellest rohkem teab võiks rääkida, kuidas kasutada, ja mis tehnika sellel värgil on.

 

Aitäh! :):huh:

 

No lööd külje pealt mõlki ( et tubakas vms pealt ära ei lendaks), teed külje peale väiksed augud (sinna kust mõlki lõid). Paned tubaka/kanepi vms aukude koha peale, paned põlema ja tõmbad sealt kus sa muidu jooksid.

 

Suht keeruline seletada nii, et arusaamatu jutt, aga üks pilt. Vb siis saad aru :

 

grunhaus-beer-can-usb-humidifier.jpg


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Tee jointi , purk ei ole hea :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Can on algajate teema:uni: ja see stoned.eu on jumala bs ju.

Nt 75% "kuidas teha savu" õpetuse all on BS.Selle lehe tegijad on mingi Wikipedia hoes.

Lugesin ka, et nende kasutatud materjal on Narko.ee oma.Fakk neil on mingeid kogenumaid vendasi vaja, kes ikka tajuvad biiti.Bong, lämme kandideerime modedeks?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tee jointi , purk ei ole hea :D

 

+1

 

 

Mulle need koduste vahenditega tehtud bongid,purgid ja muud lelud ei istu


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma ei tea, mulle meeldib isegi purgist teha, nii kiirelt saab selle suitsu kätte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ma olen ka kuulnud , et bongist on parem teha kui joindist. See purk unusta täitsa ära , see on mingi mõtetu asi , tee parem bong valmis pole raske ju.

 

Bongist on jah parem teha, esiteks see on vähem kahjulik tervisele.

Need mullid millest toss läbi läheb, filtreerivad tõrva ja peale selle bong kammib hästi.

 

ja seda räägib 13 aastane laps

 

Oi kui armas et keegi nii hästi informeeritud on,

Kuigi jah, erilist vahet pole, ma suitsetasin 13 aastaselt ka niiet sinujaoks võin ma kolmteist ka olla.

 

Can on algajate teema:uni: ja see stoned.eu on jumala bs ju.

Nt 75% "kuidas teha savu" õpetuse all on BS.Selle lehe tegijad on mingi Wikipedia hoes.

Lugesin ka, et nende kasutatud materjal on Narko.ee oma.Fakk neil on mingeid kogenumaid vendasi vaja, kes ikka tajuvad biiti.Bong, lämme kandideerime modedeks?:D

 

Jepjep :D

 

5 päeva pärast 420 ka ju, JESSJESSYO !

 

Stay real !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kõgeparem on muidugi piip, kuid plastikpudel on minuarvates sitaks hea, ostad nt kellukese, murrad täpselt sildi juurest pooleks, ning kuumutad korra pudeli nurkasi, kus sa murdsid. Siis jääb pudeli kael täpselt üles ning otsa teed augu, mõnus tõmmata. GL


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.