Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Homm banned?

Soovitatud postitused

VIP

Ei Superman suht normaalne muidu ..

 

Aga ma ei saanud pihta, et kui Homm sai banned ja ta tglt ei scamminud, et miks tal siis Tehingud ja Postitused pole taastatud vms ? Või tal atm siis 2 kasutajat ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei Superman suht normaalne muidu ..

 

Aga ma ei saanud pihta, et kui Homm sai banned ja ta tglt ei scamminud, et miks tal siis Tehingud ja Postitused pole taastatud vms ? Või tal atm siis 2 kasutajat ?

 

üks on homm88, teine Homm88

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa arvad, et mulle pole admini kohta pakutud? Ma suvel tõenäoliselt ajateenistusse ja üldse Vahvlist eemale. Kedagi oleks hoopis minu asemele vaja.

 

Räägi, mis Superman valesti tegi siis? Olen suht kindel, et ta pole ühegi reegli vastu eksinud. Kõik tema poolt pandud bannid on õigusega pandud.

 

pole tema bannide kohta midagi halba öelnud,

Kuid see pole normaalne, et ta pean ennast teistest paremaks:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ausalt, võta hoog maha ja mõtle ka natukene enne, kui sa trollima hakkad.

 

ja mis siin mõelda oli?

ütlesin välja enda arvamuse ja suht paljud harvavad sama et võiksid oma ego vähemalt natukenegi varjata.

 

Kuigi sinu bannid olid 5+, aga jh ego võiksid natuke madalamal hoida

 

SA EI OLE TEISTEST PAREM!!

 

nüüd warn raudselt, kui ban ei saa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja mis siin mõelda oli?

ütlesin välja enda arvamuse ja suht paljud harvavad sama et võiksid oma ego vähemalt natukenegi varjata.

 

Kuigi sinu bannid olid 5+, aga jh ego võiksid natuke madalamal hoida

 

SA EI OLE TEISTEST PAREM!!

 

nüüd warn raudselt, kui ban ei saa

 

Sõnavabadus on siin minu meelest, ning ban või warn sellise asja eest oleks rumalus- Samas, ma ei saa teiste eest rääkida.

Ma arvan, et ma pole väga ego, kuid see ei tähenda, et ma ei võiks heal arvamusel olla.

Ära erutu selle pärast nüüd nii väga, elu läheb edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tähendab kogu sellel pikas tekstis on jääb ikkagi üks asi ebaloogiliseks. Superman on ta kasutaja banninud ja annab ilmselgelt mõista et teise kasutaja bännis ära selle pärast et esimene kasutaja sai juba bänni.(Mis on ka loogiliselt õige, kui sa oled asja eest banni saanud, siis ei olegi vaja oma nina siia toppida.) Kuid tagasisideks vastab super, et saada PM. Kui kasutaja on bännitud (ja bännitakse ka järgmised) siis kas Vahvli tiimil on tõesti nii raske teha mingi üleüldine meili aadress kaebusteks ja vaidlemisteks? Antud juhul on mul selline tunne et ükskõik kuhu teemasse ma ka ei satuks, igal pool on üksteisele ära panemine ja sõimamine. Kuidas te loodate siia siis inteligentsemaid inimesi saada, kui isegi tagasiside jaoks tehake eraldi "vaidlemise" teema?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tähendab kogu sellel pikas tekstis on jääb ikkagi üks asi ebaloogiliseks. Superman on ta kasutaja banninud ja annab ilmselgelt mõista et teise kasutaja bännis ära selle pärast et esimene kasutaja sai juba bänni.(Mis on ka loogiliselt õige, kui sa oled asja eest banni saanud, siis ei olegi vaja oma nina siia toppida.) Kuid tagasisideks vastab super, et saada PM. Kui kasutaja on bännitud (ja bännitakse ka järgmised) siis kas Vahvli tiimil on tõesti nii raske teha mingi üleüldine meili aadress kaebusteks ja vaidlemisteks? Antud juhul on mul selline tunne et ükskõik kuhu teemasse ma ka ei satuks, igal pool on üksteisele ära panemine ja sõimamine. Kuidas te loodate siia siis inteligentsemaid inimesi saada, kui isegi tagasiside jaoks tehake eraldi "vaidlemise" teema?

 

Support. ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.