Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Poola presidendi lennuk kukkus Venemaal alla

Soovitatud postitused

VIP
Kas sa oled enamuse eesti venelastega kohtunud? Mu onu on vene rahvusest pärit, Eesti ühel juhtivamail töökohal, kas tema on tropp? See kui sa koplis ringi liigud ja igapäev peksa saad venelastelt on su enda viga. Kui sa mängiksid vähem RuneScape, käiksid rohkem õues ringi, näeksid kui toredad inimesed võivad olla venelased.

 

See, et netis on videoid kuidas venelased peksavad kedagi? WTF ? Eestlastest on ka videoid kus nad peksavad, kuna vene rahvast on rohkem siis on ka loogiliselt neid videoid rohkem.

 

See kui su vanematele ei meeldi Putin, või said mingilt venelaselt peksa/scami. Ega sellepärast pole kõik venelased mingid jobud, oled sa kunagi ültse Venemaal käinud ja näinud kui lahked ja sõbralikud inimesed nad on???

 

Kui sa oled rassist võta SIRP ja VASAR, ja pista need omale perse ;) for god shake - "We had a dream ..."

 

(liiga offtopic aga neid inimesi peab mõtlema panema)

 

Loe mu postitus ennem läbi , siis postita . Atm ütlesid täpselt sama mis mina .

 

Oh and .. vaadake ette , phaze on ownage123331!

 

irw. tatt, ma otsin su üles ja matan su elusalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see phaze röögib igalpool tatt aint, muud ei oskagi

 

btw raudselt need russid lasid selle maha või midagi

 

tatt123...

 

---------- Postitused liidetud 22:17 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:17 ----------

 

ema lasi sul selle lennuki alla, mitte venelased.

tont, võiksite aru saada, et keegi ei lasknud seda lennukit alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
titt, ime võmpa, kepi krabipulka, sest see jääb sulle varsti perse kinni

 

L0l .

Kaua ta banned on ? Nädal ? Päev ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Piloodid lendavad Venemaalt Poolasse.

Putin: Sa ole valmis.

Piloot: Okei.

Poola valitsuse liikmed sisenevad lennukisse.

Piloodid: Oleme valmis.

Putin: Tore, teata, kui olete kohal Venemaal.

Piloodid: Ok, sir.

Lennuk tõuseb õhku ja lendab Venemaale.

Lennuk on Venemaa piiril.

Putin: Kõik kotkad teele!

Lendurid: Kelle sihtmärgiks?

Putin: Läbikäijal.

Kotkastel on Poola lennuk sihtmärgiks.

Kotkad tõusevad õhku ja lendavad.

Kotkad on lennuki taga.

Putin: Andke tuld!

Raketid lendavad ja boom, boom boom.

Putin: Plaan tehtud, meelitame ka Poola valitsuse liikmeid kogu Venemaale, siis neil perses seis.

Kotkad taanduvad baasile.

Uus Poola presidendiks valiti ära.

Uus Poola president on Putini vend.

Hakkavad varsti liiduks tegema.

 

:dead:

 

Sitad naljad, kuradi väike sibulast kirjaoskamatu värdjas tatt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Piloodid lendavad Venemaalt Poolasse.

Putin: Sa ole valmis.

Piloot: Okei.

Poola valitsuse liikmed sisenevad lennukisse.

Piloodid: Oleme valmis.

Putin: Tore, teata, kui olete kohal Venemaal.

Piloodid: Ok, sir.

Lennuk tõuseb õhku ja lendab Venemaale.

Lennuk on Venemaa piiril.

Putin: Kõik kotkad teele!

Lendurid: Kelle sihtmärgiks?

Putin: Läbikäijal.

Kotkastel on Poola lennuk sihtmärgiks.

Kotkad tõusevad õhku ja lendavad.

Kotkad on lennuki taga.

Putin: Andke tuld!

Raketid lendavad ja boom, boom boom.

Putin: Plaan tehtud, meelitame ka Poola valitsuse liikmeid kogu Venemaale, siis neil perses seis.

Kotkad taanduvad baasile.

Uus Poola presidendiks valiti ära.

Uus Poola president on Putini vend.

