Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Windows 7

Soovitatud postitused

VIP

Kindel, et see probleem Sul just windows seitsmest tuleneb?

Ma pakuks et Cs-i resulutsioon pole piisavalt lai, et antud monitori omaga klappida. Mis resulotsiooniga monitoriga tegu ja mis resu peal Cs-i käivitad? Kas Cs-i graafika setingutes widescreen ette linnukese oled pannud?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah see tuleneb windows 7 mest xp ja vistaga ple kunagi sellist jama olnud endal sülearvuti (A) ja csi resolutsioon on 800x600 naqu see koguaeg on olnud ainult windows 7 selline jama vähemalt mul ja widscreen sellega jama m2ngida (A) et kas kellegi veel selliseid jamasi olnud Pleasee helppp !!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah see tuleneb windows 7 mest xp ja vistaga ple kunagi sellist jama olnud endal sülearvuti (A) ja csi resolutsioon on 800x600 naqu see koguaeg on olnud ainult windows 7 selline jama vähemalt mul ja widscreen sellega jama m2ngida (A) et kas kellegi veel selliseid jamasi olnud Pleasee helppp !!!!

 

jah, mul on seven.

ei, see pole seveni viga

jah, see on su läpaka reso viga

aitab see, kui paned cs settingutest video alt game mode WIDESCREEN peale ..

 

anna mulle küpsist abi eest pls :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To PinnuThaMonster: Lihtsalt seletad oma sõnadega Laisklooma teksti üle ja selle eest tahad saada küpsise? Mine arene kusagil, tõsiselt. Igal pool toodat ainult..!

Paljudel sõpsudel on windows7 peal, neil kellegil pole selliseid probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To PinnuThaMonster: Lihtsalt seletad oma sõnadega Laisklooma teksti üle ja selle eest tahad saada küpsise? Mine arene kusagil, tõsiselt. Igal pool toodat ainult..!

Paljudel sõpsudel on windows7 peal, neil kellegil pole selliseid probleeme olnud.

 

ei tea, ei ütleks sellessuhtes, et ma ei lugenud laisa looma juttu, vaid mul on endal widescreen monitor ja ma olen selle korra läbi teinud juba :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tunnen kaasa inimestele kellel on win7 -.-

kohutav fail by Bill gates. -.-

 

Põhjenda palun. Pole ise midagi väga halba kuulnud.

To PinnuThaMonster: Ma ei saa midagi aru mida sa kirjutad, sa väljendad ennast arusaamatult. Kui ma õigesti aru sain, siis sa tahtsid öelda, et sa ei lugenud kasutaja Laisklooma teksti läbi? Kui nii, siis järgmine kord loe, pole vaja ühte ja sama asja mitu korda mainida, ma arvan, et abi otsja saab esimesest korras aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

okeii tegelt asja viga ple monitoooris lihtsalt pidin uuued draiverid laadima nivada kodulehelt windows ise tõmbas mingid valed ja see jutt mis on pingi kohta et 7 tekkitab pingi ventrilos ja csis ei tea endal ple midagi sellist (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ventrilo delay

counter strike fps ei läinud üle 75, kui ma ise tegin win7 formati ja rebootisin, ja ei ma tõesti ei unustanud fps_max 101 panna.

 

siis lagg on kui käivitan

võtab 600mb ( xp ) asemel 900mb rami.

 

ventrilo delay - run capa mode @ win vista

cs mul on fps tugev 100

kui oli xp peal, arvut oli uimane nagu viimane porikärbes, peale seveni update on asi kordades soliidsem, ja CPU % ei tõuse üle 50, mis on vaimustav.

 

IMO seven on siiski parim OS, mis leiutatud. ( jah, kernelist ka parem. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NT-st ikka pole parem, ja ei, totaalne fail vista järel.

 

siiski minu arvamus halvemast parema poole .

 

95, 2000 ( see oli suurim fail ever ), 98, xp, kernelid ( linux / mac ) , vista , seven.

 

( need, kes vista kohta vinguvad, lihtsalt ei oska vistat õieti ära kasutada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.