Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Im out

Soovitatud postitused

Suht hea ollu , super sõnavara igas lauses sees türa ja putsi super lihtsalt. Need on need meie eeskujulikud liikmed :)

 

Juhtkond peab küll eeskujuks olema kuid ka meie oleme inimesed. Siis kui teil vittud, putsid ja türad lendavad siis nagu ei ole midagi? Ja Erikule niipalju, et oli seda vestlust vaja siia panna? Mis räägitakse juhtkonna foorumis peaks ka sinna jääma..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see foorum sõna otseses mõttes "allakäinud" ....

 

word ... , vanasti oli palju parem polnud mingi egotsemist ja värki kõik olid võrdsed ...


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahaks vahepeal ka enda arvamuse öelda. Nimelt tuli minule admini koht sama suure üllatusena, kui Erikule tema positsiooni alandamine. Minul pole sellega mingit pistmist olnud. Olen ka Erikuga sellest rääkinud ja igati respekteerin seda, et ta mõistab. Mõistab ka peale enda, mind.

 

Tõesti, mul on kahju, et Erik nii otsustas teha, kuid ma austan tema otsust. Loodetavasti teab ta isegi, et ta on siia alati teretulnud.

 

Siimule vastuseks, ma ei kavatse niipea ühtegi suuremat muudatust teha, kui siis üritada foorumit natuke elavdada:) Samuti ei hakka ma ühtegi moderatsiooni liiget ega "Eeskujuliku" staatusega inimest eemaldama, sest ma lihtsalt ei näe sellel põhjust. Täpsemalt käibki jutt Aarest ja Martinist. Ma olen mõlemaga suhelnud viimasel ajal rohkem, kui enam ja mitte, kui administraator. Muidugi, nagu arvata, võiks suhtumine teistsugune olla, kuid ei ole. Nad on alati olnud positiivseid, käinud välja ideid ja toonud välja probleeme, millele tähelepanu pöörata. Egas mul Siimu vastu ka midagi pole, minu silmis pole Sa midagi valesti jõudnud teha veel:)

 

Kui kellegil veel midagi küsida on, siis aga palun. Ma olen hetkel valmis kõigile küsimustele vastama, et natukenegi foorumis selgust luua, just teie jaoks. Ma saan aru, milline tsirkus hetkel juhtkonna ümber käib ja kui aktuaalne see teema hetkel on, sellepärast ma lubangi teil küsida, kui soov on. Olgu selleks kõigile võimalus!

 

Lisaks veel selle, et kui kellegil soov privaatselt midagi öelda on, siis saatke PM! Olgu nendeks siis õnnesoovid või nahhaalselt ebatsensuursed kirjad.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis kuradi pask selle juhtkonnaga viimasel ajal toimub ?

Moderaatorid ja administraatorid vahetuvad iga päev, ülekeenud vendadelt lendavad niisama mitte millegi eest warnid ja keegi üksteisega läbi ei saa.

No offence olari, aga sa võiksid veidike tagasi tõmmata peale sellist käitumist, kuid ometigi on sul jultumust alfa isast mängida ja teisi sõimata, ülekohut teha.

Rääkige mis te tahate sellest, et tavakasutajaid ei puududa need muudatused, kuid ausaltöeldes käib see tõmblemine ikka sitaks närvidele ja see foorum ei kutsu enam, nagu vanasti.

Pole lihtsalt tuju tulle vahvlisse ja näha äratõusnud modesid/adminne ülbamas ja end välja elamas.

Alles oli Gabrieliga ka teema, kus warnis mind selle eest, et avaldasin mingis teemas rahulikul toonil oma arvamust ning põhjuseks tõi "isehakanud moderaator"

Huvitav, kui kiiresti mulle warni/bani kiri postkasti tuleb nüüd, jään ootama.

Bye

E// Btw Erik, sinu viibimine foorumis tegi vahvlile ainult head, võiksid järele anda, targem annab siiski järele ning mitte lahkuda.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kutsuks kõiki üles ka teada andma probleemidest juhtkonnaga. Soovi korral ma teiest, kui isikust, kes kaebuse esitas, midagi ei ütle. St, jääte anonüümseks! Kuid palun, kui te tõesti tulete, siis põhjendatult ja materjaliga, miks, kuidas, kes ja mida tegi.

 

 

/ Nagu ma näen, kasutatakse PMide saatmise võimalust päris uhkesti ära. Tore on teada, et on inimesi, kellel on soov, et see foorum kuhugi areneks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht hea ollu , super sõnavara igas lauses sees türa ja putsi super lihtsalt. Need on need meie eeskujulikud liikmed :)

Esiteks polnud see teie silmadele mõeldud ja see oli kinnises foorumis, seega ma ei hakanud seal mingit eeskujulikku kõnepruuki kasutama.

 

Teiseks, kulla Erik palun näita mulle tõendeid, et ma olen kellegi raha eest mõdeks teinud? Mida sa endast mõtled inimene, see on ikka päris ränk süüdistus. Jaanuse tegin ma modeks, sest ma sain temaga hästi läbi ja ta uuris kas on võimalik juhtkonda tagasi. Pealegi ta viitsib tööd teha jms, ei istu niisama. Ei vihja praegu kellelegi.

 

Kolmandaks, ma pole öelnud, et ma ei tunnista oma vigu. Ma olen teinud vigu, alates sellest, et Siimu ming mõttetu vaidluse käigus eeskujulikest eemaldasin (vabandused, sa oled seda kohta väärt) lõpetades sellega, et Jaanuse modeks tegin ilma teilt midagi uurimata, küsimata, kooskõlastamata.