Hakkavad varsti liiduks tegema.

 

 

1+, russid ongi sihukesed kes tahavad kõiki tappa ja maailm yle v6tta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulsin, et lõpik hukkunute arv oli 95 inimest, kaasaarvatud president ja tema naine. (87 tähtsat isikut oli vist)

 

 

Lihtsalt julm - Poolas prolly julm kaos atm.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled liiga tatt veel , et sellest aru saada , et irl-is ei käi kõik nagu arvutimängus?

 

mis juhtus gruusiaga? SÕDA FOR NO REASON

eestlased siberisse

tallinna mäss pronksjunni üle

 

ja palju veel

 

---------- Postitused liidetud 17:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:57 ----------

 

+2 sellel, et Sa ei suuda üldse adekvaadselt mõelda elu üle oma xbox-ide ja PC-de kõrvalt.

Majanduse õpetaja ütles täna tunnis, et asi on kahtlane.

 

kahjuks suudan küll, go cry now

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis juhtus gruusiaga? SÕDA FOR NO REASON

eestlased siberisse

tallinna mäss pronksjunni üle

 

ja palju veel

 

---------- Postitused liidetud 17:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:57 ----------

 

 

kahjuks suudan küll, go cry now

 

Ega see küüditamine VENELASTE süü ei olnud, see oli ühe kinnisideega dikataatori poolt määratud otsus(Stalin, kui Sa pole veel ajalugu õppinud), millele ei olnud võimalik vastu hakata.

Ja miks ma pean nutma, et Sa oled veel, tunnistame tõesti, liiga väike, et siin igast teemast osa võtta ja sõnadega kõik paika panna.

No spam now ja ära reply mulle.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Klassivend pidi ligikaudu nädalaks Poolasse jalkavõistlusetele minema, aga juhtunu pärast katkestati kõik spordiüritused, -võistlused ja muu selline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tähendab minu meelest on küll 2 täiesti eri asja: Venelased ja vene valitsus. Venelaste kui rahvuse vastu ei ole küll mul mitte midagi. Mu eks tüdruk oli vene rahvusest(tõsi mina küll vene.k ei räägi aga tema suutis suurepäraselt eesti keeles suhelda) Ja ma pean küll käsi südamel tunnistama, et paremat tüdrukut kui tema, annab otsida. Teiseks oli mu kinnisvara maakler siin venelane, ma sain koheselt tänu sellele et ma olen eestist 10% hinnast alla, neid lugusid võiks kirjutada siia lõputult, kuid ei jaksa. Loomulikukult on eraldi teema Kopli venelased, kuid seal on ka eestlasi kes on samasugused, minge kuhugi eesti väikelinna ja vaadake millised on mõne kohaliku baari eestlased.. Täpselt üks yhele, seega rahvust kui sellist sõimata oleks äärmiselt ebaadekvaatne. Teine teema on vene valitsus, kes on siiamaani veendumisel, et "Nõukogude Liidu kokkuvarisemine oli suurim globaalne katastroof läbi aegade". Ma saan täiesti aru kui sellesse suhtutakse pessimistlikult. Ka mina millegi pärast kaldun arvama et tegu oli siiski Vene valitsuse korraldatud aksiooniga. Poola endine president(puhaku ta rahus) Näitas oma julgust palju Venemaa ees, alates gaasijuhtme vedamisest(et venelased üksi peaks selle kinni maksma) lõpetades taoliste kujude nagu eestis likvideerimisega. Vene valitsus nagu vene valitsus ikka ilmselt otsustas panna sellele kõigele punkti. Nagu ka kuldne ajalugu räägib, siis ma võiks vabalt pool muna pakule panna ja see jääb nii kui nii tõestamatta, seega tekib küsimus, milleks seda siin üldse arutada, eriti veel inimestega kellest pooled ei ole veel oma Runescape maailmastki välja kasvanud ja on enda üle õnnelikud kui ema lubas neid eelmine nv peole..

