Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Poola presidendi lennuk kukkus Venemaal alla

Soovitatud postitused

VIP

gravedig ftw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui juba teema üles tuua, siis ma olen 90% kindel, et Venemaa oli ise selle taga. Sest nendevahel on vimm juba väga pikka aega, lisaks pole loogiline, et just nüüd see lennuk alla sajab. Lennuõnnetusi on meeletult vähe. Keegi keeras lennuki lihtsalt per*e ja kõik. Said taaskord Poola ametnikest lahti. Täpselt nagu 70a. tagasi.

 

// Rest in Piece ka päris õige, kui nad tükkideks kukkusid nagu öeldi :D Tegelt pole naljateema.

 

Kas tõesti allud mingitele lollidele provokatsioonidele, mida ütlevad välja mingid imelikud ainult?Tõesti arvad, et venelased on ikka niiii lollid?Kui rääkida 70.aastat tagasi juhtunust siis oli olukord ikka totaalselt erinev.Ja seda asja uurisid ka sõltumatud välisvaatlejad, kes ei jätta mitte ühtegi asja kahesilmavahele.Miks siis pole huvitav surnud veel Georgia president, kellega venkudel on ikka väga s*t*ad suhted?Miks nad teda maha ei ole siis koksanud kui see nii lihtne on nagu mingi lennuki tahtlik vigastamine.Täiesti rumal jutt ikka.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See et Ansip ja Ilves on kaks idiooti meie riigi eesotsas, ei tähenda, et nüüd jookseb Venemaa meile peale. Muide Venemaa ei peaks ootama kuni kogu meie riigikogu kukub taevast alla, nad võivad iga hetk meile peale tulla ja toore jõuga kõik pilbasteks peksta..


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oii, inimene kes on 10 ja ei tea kes oli Stalin peaks alaarenenud olema

 

TÜRA SU DEBIILIKU JUTT HAKKAB AUSÕNA ÜLE VISKAMA

PUTSI SA POLE MINGI GEENIUS SIIN OMA BOYFRIENDI MARDIGA.

Türa te alati süüdistate kedagi teist kõiges, endaarust olete mingit perfektsed , onju?

"venelased kõiges süüdi" asdsdsd.

Pronksjunn?

Okei, see oli suur mäss, aga venelastele tähendas see midagi, kuigi noh see oli Eesti territooriumil.

Ja oma leetspeagi peaksid sa tõesti ära lõpetama , kulla inimene.

Ava silmad, käi venemaal, võrdle neid eestlastega.

Kui aus olla pole venelased mulle mitte persetki teinud, võrreldes eestlastega.

Kthxbi

Ja poola president puhaku rahus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TÜRA SU DEBIILIKU JUTT HAKKAB AUSÕNA ÜLE VISKAMA

PUTSI SA POLE MINGI GEENIUS SIIN OMA BOYFRIENDI MARDIGA.

Türa te alati süüdistate kedagi teist kõiges, endaarust olete mingit perfektsed , onju?

"venelased kõiges süüdi" asdsdsd.

Pronksjunn?

Okei, see oli suur mäss, aga venelastele tähendas see midagi, kuigi noh see oli Eesti territooriumil.

Ja oma leetspeagi peaksid sa tõesti ära lõpetama , kulla inimene.

Ava silmad, käi venemaal, võrdle neid eestlastega.

Kui aus olla pole venelased mulle mitte persetki teinud, võrreldes eestlastega.

Kthxbi

Ja poola president puhaku rahus.

 

Im russian.

Just, miks te alati venelasi süüdistate kõiges ?

Oma enda nina alla ka ei oska vaadata. Õnnetus see ei olnud, kuid venelaste süü ka mitte.

Hitler tuleb laseb maha kellegi, siis süüdistate ka venelasi ?

Ja arto, tee kõik, et sattuda banaanihaamri alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha fail. Avastati, et süüdi oli Poola peaminister, kes hiljem toetas ka seda "Komarowsky" -t , kes sai Poola presidendiks...

 

Kõik oli see ainult presidendi koha pärast :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Haha fail. Avastati, et süüdi oli Poola peaminister, kes hiljem toetas ka seda "Komarowsky" -t , kes sai Poola presidendiks...

 

Kõik oli see ainult presidendi koha pärast :S

 

Kust sa seda võtad? Anna link vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust sa seda võtad? Anna link vms.

 

Seda on öeldud Euronewsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa jah russ, venemaa ei teinud midagi

 

:D Ma kahtlustan ka, et Venemaa oli asjaga seotud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa jah russ, venemaa ei teinud midagi

 

Idioot.

 

 

Poola presidendi surma uuringute käigus avastati lennuki musta kasti salvestusi, kust oli piloodi poolt selgelt kuulda kahtlast fraasi : "Kui ma ei istu, mind tapetakse." Veidi enne seda süüdistas surnud presidendi vend, Jaroslaw Kaczynski, Poola peaministrit, Donald Tuska.

 

Jaroslaw Kaczynski süüdistas Poola ajalehes "Gazeta Polska" peaministrit, kus väitis, et Smolenski katastroofi uuringuid võib lõpetada ning ta on kindel, et süüdi on Donald Tusk.

 

Häid sõnu pole nad omavahel vahetanud juba ammu. Hiljuti võitis Donald Tusk peaministri valimised Poolas, kuid Jaroslaw kaotas. Hiljem toetas ka Donald Tusk Komarowsky'i , kes võitles presidendi koha eest sel aastal koos Jaroslawiga.