 

Neljandaks nagu näha siis sa ise ei tunnista ka oma vigu, see oli ilmselgelt viga, et see Ale coq kampaania niiöelda kooskõlastamine või mis iganes aind eeskujulike chati jäi.

 

Viiendaks ma ei tule siia pukki, Reigo on pukis ja mina enam midagi juhtima ei hakka, olen aind siin, et ühte projekti mis seoses Vahvliga on abistada ja sinna asju pikseldada ja, et näha mis juhtkonna foorumis toimub ja oma ideid anda.

 

Kuuendaks pmst vist ainuke põhjus miks ma tagasi korraks tulin ja su admini positsioonilt eemaldasin oli see, et sa suutsid mu päris närvi ajada sellega, et sa ei teinud mitte kuhugi teemat, et ale coq kampaania on keelatud. Ja siis pool foorumit süüdistab mind, et ma olen reegleid rikkunud jms, seda reeglit polnud kuskil kirjas ju? Ja selle "ära inise" kirjutasin ma sinna teemasse vastuseks naljana ja ma ei teadnud sel hetkel veel, et see kampaania supermani poolt keelatud on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks polnud see teie silmadele mõeldud ja see oli kinnises foorumis, seega ma ei hakanud seal mingit eeskujulikku kõnepruuki kasutama.

 

Teiseks, kulla Erik palun näita mulle tõendeid, et ma olen kellegi raha eest mõdeks teinud? Mida sa endast mõtled inimene, see on ikka päris ränk süüdistus. Jaanuse tegin ma modeks, sest ma sain temaga hästi läbi ja ta uuris kas on võimalik juhtkonda tagasi. Pealegi ta viitsib tööd teha jms, ei istu niisama. Ei vihja praegu kellelegi.

 

Kolmandaks, ma pole öelnud, et ma ei tunnista oma vigu. Ma olen teinud vigu, alates sellest, et Siimu ming mõttetu vaidluse käigus eeskujulikest eemaldasin (vabandused, sa oled seda kohta väärt) lõpetades sellega, et Jaanuse modeks tegin ilma teilt midagi uurimata, küsimata, kooskõlastamata.

 

Neljandaks nagu näha siis sa ise ei tunnista ka oma vigu, see oli ilmselgelt viga, et see Ale coq kampaania niiöelda kooskõlastamine või mis iganes aind eeskujulike chati jäi.

 

Viiendaks ma ei tule siia pukki, Reigo on pukis ja mina enam midagi juhtima ei hakka, olen aind siin, et ühte projekti mis seoses Vahvliga on abistada ja sinna asju pikseldada ja, et näha mis juhtkonna foorumis toimub ja oma ideid anda.

 

Kuuendaks pmst vist ainuke põhjus miks ma tagasi korraks tulin ja su admini positsioonilt eemaldasin oli see, et sa suutsid mu päris närvi ajada sellega, et sa ei teinud mitte kuhugi teemat, et ale coq kampaania on keelatud. Ja siis pool foorumit süüdistab mind, et ma olen reegleid rikkunud jms, seda reeglit polnud kuskil kirjas ju? Ja selle "ära inise" kirjutasin ma sinna teemasse vastuseks naljana ja ma ei teadnud sel hetkel veel, et see kampaania supermani poolt keelatud on.

 

Mine metsa ja ela end välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas saab sihukesest asjast nii suur vaidlus tulla, kui ta lihtsalt kustutas su teema ära ja pärast viis su uudistega kursi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta ei kustutanud vist teemat ära? Või mina ka ei tea, no mind ei viidud mingite uudistega kurssi. Ma sain siis teada sellest keelust kui mingi avalik vabandus oli tehtud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga, väga palju uusi muudatusi, aga eks elu ongi selline, tuleb ainult harjuda. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saad aru ma tegin ta administraatoriks ja leppisime kokku, et ta räägib minuga läbi oma liigutused, et ei tee midagi oma peaga. Antud juhul ei teadnud mina midagi mingist keelustamisest. Ta rikkus kokkulepet. Aga ma ei viitsi enam vaielda siin. Aitab küll. Mina tunnistan oma vigu, tean et olen teinud nii mõnegi asja valesti. Antudjuhul Erik eiras kokkulepet ja ta ei tunnista, et tegi vea kui ei kirjutanud mitte kuhugi mingist keelust. Ta sama põikpäine kui mina ning sellest vaidlemisest pole midagi tolku.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saad aru ma tegin ta administraatoriks ja leppisime kokku, et ta räägib minuga läbi oma liigutused, et ei tee midagi oma peaga. Antud juhul ei teadnud mina midagi mingist keelustamisest. Ta rikkus kokkulepet. Aga ma ei viitsi enam vaielda siin. Aitab küll. Mina tunnistan oma vigu, tean et olen teinud nii mõnegi asja valesti. Antudjuhul Erik eiras kokkulepet ja ta ei tunnista, et tegi vea kui ei kirjutanud mitte kuhugi mingist keelust. Ta sama põikpäine kui mina ning sellest vaidlemisest pole midagi tolku.

 

Selle kampaania värgi oleks juba ammu pidanud ära keelustama.

Aga ok, tegi ühe vea ning kohe positsioon kadunud?

Olari, juhtival positsioonil olemine on sulle tõsiselt pähe hakanud.

Rohkem ma selles teemas ei osale.

"Superman must come back."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.