Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Im out

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Saad aru ma tegin ta administraatoriks ja leppisime kokku, et ta räägib minuga läbi oma liigutused, et ei tee midagi oma peaga. Antud juhul ei teadnud mina midagi mingist keelustamisest. Ta rikkus kokkulepet. Aga ma ei viitsi enam vaielda siin. Aitab küll. Mina tunnistan oma vigu, tean et olen teinud nii mõnegi asja valesti. Antudjuhul Erik eiras kokkulepet ja ta ei tunnista, et tegi vea kui ei kirjutanud mitte kuhugi mingist keelust. Ta sama põikpäine kui mina ning sellest vaidlemisest pole midagi tolku.

 

Ma tõesti saaks aru, kui ma oleks midagi rämedalt pange last ja kogu vahvli juhtkonna maine alla tõmmanud sellega- see oleks täiesti loogiline, kui sa de-adminniks mind selle eest. "Ei tee midagi oma peaga" mis kuradi jutt see on? Ühesõnaga, sa teed mind küll adminniks, kuid tahad, et käik sinu pilli järgi käiks?

Ma tunnistan sulle ainult seda, et selle asemel, et lennata mulle peale oma sittade vabandustega võiksid sa aru saada, et see asi oli kokku lepitud ja Jaanus teadis sellest.

Vabanda, kui kogu juhtkond teab seda, ning foorumile ei meeldi see, ning sina oled ainuke kes ei tea ööd, ega mütsi.

See, et sa oma jüngreid ei süüdista, see on sinu asi. Fakt on see, et sa käitusid alatult ja sinu meelest on see täiesti normaalne.

 

Kas Jaanus maksis enda mode koha kinni, või mitte, see on tõesti minu oletus ja ei tugine faktidel.

Kuid fakt on see, et sa pakkusid juhtkonna kohtasi teatud summade eest, nii, et ära tule ütlema, et seda ei ole juhtunud.

 

Kui keegi veel ütleb, et sellised asjad peaksid olema juhtkonna all, siis ma küsin, et miks?

Mis mõttega ma seda sitta siin räägin? Esiteks, see pole sitt, see on lihtsalt praegune olukord. Ma ei mõtle kodus välja lugusi, mis inimeste mainet alla viiksid, kuid ma ka ei hoia ennast enam tagasi, sest- nagu küla koerale, nõnda koer külale.

Kui te soovite edaspidi kõike kuskil kardinate taga lahendada, siis palun väga, sest olgem ausad Ollu, sa ei kao mitte kuskile, sest sa ei suuda seda mõtet peast välja saada, et keegi teine teeb "sinu" foorumiga midagi.

Mis reaalsuses pole tegelikult mitte midagi hullu, sest nagu kõik on aru saanud, siis see foorum töötab nii nagu ta on

Natukene kahju on lihtsalt, sest kuigi pole ma siin olnud sellest ajast, kui teie. Siis alati olen ma proovinud seda kohta mingil määral inimlikumaks muuta ja natukene rohkem positiivsust ja arukust endaga kaasa võtta.

Nüüd aga ma ei näe mitte midagi huvitavat, sest teada on, et sa dikteerid seda siin edasi, mis, sest, et sa väidad, et sa ei tee seda.

 

Inimestega käitutakse nagu loomadega, muud midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub et sa ei suuda aru saada, et ma ei tule siia võimule enam. No kurat jäi jutt, et ma teen su adminiks, aga räägid oma käigud minuga läbi. Ehk ei võta otsuseid oma peaga vastu. Mina olin peaadmin ja sina olid määratud minu abiks, et ma ei peaks kõigile küsimsutele mis minu postkasti tulevad ise vastama ja kõigi nendega ise tegelema. Kahju, et sa aru ei saanud sellest kui ma sulle ütlesin seda ja admini kohta pakkusin.

 

Ja no ma ei tea kui sa mees naljast ka aru ei saa, ilmselgelt oli see mis juhtkonna foorumisse tegin teema, et müüa mode kohad ja admini kohad ja mai tia, aind nali ja Martinile ajasin ka niisama soga, et pleki ja saad modeks. Kui modesid reaalselt vaja oleks olnud, oleks ta modeks nagunii saanud, sest ta on hea kandidaat.

 

Ja mis kuradi asi kokku lepitud, mina ei teadnud mingist keelustamisest mitte midagi, kas sa tõesti ei saa aru sellest w? Loe veel seda lauset paarkorda äkki saad aru ükskord, et mina polnud kampaania keelustamisest kuulnud mitte midagi enne kui mingi avalik vabandus oli. Ilmselgelt on ka Jaanusel süü sellest asjas kui tema teadis sellest ja mulle ei rääkinud ja lasi ikka teadaande teha.

 

Ja minu jaoks oli see piisavalt pang, et pool foorumit süüdistas mind selles, et ma olen reeglite vastu käitunud, reklaamides kampaaniat ja sinu süü tõttu ei teadnud ma sellest mitte muffigi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oleks üks küsimus mis võibolla ei ole kõige teemakohasem...