 

"Tusk," ütleb Jaroslaw Kaczynski," oli vaga ökonoomne presidendi lennukite suhtes: ei andnud raha, ei ostnud uusi. Et lendamise jaoks luba saada, tuli mõnikord helistada üle terve ookeani."

 

"Just Tuski valitsus on mitu korda keelanud presidendil kuhugi lennata . Nii oli näiteks enne kuulsat lendu Tbilisisse. Tusk andis luba lennata ainult siis, kui presidendile helistas USA president G.W. Bush. Ta on toetanud teda selle suhtes, Tusk aga kartis rahvusvahelisi raskusi."

 

Näide ei ole väga edukas, aga see on ju sama lend: 2008. aastal nimetas Poola president lennuki pilooti "argpüksiks", sest piloot ei soovinud turvalisuse tõttu maanduda.

Poola telekanal TVN 24 arvab, et 10. aprillil võis ekipaaž olla samuti surve all. Nüüd on avaldatud presidendi lennuki piloodi sõnad; Poola eksperdid deрifreerisid tema kõnet tol päeval.

 

Fraas on siis selline: "Kui me ei maandu, siis tema(või nemad - halvasti kuulda) tapavad mind". See on kõne jätkamine: "Ta läheb endast valja, kui veel...". Poola valitsus pole selle kohta siiani midagi kommenteerinud.

 

"See on piloodi viga," ütles Poola MID pea Sikorsky, presidendi vennale vahetult pärast katastroofi .

 

Nüüd muutus selgemaks, miks selline viga on tehtud võimalikuks.

 

Jaroslaw Kaczynsky ütles, et 5 tundi enne surma ei kiirustanud Lech kuhugi: nad rääkisid emast mobiiltelefoni kaudu. Lech soovitas Jaroslawile magama minna, muidu - tsitaat -"laguned maha". Tuski käitumine oli väga kahtlane , eriti sel päeval, kui Donald(peaminister) ja surnud presidendi vend sõitsid tragöödia kohale. Ennem lendasid nad erinevate lennukitega ja siis sõitsid ka erinevates autodes.

 

- Ta tahtis jõuda Smolenskisse varem kui mina. Kui peaministri limusiin meist ette sõitis, siis lubati ka meil normaalselt sõita. See oli mingi paranoia, sest kui Poola peaminister üritas meiega rallisõitu teha, kes esimesena Smolenski jõuab, tähendab, et tal oli väga vaja seal ilmuda. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas Tusk sai, mis ta seal tegi?

 

- Kas te olete kindel, et Tusk tegi seda meelega?

 

- Ma ei kahtle selles. Ma rääkisin autojuhiga . Ta vastas mulle "Ei tohi".

 

"Meile pole vaja lihtsalt tõde," ütles Jaroslaw enda intervjuus. Tähtis on sellest rääkida sellisel momendil, kui terve maailm kuulab. Ja siin on arusaamatus, mida rohkem: löök kalli inimese kaotuse tõttu, poliitilise kättemaksu või siis valitsuse koha eest võitlemine? Samuti presidendi valimised, mis hetkel olnud, näitasid, et Poola on rebitud pea-aegu pooleks, selle tõttu see näitab, et igal ühel on oma tõde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Venelastel ongi kombeks kõik teiste kaela ajada.

Tõsiselt kahtlen, et tegelt nii oli.

 

Süüdistavad poolakad, mitte venelased...

 

Eestlastel on ka kombeks kõik teiste kaela ajada, sest maailmas ennem arvati, et süüdi on USA või Hiina, eestlastel tuli aga oma versioon : Venelased.

 

Hiljem aga jah, süüdistati ka venemaad ja teisi , dohh... :S

 

Loodan, et nad lahendavad selle värgi ära, kahju presidendist!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Süüdistavad poolakad, mitte venelased...

 

Eestlastel on ka kobeks kõik teiste kaela ajada, sest maailmas ennem arvati, et süüdi on USA või Hiina, eestlastel tuli aga oma versioon : Venelased.

 

Hiljem aga jah, süüdistati ka venemaad ja teisi , dohh... :S

 

Loodan, et nad lahendavad selle värgi ära, kahju presidendist!

 

See tähendab, et eestlastel oli õigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See tähendab, et eestlastel oli õigus.

 

Kuidas saab Eestlastel õigus olla, kui süü on juba teise peal ja Venemaa ja muu riikide kohta pole midagi tõestatud :)

 

Ma kaldun arvama ka, et Poola peaminister on seda soganud, selleks et keegi muu keda ta toetaks, saaks presidendi koha, sest Tuskile Lech Kaczynski üldse ei meeldinud... Kuskilt kuulsin, et neil oli kunagine kaklus omavahel. Aga mis me vaidleme, me niikuinii ei saa seda teada, võib-olla see oli tõesti piloodi viga, aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas saab Eestlastel õigus olla, kui süü on juba teise peal ja Venemaa ja muu riikide kohta pole midagi tõestatud :)

 

Ma kaldun arvama ka, et Poola peaminister on seda soganud, selleks et keegi muu keda ta toetaks, saaks presidendi koha, sest Tuskile Lech Kaczynski üldse ei meeldinud... Kuskilt kuulsin, et neil oli kunagine kaklus omavahel. Aga mis me vaidleme, me niikuinii ei saa seda teada, võib-olla see oli tõesti piloodi viga, aga jah.

 

Venelased pommitasid alla.

Ei tegelt ise arvan ka, et lihtsalt loll eksimus piloodilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andke allikas või smd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Andke allikas või smd.

 

Allikas selle artikli kohta mille mina või Siim on postitanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.