Tuletan veel meelde et tegelikult on igasugused rassismi õhutamised põhiseadusega keelatud, samuti meenutage seda "kangelast" kes suutis delfis panna maha oma kuldse idiootsuse "juudid ahju" ja sai selle eest trahvi. Ma olen kindel et enamus "kõvad mehed ja anti- tiblad" saaks kutse politseisse oma sõnade eest vastust andma, siis oleks pigem pisar kiirelt tulema ja kõvamehe olek kadunud.

 

seega kõigepealt mõelge ka mida ütlete ja olge valmis oma sõnade eest vastutama.

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See puhas vene poliitika. Kui miskit ei meeldi siis laseme asja alla. Kindel et vene saatkonnale ei meeldinud poola saatkonna arvamus , ning lasi selle alla . Seal pole mingit kahtlust. Kas nüüd tuleb uus maailmasõda. Venemaa arvab arvatavasti et nemad võitsid viimase maailmasõja ja nüüd võivad teha seda mis heaks arvavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see küüditamine VENELASTE süü ei olnud, see oli ühe kinnisideega dikataatori poolt määratud otsus(Stalin, kui Sa pole veel ajalugu õppinud), millele ei olnud võimalik vastu hakata.

Ja miks ma pean nutma, et Sa oled veel, tunnistame tõesti, liiga väike, et siin igast teemast osa võtta ja sõnadega kõik paika panna.

No spam now ja ära reply mulle.

 

oii, inimene kes on 10 ja ei tea kes oli Stalin peaks alaarenenud olema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle tundub, et siin foorumis on väga palju selgetnägijaid, kohe lambist ütlevad mis juhtus, kes tegi ja mis tuleb. Lapsik.Ei tasu niisama tühja rääkida.

 

Osades teemades räägite normaalset juttu, osades aga mitte.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle tundub, et siin foorumis on väga palju selgetnägijaid, kohe lambist ütlevad mis juhtus, kes tegi ja mis tuleb. Lapsik.Ei tasu niisama tühja rääkida.

 

Osades teemades räägite normaalset juttu, osades aga mitte.

 

Ma millegipärast ei usu seda jura, et seal ei olnud venelase kätt mängus. Arvan, et suht paljud arvavad seda sama. Venelased võitsid maailmasõja ja nüüd teevad seda mida heaks arvavad. See pole ka kus juures esimene kord kui nii on juhtunud.See venevalitsus on nii p**ss* keeratud, et ei julge eriti kuskile jalga tõsta. Kui peaks(ptui ptui ptui) järgmine maailmasõda siis oleme meie kohe esimene venevalitsuse märklaud. Mul pole selliste venelaste vastu mitte midagi kes käituvad normaalselt ning ei ütle teiste kohta mitte essugi. Aga mulle ei meeldi venelased ja pole seda teinud juba 10 aastat.

GG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toon teemat üles, kaks põhjust:

 

Mitte Puhka tükkides vaid Puhka rahus ehk rest in peace.

 

Kui Eestiga selline asi juhtuks oleksid venelases pleissis ja me oleks jälle (?) venemaa all, vedas mõnes mõttes meil, mõnes mõttes ei :S


KasparVenom.png

Credits: Derek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui juba teema üles tuua, siis ma olen 90% kindel, et Venemaa oli ise selle taga. Sest nendevahel on vimm juba väga pikka aega, lisaks pole loogiline, et just nüüd see lennuk alla sajab. Lennuõnnetusi on meeletult vähe. Keegi keeras lennuki lihtsalt per*e ja kõik. Said taaskord Poola ametnikest lahti. Täpselt nagu 70a. tagasi.

 

// Rest in Piece ka päris õige, kui nad tükkideks kukkusid nagu öeldi :D Tegelt pole naljateema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui juba teema üles tuua, siis ma olen 90% kindel, et Venemaa oli ise selle taga. Sest nendevahel on vimm juba väga pikka aega, lisaks pole loogiline, et just nüüd see lennuk alla sajab. Lennuõnnetusi on meeletult vähe. Keegi keeras lennuki lihtsalt per*e ja kõik. Said taaskord Poola ametnikest lahti. Täpselt nagu 70a. tagasi.

 

// Rest in Piece ka päris õige, kui nad tükkideks kukkusid nagu öeldi :D Tegelt pole naljateema.

 

Nince "piece" kõigil =d

 

Peace imo.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.