 

Kes siin foorumis siis lõppude lõppuks ikka asju otsustab ? Kes on see "THE ONE" ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jaanuse modeks tegemine oli sinu jutu järgi " Ma tegin pulli ja tahtsin näha kas te saate aru"

Mode kohtade eest raha küsimine on sinu jaoks "Ma lihtsalt ajasin soga ja tegin nalja"

Kuidas sind üldse siis peaks tõsiselt võtma, kui iga teine asi on üks suur nali?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

NB! Minu arvamus mitte miski muu:

 

Tglt kogu see juhtkonna jama hakkas siis kui Rapid ja Alex lahkusid.

Ütlesin kohe GF vahvel kuid siis öeldi, et loll jutt ning foorum on ikka samasugune nagu alati.

Aga siis lahkusid kõik, vanadelt modedelt võeti õigused ja anti uutele.

Kaks võimalust:

Kas siis Moded/Adminid on vahvlis kas täielikud S-pead või siis parimad keda tean.(Eks see oleneb nende tujudest.)

Ma ei saand päris hästi aru miks sa ära läksid.

Võeti Admini õigus või ise läksid?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No issand jumal küll, tõsiselt sa oled kukkunud või mis? Kui juhtkonna all on teema 15 minutit ja siis kustutatakse, ära kui seda on paar inimest näinud, on see ilmselgelt nali ju. Chatis tuli mingit juttu sellest, keegi küsis naljapärast, et palju modekoht maksab ja siis ma Martinile parseldasin seal naljaga mode kohta mingi hinna eest ja siis tegin juhtkonna alla teema, et mode kohal kuumaks jms, ilmselgelt oli see nali.

 

Jaanuse modeks tegemiseks oli tõesti loll vabandus. Oleks pidanud juhtkonnaga arutama mis see üldse arvab sellest ja kurat mitu korda ma sulle seda seletama pean. Ma juba olen seda 5 korda rääkinud, et see oli viga ilma teiega arutamata. Jah tegin vea.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub et sa ei suuda aru saada, et ma ei tule siia võimule enam. No kurat jäi jutt, et ma teen su adminiks, aga räägid oma käigud minuga läbi. Ehk ei võta otsuseid oma peaga vastu. Mina olin peaadmin ja sina olid määratud minu abiks, et ma ei peaks kõigile küsimsutele mis minu postkasti tulevad ise vastama ja kõigi nendega ise tegelema. Kahju, et sa aru ei saanud sellest kui ma sulle ütlesin seda ja admini kohta pakkusin.

 

Ja no ma ei tea kui sa mees naljast ka aru ei saa, ilmselgelt oli see mis juhtkonna foorumisse tegin teema, et müüa mode kohad ja admini kohad ja mai tia, aind nali ja Martinile ajasin ka niisama soga, et pleki ja saad modeks. Kui modesid reaalselt vaja oleks olnud, oleks ta modeks nagunii saanud, sest ta on hea kandidaat.

 

Ja mis kuradi asi kokku lepitud, mina ei teadnud mingist keelustamisest mitte midagi, kas sa tõesti ei saa aru sellest w? Loe veel seda lauset paarkorda äkki saad aru ükskord, et mina polnud kampaania keelustamisest kuulnud mitte midagi enne kui mingi avalik vabandus oli. Ilmselgelt on ka Jaanusel süü sellest asjas kui tema teadis sellest ja mulle ei rääkinud ja lasi ikka teadaande teha.

 

Ja minu jaoks oli see piisavalt pang, et pool foorumit süüdistas mind selles, et ma olen reeglite vastu käitunud, reklaamides kampaaniat ja sinu süü tõttu ei teadnud ma sellest mitte muffigi.

 

Juba tagasi? Pidid ju lahkuma.


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah kuna tema on administraator. :)

 

Superman ise rikkus oma koha ära oma suhtumisega.

 

hah? You must be kidding, minu teada kehtib Eestis sõnavabadus ning ammugi juba vahvlis. Inimesel on õigus öelda, mida ta arvab ning mõtleb. On olemas väga otsekoheseid ja ausaid inimesi, kes ütlevad kohe näkku, olgu see halb või hea. See pole pugemine, vaid lihtsalt ma põhimõtteliselt tsitseerisin Eriku juttu.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hah? You must be kidding, minu teada kehtib Eestis sõnavabadus ning ammugi juba vahvlis. Inimesel on õigus öelda, mida ta arvab ning mõtleb. On olemas väga otsekoheseid ja ausaid inimesi, kes ütlevad kohe näkku, olgu see halb või hea. See pole pugemine, vaid lihtsalt ma põhimõtteliselt tsitseerisin Eriku juttu.

 

Jah ja ta oleks saanud ka seda arvamust ka muud moodi näidata selle asemel et ametlik vabandusteema teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange see teema kinni, hull point on mingis teemas vaielda kus veel omakorda 10 inimest süüdistavad inimesi kes vaidlevad. Asi nii jätkub siis võiks naq mõlemad eemaldada täielikult.

Või siis leppida ja jätta see teema, oli mis oli. elu läheb edasi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisaks veel selle, et kui kellegil soov privaatselt midagi öelda on, siis saatke PM! Olgu nendeks siis õnnesoovid või nahhaalselt ebatsensuursed kirjad.

 

Teema on küll kinni pandud, kuid oma arvamust/soovitusi saate ikka jagada mulle PMi teel!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.