Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prison Break

Soovitatud postitused

ma tean seda,ma ju eile küsisingi sest eile tuli ju ameerikas 5 osa, ma nagu sellepärast küsisin sest ma tean et see myss on seal ameerikas ja vaatab foxi pealt ,et ehk ütleb et kas oli hea jne..

 

aga hakati hoopis sõimama....:confused:


Paingreed oli hea band,kahju et enam ei tegutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Prison Break fännidele:

Käisin siis uut MP3-e endale ostmas ja nägin poes Prison Break-i 1-3 hooaeg osi,Mis oli topitud MItmele CD-le.Hinda ei näinud,aga mingi 700.- võite arvestada:D.

 

3 hooaeg ei ole veel väljaski. lisaks, kui see on CD peal, siis see peab olema mingi võlts, st kõik tänapäeva sarjad on DVD peal ja 1 plaat 1 hooaja jaoks.

 

aga täiesti ****us milline osa prisonbreakis ja heroeses mõlemas, täesti ****is nagu.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3.Hooaja plaat on kindlasti väljas. Ameerikas kindlasti kuid ei tea kas Eestis. Olen vaadanud Foxi usas ja reklaamib seda. Suurtemates poodides olen ka näinud. Kuid vaevalt et eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3.Hooaja plaat on kindlasti väljas. Ameerikas kindlasti kuid ei tea kas Eestis. Olen vaadanud Foxi usas ja reklaamib seda. Suurtemates poodides olen ka näinud. Kuid vaevalt et eestis.

 

DVD tuleb umbes pool aastat pärast seda, kui hooaeg lõpeb ametlikul kanalil.

3 hooaja plaati lihtsalt ei saa olla väljas, see oleks sama hea, kui välja lasta mingi movie DVD peal ja siis aasta hiljem lasta seda kinodes.

 

2 hooaja plaat on väljas, 3 ei ole. ära tule vaidlema minuga sellel teemal.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti ärge tulge vaidlema. OLEN USAS JA MIKS SIIS SUURTES POODIDES MÜÜAKSE PRISON BREAKE 3 HOOAEGA? ON JÄRGI TEHTUD VÕI VALE ASI? VAEVALT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead mis. Miks pole torrentis ? SEST VÄGA VÄHESTEL ON SEE OLEMAS

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti ärge tulge vaidlema. OLEN USAS JA MIKS SIIS SUURTES POODIDES MÜÜAKSE PRISON BREAKE 3 HOOAEGA? ON JÄRGI TEHTUD VÕI VALE ASI? VAEVALT!

**** sa oled mingi globaalne hälvik?!

USA-s on interneti poed rohkem levinud kui tavalised poed, niiet ma saan vabalt kontrollida, mis seal on ja mis seal ei ole müügis.

Ametlikul saidil on ka Season 2 DVD IS OUT NOW.

Mis kuradi season 3st sa räägid?!

SARJAD näidetakse TELEKAST enne, kui nad tulevad DVD peal välja. Või ma pean sõitma usasse et sulle mõistus pähe lüüa?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
**** sa oled mingi globaalne hälvik?!

USA-s on interneti poed rohkem levinud kui tavalised poed, niiet ma saan vabalt kontrollida, mis seal on ja mis seal ei ole müügis.

Ametlikul saidil on ka Season 2 DVD IS OUT NOW.

Mis kuradi season 3st sa räägid?!

SARJAD näidetakse TELEKAST enne, kui nad tulevad DVD peal välja. Või ma pean sõitma usasse et sulle mõistus pähe lüüa?

Kes siin hälvik on ? Kumba usume kas Usas ametlikud dvd poed või sinu interneti infot.

Anna mulle üks loogiline lahendus miks siis müüakse Season kolme paljudes USA Poodides.

Olen usas ja olen päris palju ringi vaadanud ja olen näinud. ON SEE KÕIK SIIS VALE?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle myss,kas on võimalus et sa ajad season 2 ja 3 dvd segamini?, sest see on 100% kindel et season 3 dvd pole veel väljas! ja see tuleb müüki alles siis kui season 3 on ameerikas ära näidatud sest muidu poleks ju näitamisel mõtet kõik ostaks ju dvd :D :D :D


Paingreed oli hea band,kahju et enam ei tegutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siin hälvik on ? Kumba usume kas Usas ametlikud dvd poed või sinu interneti infot.

Anna mulle üks loogiline lahendus miks siis müüakse Season kolme paljudes USA Poodides.

Olen usas ja olen päris palju ringi vaadanud ja olen näinud. ON SEE KÕIK SIIS VALE?

Ekki sa nägid sellist asja?

http://www.fox.com/prisonbreak/images/feat_promoA.jpg

see on ajakiri, mitte dvd.

no ****, osta see dvd, ütle mulle, millega täpselt lõpeb 10s osa ja ma saadan sulle 1000$ üle, kui sul on õigus.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kes siin hälvik on ? Kumba usume kas Usas ametlikud dvd poed või sinu interneti infot.

Anna mulle üks loogiline lahendus miks siis müüakse Season kolme paljudes USA Poodides.

Olen usas ja olen päris palju ringi vaadanud ja olen näinud. ON SEE KÕIK SIIS VALE?

 

3ndat hooaega ei ole veel tervikuna väljas. Ajad arvatavasti 3nda ja teise hooaja sassi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on selline kahtlane tunne et nüüd jääb jälle 1 nädal vahele ja alles siis tuleb season 3 - episode 6 sest prison break i kodulehel on kirjas et järgmise episodeni on 11 days :confused:

http://fox.com/prisonbreak/

 

episode 5 jäi päris põnevalt veel pooleli ka


Paingreed oli hea band,kahju et enam ei tegutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kristen sul on täiesit õigus kuid vahepeal paneb see aeg pange.

 

AJAKIRI OMG :D Tra ma sain ikka nii üle :D Vabandan vaidluse pärast inimesed ;) Loodan et annate andeks ;) (A)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kristen sul on täiesit õigus kuid vahepeal paneb see aeg pange.

 

AJAKIRI OMG :D Tra ma sain ikka nii üle :D Vabandan vaidluse pärast inimesed ;) Loodan et annate andeks ;) (A)

 

ma juba vahepeal hakkasin endas kahtlema, st sa olid nii kindel endas :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.